Karta atleta

Export do excelu
  • Ludmila Kozlová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Prachatice
  • Trenér: Pilát Antonín
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.51 h Nová Včelnice 18.02.2017
60 m 09.91 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 08.87 Prachatice 08.06.2021
150 m 25.26 Veselí nad Lužnicí 26.05.2019
300 m 54.9 Prachatice 17.09.2019
600 m 2:41.94 h Nová Včelnice 18.02.2017
600 m 2:03.92 Prachatice 27.09.2020
800 m 3:05.24 h Praha - Strahov 22.02.2020
800 m 2:36.95 České Budějovice - Čtyři Dvory 29.08.2021
1500 m 5:59.92 Písek 19.06.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 15.17 h Praha - Strahov 22.02.2020
200 m překážek (0.76) 41.07 České Budějovice - Čtyři Dvory 29.08.2021
skok daleký 3.79 Prachatice 02.06.2021
vrh koulí 2kg 06.00 h Praha - Strahov 22.02.2020
vrh koulí 2kg 07.12 Prachatice 10.09.2020
vrh koulí 3kg 06.69 Prachatice 08.06.2021
hod oštěpem 400g 12.06 Prachatice 27.09.2020
hod oštěpem 500g 13.18 Prachatice 02.06.2021
hod kriketovým míčkem 11.21 Prachatice 11.09.2018
pohár rozhlasu 0290 stadion, SZM Prachatice 16.05.2019
hod plným míčem 1kg 05.68 Prachatice 18.09.2018
chůze dráha 3000 m 19:31.43 Rumburk 16.10.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.91 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 09.59 Prachatice 27.09.2020
600 m 2:03.92 Prachatice 27.09.2020
800 m 3:05.24 h Praha - Strahov 22.02.2020
800 m 2:52.33 České Budějovice 13.06.2020
1500 m 6:03.57 Nová Včelnice 13.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 15.17 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 3.17 Prachatice 10.09.2020
vrh koulí 2kg 06.00 h Praha - Strahov 22.02.2020
vrh koulí 2kg 07.12 Prachatice 10.09.2020
vrh koulí 3kg 05.68 České Budějovice 06.06.2020
hod oštěpem 400g 12.06 Prachatice 27.09.2020
chůze dráha 3000 m 23:01.76 České Budějovice 05.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Žkm 38 Praha - Běchovice 08:31
27.09.2020 10. Atletická neděle (Atletika Prachatice) 600 m/Žkm 4 Prachatice 2:03.92
27.09.2020 10. Atletická neděle (Atletika Prachatice) hod oštěpem 400g/Žkm Prachatice 12.06
27.09.2020 10. Atletická neděle (Atletika Prachatice) 60 m/Žkm/B02 2 Prachatice 09.59
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 2kg/Žkm 13 Nová Včelnice 06.18
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 1500 m/Žkm Nová Včelnice 6:03.57
10.09.2020 Přebor Prachatic 3 (Atletika Prachatice) skok daleký/Žkm/F 4 Prachatice 3.17
10.09.2020 Přebor Prachatic 3 (Atletika Prachatice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Prachatice 07.12
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) chůze dráha 3000 m/Žky České Budějovice 23:01.76
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žky 19 České Budějovice 05.35
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Veselí nad Lužnicí 07.08
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 800 m/Žkm 10 Veselí nad Lužnicí 2:55.72
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm 12 České Budějovice 06.45
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 800 m/Žkm/B01 7 České Budějovice 2:52.33
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žkm/B04 5 České Budějovice 10.00
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Žky 8 České Budějovice 6:23.12
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žky 24 České Budějovice 05.68
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) pětiboj hala/Žkm 40 Praha - Strahov 1004
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 800 m/Žkm/B01 3 Praha - Strahov 3:05.24
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) skok daleký/Žkm Praha - Strahov NM
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) vrh koulí 2kg/Žkm 36 Praha - Strahov 06.00
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 6 Praha - Strahov 15.17
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m/Žkm/B06 3 Praha - Strahov 09.91