Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Krotilová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: Drncová Lucie, Gunarová Simona
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.78 h Lipsko 10.02.2018
50 m 08.32 Děčín 26.04.2019
60 m 09.86 Ústí nad Labem 24.06.2020
150 m 24.13 Bílina 27.06.2020
200 m 34.6 Ústí nad Labem 24.05.2020
300 m 51.87 Děčín 16.05.2019
600 m 2:18.50 Bílina 17.06.2017
800 m 3:12.47 Ústí nad Labem 02.06.2018
skok daleký 3.39 Ústí nad Labem 27.05.2020
vrh koulí 2kg 08.72 Děčín 08.09.2020
hod oštěpem 400g 14.81 Bílina 26.06.2018
hod kriketovým míčkem 18.89 Bílina 07.05.2017
čtyřboj 0585 Bílina 07.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.86 Ústí nad Labem 24.06.2020
150 m 24.13 Bílina 27.06.2020
200 m 34.6 Ústí nad Labem 24.05.2020
300 m 56.47 Ústí nad Labem 17.05.2020
skok daleký 3.39 Ústí nad Labem 27.05.2020
vrh koulí 2kg 08.72 Děčín 08.09.2020
hod kriketovým míčkem 16.50 Ústí nad Labem 27.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2020 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina východ (ASK Děčín) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Děčín 08.72
08.09.2020 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina východ (ASK Děčín) 150 m/Žkm/B02 4 Děčín 25.54
27.06.2020 KPJ Ústeckého kraje mladšího žactva a elévstva (AK Bílina) vrh koulí 2kg/Žkm/F 8 Bílina 08.49
27.06.2020 KPJ Ústeckého kraje mladšího žactva a elévstva (AK Bílina) 150 m/Žkm/B03 3 Bílina 24.13
24.06.2020 Klubové závody přípravek AC Ústí (Athletic club Ústí n. L.) hod raketkou/Žkm/F 7 Ústí nad Labem 12.70
24.06.2020 Klubové závody přípravek AC Ústí (Athletic club Ústí n. L.) 60 m/Žkm/B01 4 Ústí nad Labem 09.86
24.06.2020 Klubové závody přípravek AC Ústí (Athletic club Ústí n. L.) skok z místa/Žkm/F 10 Ústí nad Labem 1.82
23.06.2020 2.kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Východ" (ASK Lovosice) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Lovosice 08.57
23.06.2020 2.kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Východ" (ASK Lovosice) 150 m/Žkm/B02 4 Lovosice 24.49
09.06.2020 1.kolo KP družstev mladšího žactva - skupina VÝCHOD (AC Ústí nad Labem) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Ústí nad Labem 08.27
09.06.2020 1.kolo KP družstev mladšího žactva - skupina VÝCHOD (AC Ústí nad Labem) 150 m/Žkm/B02 1 Ústí nad Labem 25.00
27.05.2020 Klubové závody mladšího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem) skok daleký/Žkm 8 Ústí nad Labem 3.65
27.05.2020 Klubové závody mladšího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem) hod kriketovým míčkem/Žkm 21 Ústí nad Labem 16.50
24.05.2020 Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s. ) vrh koulí 2kg/Žkm/F Ústí nad Labem 07.41
24.05.2020 Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s. ) 200 m/Ž/B04 3 Ústí nad Labem 34.6
17.05.2020 Zahajovací závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 300 m/Ž/B06 3 Ústí nad Labem 56.47
17.05.2020 Zahajovací závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Ústí nad Labem 07.35