Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Chmátalová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: Monika Pincová
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.32 h Nová Včelnice 18.02.2017
50 m 07.98 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.09.2017
60 m 08.60 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 08.36 Praha - Juliska 08.06.2020
150 m 20.64 Písek 08.06.2019
150 m 22.70 h Praha - Strahov 18.01.2020
300 m 47.26 Nová Včelnice 19.05.2019
600 m 2:24.69 h Praha - Strahov 17.02.2018
600 m 2:12.00 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
800 m 3:04.73 h Praha - Strahov 16.02.2019
800 m 3:16.78 Nová Včelnice 04.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.00 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.98 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
200 m překážek (0.76) 34.20 Tábor 17.07.2019
skok vysoký 1.22 Tábor 22.05.2019
skok daleký 4.34 h České Budějovice 07.02.2020
skok daleký 4.78 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
vrh koulí 2kg 07.34 Tábor 18.09.2019
vrh koulí 2kg 09.40 h Praha - Strahov 22.02.2020
hod kriketovým míčkem 33.08 Nová Včelnice 04.05.2019
pohár rozhlasu 0979 Tábor 22.05.2019
hod plným míčem 1kg 06.96 h Praha - Strahov 17.02.2018
pětiboj 1859 Nová Včelnice 04.05.2019
čtyřboj 1255 h Praha - Strahov 17.02.2018
čtyřboj 1902 Tábor 05.06.2019
Přespolní běh 0:07:12 Lesopark Pintovka, Tábor - Horky 09.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.60 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 08.36 Praha - Juliska 08.06.2020
150 m 22.70 h Praha - Strahov 18.01.2020
800 m 3:09.97 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.00 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.98 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
skok daleký 4.34 h České Budějovice 07.02.2020
skok daleký 4.78 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
vrh koulí 2kg 09.40 h Praha - Strahov 22.02.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 60 m/Žkm/F Veselí nad Lužnicí 08.45
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) skok daleký/Žkm Veselí nad Lužnicí 4.78
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Veselí nad Lužnicí 09.98
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 60 m/Žkm/R01 1 Veselí nad Lužnicí 08.48
17.06.2020 Dětská atletická liga: Jarní finále (oddílový závod uzavřený) (TJ VS Tábor, z.s.) čtyřboj/Žkm Tábor 1585
15.06.2020 Dětská atletická liga 2.kolo (oddílový závod uzavřený) (TJ VS Tábor, z.s.) 150 m/Žkm Tábor 20.2
15.06.2020 Dětská atletická liga 2.kolo (oddílový závod uzavřený) (TJ VS Tábor, z.s.) hod plným míčem 1kg/Žkm 5 Tábor 09.55
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žkm 4 České Budějovice 4.21
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žkm/B01 1 České Budějovice 08.40
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 České Budějovice 10.15
08.06.2020 Memoriál Josefa Odložila - žákovské závody (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B1 2 Praha - Juliska 08.36
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Tábor (uzavřený oddílový závod) (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Žkm Tábor 4.43
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Tábor (uzavřený oddílový závod) (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žkm Tábor 08.4
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Tábor (uzavřený oddílový závod) (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Tábor 09.8
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) pětiboj hala/Žkm Praha - Strahov 2522
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m/Žkm/B01 3 Praha - Strahov 08.60
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) skok daleký/Žkm 8 Praha - Strahov 4.26
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Praha - Strahov 09.40
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 2 Praha - Strahov 10.00
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 800 m/Žkm/B04 9 Praha - Strahov 3:09.97
07.02.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žkm České Budějovice 4.34
07.02.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 České Budějovice 10.35
07.02.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/B01 1 České Budějovice 08.73
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm Praha - Strahov 08.81
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Strahov 22.70
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm/R06 1 Praha - Strahov 08.78
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Praha - Strahov 10.45