Karta atleta

Export do excelu
  • Jolana Janišová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér: Novák Pavel
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.65 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.09.2017
50 m 08.57 h České Budějovice 11.11.2017
60 m 09.46 h České Budějovice (hala ZŠ O.Nedbala) 15.12.2019
60 m 09.23 Brno 07.09.2020
100 m 15.22 České Budějovice 31.07.2020
150 m 23.18 Brno 07.09.2020
300 m 56.13 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
800 m 3:18.08 h Praha - Strahov 16.02.2019
800 m 3:12.34 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.55 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.59 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
skok vysoký 1.27 h České Budějovice (hala ZŠ O.Nedbala) 15.12.2019
skok vysoký 1.39 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
skok daleký 3.75 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 4.11 Nová Včelnice 13.09.2020
vrh koulí 2kg 08.20 h Praha - Strahov 22.02.2020
vrh koulí 2kg 08.41 České Budějovice 01.06.2020
vrh koulí 3kg 06.54 České Budějovice 31.07.2020
hod oštěpem 400g 26.79 Brno 08.09.2020
hod oštěpem 500g 17.52 České Budějovice 05.09.2020
hod kriketovým míčkem 39.11 České Budějovice - Čtyři Dvory 11.10.2020
hod plným míčem 1kg 05.95 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
hod plným míčem 1kg 06.06 České Budějovice - Čtyři Dvory 20.09.2018
pětiboj 1600 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
čtyřboj 1627 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.53 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 09.23 Brno 07.09.2020
100 m 15.22 České Budějovice 31.07.2020
150 m 23.18 Brno 07.09.2020
800 m 3:20.09 h Praha - Strahov 22.02.2020
800 m 3:12.34 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.55 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.59 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
skok vysoký 1.25 h České Budějovice 10.01.2020
skok vysoký 1.39 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
skok daleký 3.75 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 4.11 Nová Včelnice 13.09.2020
vrh koulí 2kg 08.20 h Praha - Strahov 22.02.2020
vrh koulí 2kg 08.41 České Budějovice 01.06.2020
vrh koulí 3kg 06.54 České Budějovice 31.07.2020
hod oštěpem 400g 26.79 Brno 08.09.2020
hod oštěpem 500g 17.52 České Budějovice 05.09.2020
hod kriketovým míčkem 39.11 České Budějovice - Čtyři Dvory 11.10.2020
pětiboj 1600 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2020 Uzavřené závody SK Čtyři Dvory o Pohár předsedy KAS Jižních Čech - pětiboj mladšího žactva (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) pětiboj/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 1404
11.10.2020 Uzavřené závody SK Čtyři Dvory o Pohár předsedy KAS Jižních Čech - pětiboj mladšího žactva (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 09.34
11.10.2020 Uzavřené závody SK Čtyři Dvory o Pohár předsedy KAS Jižních Čech - pětiboj mladšího žactva (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 3:16.41
11.10.2020 Uzavřené závody SK Čtyři Dvory o Pohár předsedy KAS Jižních Čech - pětiboj mladšího žactva (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 12.64
11.10.2020 Uzavřené závody SK Čtyři Dvory o Pohár předsedy KAS Jižních Čech - pětiboj mladšího žactva (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod kriketovým míčkem/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 39.11
11.10.2020 Uzavřené závody SK Čtyři Dvory o Pohár předsedy KAS Jižních Čech - pětiboj mladšího žactva (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žkm 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 3.17
11.10.2020 Uzavřené závody SK Čtyři Dvory o Pohár předsedy KAS Jižních Čech - pětiboj mladšího žactva (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod oštěpem 400g/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 21.67
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žkm 12 Lomnice nad Lužnicí 1600
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Lomnice nad Lužnicí 37.14
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/Žkm 13 Lomnice nad Lužnicí 3.84
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 1 Lomnice nad Lužnicí 12.59
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žkm/B03 4 Lomnice nad Lužnicí 09.50
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žkm/B02 18 Lomnice nad Lužnicí 3:12.34
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) hod oštěpem 400g/Žkm 6 Nová Včelnice 23.07
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm 15 Nová Včelnice 4.11
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) skok vysoký/Žkm 3= Nová Včelnice 1.35
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žkm/R12 1 Brno 09.23
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 150 m/Žkm/R13 3 Brno 23.18
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok vysoký/Žkm/FA 14 Brno 1.33
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KB 16 Brno 3.86
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod oštěpem 400g/Žkm/F 12 Brno 26.79
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok vysoký/Žky 7= České Budějovice 1.34
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žky MS České Budějovice 3.94
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) hod oštěpem 500g/Žky 23 České Budějovice 17.52
31.07.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Ž České Budějovice 4.02
31.07.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žky 4 České Budějovice 06.54
31.07.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 100 m/Ž/B01 5 České Budějovice 15.22
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) skok vysoký/Žkm 4 Veselí nad Lužnicí 1.39
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Veselí nad Lužnicí 08.11
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 4 Veselí nad Lužnicí 25.28
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok vysoký/Žkm 6 České Budějovice 1.37
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm 7 České Budějovice 08.30
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) hod oštěpem 400g/Žkm 5 České Budějovice 21.91
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žkm České Budějovice 4.03
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok vysoký/Žkm České Budějovice 1.31
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) hod oštěpem 400g/Žkm České Budějovice 22.05
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm České Budějovice 08.41
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) pětiboj hala/Žkm 20 Praha - Strahov 1613
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 6 Praha - Strahov 12.55
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) skok daleký/Žkm 29 Praha - Strahov 3.75
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) vrh koulí 2kg/Žkm 10 Praha - Strahov 08.20
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m/Žkm/B05 2 Praha - Strahov 09.53
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 800 m/Žkm/B03 12 Praha - Strahov 3:20.09
10.01.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice/ ) skok vysoký/Žky 4 České Budějovice 1.25
10.01.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice/ ) skok daleký/Žky 4 České Budějovice 3.45