Karta atleta

Export do excelu
  • Nela Šebestová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Prachatice
  • Trenér: Pilát Antonín
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.39 h České Budějovice 18.03.2017
50 m 08.41 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
60 m 08.87 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 08.44 Nová Včelnice 06.07.2020
150 m 22.15 h Praha - Strahov 18.01.2020
150 m 20.80 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
300 m 45.00 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
600 m 2:09.18 h Praha - Strahov 17.02.2018
600 m 1:50.39 Prachatice 27.09.2020
800 m 2:47.41 h Praha - Strahov 22.02.2020
800 m 2:36.84 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.07 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.88 Nová Včelnice 06.07.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.94 České Budějovice 26.06.2021
200 m překážek (0.76) 33.58 Prachatice 19.09.2021
skok vysoký 1.20 Prachatice 19.09.2021
skok daleký 4.22 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.49 Nová Včelnice 13.09.2020
vrh koulí 2kg 06.84 h Praha - Strahov 22.02.2020
vrh koulí 2kg 07.61 Prachatice 10.09.2020
hod oštěpem 400g 12.71 Prachatice 22.09.2019
hod oštěpem 500g 16.89 Prachatice 02.06.2021
hod kriketovým míčkem 32.04 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
hod plným míčem 1kg 06.93 h Praha - Strahov 17.02.2018
hod plným míčem 1kg 07.53 Prachatice 18.09.2018
pětiboj 2519 Nová Včelnice 06.07.2020
čtyřboj 1357 h Praha - Strahov 17.02.2018
čtyřboj 1201 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.87 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 08.44 Nová Včelnice 06.07.2020
150 m 22.15 h Praha - Strahov 18.01.2020
150 m 20.80 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
300 m 45.00 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
600 m 1:50.39 Prachatice 27.09.2020
800 m 2:47.41 h Praha - Strahov 22.02.2020
800 m 2:36.84 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.07 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.88 Nová Včelnice 06.07.2020
skok vysoký 1.20 Prachatice 15.09.2020
skok daleký 4.22 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.49 Nová Včelnice 13.09.2020
vrh koulí 2kg 06.84 h Praha - Strahov 22.02.2020
vrh koulí 2kg 07.61 Prachatice 10.09.2020
hod oštěpem 400g 09.88 Prachatice 27.09.2020
hod kriketovým míčkem 28.77 Prachatice 01.06.2020
pětiboj 2519 Nová Včelnice 06.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2020 10. Atletická neděle (Atletika Prachatice) 60 m/Žkm/B01 1 Prachatice 08.75
27.09.2020 10. Atletická neděle (Atletika Prachatice) 600 m/Žkm Prachatice 1:50.39
27.09.2020 10. Atletická neděle (Atletika Prachatice) hod oštěpem 400g/Žkm 7 Prachatice 09.88
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žkm 4 Lomnice nad Lužnicí 2322
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Lomnice nad Lužnicí 08.56
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Lomnice nad Lužnicí 10.39
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 29 Lomnice nad Lužnicí 23.15
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/Žkm 18 Lomnice nad Lužnicí 3.65
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žkm/B02 1 Lomnice nad Lužnicí 2:36.84
15.09.2020 Přebor Prachatic 4 (Atletika Prachatice) skok vysoký/Žkm Prachatice 1.20
15.09.2020 Přebor Prachatic 4 (Atletika Prachatice) 150 m/Žkm Prachatice 20.8
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm 4 Nová Včelnice 4.49
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Nová Včelnice 10.00
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žkm/B02 2 Nová Včelnice 20.83
10.09.2020 Přebor Prachatic 3 (Atletika Prachatice) skok daleký/Žkm/F Prachatice 4.58
10.09.2020 Přebor Prachatic 3 (Atletika Prachatice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Prachatice 07.61
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žky 9 České Budějovice 4.30
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 150 m/Žky/B02 2 České Budějovice 20.97
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) pětiboj/Žkm 9 Nová Včelnice 2519
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) hod kriketovým míčkem/Žkm 24 Nová Včelnice 26.31
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm 12 Nová Včelnice 4.17
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 1 Nová Včelnice 09.88
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B04 1 Nová Včelnice 08.44
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 800 m/Žkm/B02 8 Nová Včelnice 2:44.07
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Veselí nad Lužnicí 10.28
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Veselí nad Lužnicí 45.00
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 150 m/Žkm/B01 3 Veselí nad Lužnicí 20.80
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/R02 2 České Budějovice 08.58
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žky/B01 5 České Budějovice 45.86
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žkm 6 České Budějovice 4.12
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 České Budějovice 12.89
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 150 m/Žkm/B07 1 České Budějovice 21.28
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky 18 České Budějovice 4.08
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B02 2 České Budějovice 08.73
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Prachatice (Atletika Prachatice) skok vysoký/Žkm 3= Prachatice 1.15
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Prachatice (Atletika Prachatice) 150 m/Žkm Prachatice 20.9
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Prachatice (Atletika Prachatice) hod kriketovým míčkem/Žkm Prachatice 28.77
24.05.2020 9. Atletická neděle Prachatice (Atletika Prachatice) 60 m/Žkm/B01 2 Prachatice 08.86
24.05.2020 9. Atletická neděle Prachatice (Atletika Prachatice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Prachatice 10.20
24.05.2020 9. Atletická neděle Prachatice (Atletika Prachatice) skok daleký/Žkm/F 7 Prachatice 4.00
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) pětiboj hala/Žkm 5 Praha - Strahov 2247
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) skok daleký/Žkm 18 Praha - Strahov 3.99
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) vrh koulí 2kg/Žkm 26 Praha - Strahov 06.84
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B08 3 Praha - Strahov 11.07
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m/Žkm/B02 3 Praha - Strahov 08.87
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 800 m/Žkm/B04 3 Praha - Strahov 2:47.41
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žkm 4 Praha - Strahov 4.22
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žkm/B01 2 Praha - Strahov 22.15
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Praha - Strahov 12.11