Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Holubová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Bahenský Petr
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - 1

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.76 h Nová Včelnice 18.02.2017
50 m 08.73 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
60 m 09.35 h Praha - Strahov 16.02.2019
60 m 08.40 České Budějovice - Čtyři Dvory 29.08.2021
150 m 23.23 h Praha - Strahov 26.01.2019
150 m 20.08 České Budějovice 06.06.2021
300 m 43.21 Domažlice 16.08.2020
600 m 1:55.92 h Praha - Strahov 17.02.2018
600 m 1:46.23 Kladno 29.09.2019
800 m 2:23.17 h Praha - Stromovka 29.02.2020
800 m 2:11.83 Praha - Eden 12.06.2021
1000 m 3:54.68 České Budějovice 29.04.2017
1500 m 5:00.76 České Budějovice 20.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.33 h Praha - Strahov 16.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.57 Nová Včelnice 06.07.2020
200 m překážek (0.76) 31.59 České Budějovice 06.06.2021
1500 m překážek 5:12.24 Plzeň 09.06.2021
skok vysoký 1.21 h Praha - Strahov 10.02.2018
skok vysoký 1.35 České Budějovice 26.06.2021
skok daleký 4.07 h Praha - Strahov 16.02.2019
skok daleký 4.44 České Budějovice 20.06.2020
vrh koulí 2kg 05.68 h Praha - Strahov 16.02.2019
hod oštěpem 500g 18.10 České Budějovice 02.06.2021
hod kriketovým míčkem 30.38 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
hod plným míčem 1kg 05.35 h Praha - Strahov 17.02.2018
pětiboj 2428 Nová Včelnice 06.07.2020
čtyřboj 1418 h Praha - Strahov 17.02.2018
čtyřboj 1370 České Budějovice 02.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.72 Nová Včelnice 06.07.2020
150 m 20.68 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
300 m 43.21 Domažlice 16.08.2020
800 m 2:23.17 h Praha - Stromovka 29.02.2020
800 m 2:13.70 Třinec 20.09.2020
1500 m 5:00.76 České Budějovice 20.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.57 Nová Včelnice 06.07.2020
1500 m překážek 5:29.85 Bílina 26.09.2020
skok daleký 4.44 České Budějovice 20.06.2020
hod kriketovým míčkem 27.28 Nová Včelnice 06.07.2020
pětiboj 2428 Nová Včelnice 06.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Žkm Praha - Běchovice 07:23
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 1500 m překážek/Žky Bílina 5:29.85
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/R1 1 Třinec 2:18.73
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/F Třinec 2:13.70
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm 18 Nová Včelnice 3.92
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 800 m/Žkm Nová Včelnice 2:20.96
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 300 m/Žky/B01 1 Domažlice 43.21
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 60 m/Žky/R03 3 Domažlice 08.93
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) pětiboj/Žkm 11 Nová Včelnice 2428
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) hod kriketovým míčkem/Žkm 23 Nová Včelnice 27.28
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm 7 Nová Včelnice 4.32
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 2 Nová Včelnice 11.57
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B02 1 Nová Včelnice 08.72
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 800 m/Žkm/B02 1 Nová Včelnice 2:25.24
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 300 m/Žkm/B01 1 Veselí nad Lužnicí 43.32
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 150 m/Žkm/B01 2 Veselí nad Lužnicí 20.68
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Žky České Budějovice 5:00.76
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky 6 České Budějovice 4.57
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žky České Budějovice 2:19.76
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žky/B03 1 České Budějovice 43.89
31.05.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žkm/B01 3 České Budějovice 21.08
31.05.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Ž/F České Budějovice 2:27.32
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/R3 3 Praha - Stromovka 2:23.17
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/F 6 Praha - Stromovka 2:24.64
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žkm Praha - Strahov DNS
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žkm/B01 1 Praha - Strahov 2:24.81