Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Daněčková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek
  • Trenér: Přichystal Lukáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.21 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 08.77 Třinec 28.06.2020
150 m 22.67 Břeclav 10.07.2019
150 m 22.09 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
300 m 46.26 Břeclav 01.06.2020
600 m 1:57.10 Brno 12.09.2018
800 m 2:37.60 h Ostrava - Vítkovice 08.03.2020
800 m 2:32.80 Brno 08.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.04 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.36 Nová Včelnice 06.07.2020
skok daleký 4.26 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 4.62 Třinec 28.06.2020
vrh koulí 2kg 09.60 h Ostrava - Vítkovice 08.03.2020
hod oštěpem 400g 23.10 Břeclav 10.07.2019
hod kriketovým míčkem 47.05 Praha - Eden 24.07.2020
pětiboj 2757 Praha - Eden 24.07.2020
čtyřboj 1625 Brno 28.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.21 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 08.77 Třinec 28.06.2020
150 m 22.09 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
300 m 46.26 Břeclav 01.06.2020
800 m 2:37.60 h Ostrava - Vítkovice 08.03.2020
800 m 2:32.80 Brno 08.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.04 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.36 Nová Včelnice 06.07.2020
skok daleký 4.26 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 4.62 Třinec 28.06.2020
vrh koulí 2kg 09.60 h Ostrava - Vítkovice 08.03.2020
hod kriketovým míčkem 47.05 Praha - Eden 24.07.2020
pětiboj 2757 Praha - Eden 24.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2020 Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) Přespolní běh/Žkm Vyškov 0:03:04
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 800 m/Žkm/B2 3 Brno 2:32.80
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KA 12 Brno 4.49
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Brno, Vojtova 12c 10.56
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) skok daleký/Žkm Brno, Vojtova 12c 4.61
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) 800 m/Žkm/F Brno, Vojtova 12c 2:35.09
05.08.2020 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž 8 Břeclav 4.46
05.08.2020 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Ž 4 Břeclav 2:40.35
05.08.2020 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Ž/B02 5 Břeclav 08.97
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm/F 18 Praha - Eden 2757
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 3 Praha - Eden 10.18
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Praha - Eden 47.05
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B3 7 Praha - Eden 08.85
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B1 3 Praha - Eden 2:37.44
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 21 Praha - Eden 4.50
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) pětiboj/Žkm 5= Nová Včelnice 2620
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) hod kriketovým míčkem/Žkm Nová Včelnice 45.67
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm 10 Nová Včelnice 4.22
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 4 Nová Včelnice 10.36
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B05 6 Nová Včelnice 08.84
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 800 m/Žkm/B02 2 Nová Včelnice 2:39.20
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 5 Třinec 2641
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm Třinec 2:38.59
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/S01 6 Třinec 43.12
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/S01 5 Třinec 4.62
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 5 Třinec 10.78
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B03 1 Třinec 08.77
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) pětiboj/Žkm MS Hradec Králové 2444
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B21 2 Hradec Králové 08.94
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm/B21 1 Hradec Králové 2:43.94
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B21 2 Hradec Králové 11.03
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) hod kriketovým míčkem/Žkm Hradec Králové 44.70
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žkm Hradec Králové 4.34
10.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm Brno 44.81
10.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Brno 11.16
10.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) 800 m/Žkm/B01 3 Brno 2:39.39
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Břeclav (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žkm Břeclav 4.52
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Břeclav (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žkm/B01 2 Břeclav 46.26
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Břeclav (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Břeclav 11.30
08.03.2020 Meziměstské utkání Ostrava - Brno - Bratislava - Praha mladšího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm 5 Ostrava - Vítkovice 2:37.60
08.03.2020 Meziměstské utkání Ostrava - Brno - Bratislava - Praha mladšího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Ostrava - Vítkovice 09.60
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) pětiboj hala/Žkm MS Praha - Strahov 2399
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) skok daleký/Žkm 7 Praha - Strahov 4.26
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Praha - Strahov 08.97
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B09 1 Praha - Strahov 11.35
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m/Žkm/B02 6 Praha - Strahov 09.21
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 800 m/Žkm/B04 1 Praha - Strahov 2:39.81
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R01 2 Ostrava - Vítkovice 11.12
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B01 6 Ostrava - Vítkovice 2:41.89
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/F 8 Ostrava - Vítkovice 11.04
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/S02 12 Ostrava - Vítkovice 4.06
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/B01 5 Ostrava - Vítkovice 2:42.37
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R03 4 Ostrava - Vítkovice 11.42
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B06 3 Ostrava - Vítkovice 22.09
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 800 m/Žkm Ostrava - Vítkovice 2:44.82
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 150 m/Žkm/B01 2 Ostrava - Vítkovice 22.23
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Ostrava - Vítkovice 11.70
10.01.2020 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/Žkm/B01 2 Brno - Nový Lískovec 2:06.5
10.01.2020 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žkm Brno - Nový Lískovec 4.20
10.01.2020 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/R02 2 Brno - Nový Lískovec 09.41