Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Tančinec
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.39 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 10.16 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
60 m 09.48 Břeclav 10.07.2019
150 m 24.34 Brno 22.07.2019
200 m 35.84 Znojmo 30.05.2017
300 m 59.19 Břeclav 03.05.2018
600 m 2:11.00 Brno 22.04.2017
600 m 2:19.76 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
40 yardů př. 08.59 h Otrokovice 06.01.2019
60 m překážek (0.76) 13.16 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
60 m překážek (0.76) 12.97 Břeclav 01.06.2020
skok vysoký 1.30 h Valašské Meziříčí 09.03.2019
skok vysoký 1.25 Břeclav 17.09.2020
skok daleký 3.74 Břeclav 10.07.2019
skok daleký 3.68 h Olomouc 22.01.2020
vrh koulí 3kg 06.14 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
vrh koulí 3kg 07.10 Břeclav 17.09.2020
hod diskem 1kg 17.37 Brno 10.06.2020
hod oštěpem 500g 23.62 Břeclav 17.09.2020
hod kriketovým míčkem 39.55 Břeclav 10.09.2019
hod plným míčem 1kg 06.33 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.18 h Olomouc 22.01.2020
60 m překážek (0.76) 13.16 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
60 m překážek (0.76) 12.97 Břeclav 01.06.2020
skok vysoký 1.18 h Brno-Olympia 14.02.2020
skok vysoký 1.25 Břeclav 17.09.2020
skok daleký 3.68 h Olomouc 22.01.2020
skok daleký 3.52 Břeclav 01.06.2020
vrh koulí 3kg 06.14 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
vrh koulí 3kg 07.10 Břeclav 17.09.2020
hod diskem 1kg 17.37 Brno 10.06.2020
hod oštěpem 500g 23.62 Břeclav 17.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) skok vysoký/Žcm 15 Blansko 1.22
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm 21 Blansko 15.57
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 26 Blansko 05.88
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Žcm 18 Olomouc 21.34
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žcm 19 Olomouc 05.36
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 3kg/Žcm 14 Vyškov 05.63
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod oštěpem 500g/Žcm 14 Vyškov 19.60
17.09.2020 1. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. B (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Žcm 6 Břeclav 23.62
17.09.2020 1. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. B (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 3kg/Žcm 5 Břeclav 07.10
17.09.2020 1. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. B (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Žcm 5 Břeclav 1.25
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) skok vysoký/Žcm 4 Brno, Vojtova 12c 1.20
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Brno, Vojtova 12c 07.05
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) skok daleký/Žcm 15 Brno, Vojtova 12c 3.30
22.07.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 1kg/Žci Brno 17.15
22.07.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 3kg/Žcm Brno 06.64
10.06.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 1kg/Žci Brno 17.37
10.06.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 500g/Žcm Brno 22.22
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Břeclav (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Žcm Břeclav 22.72
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Břeclav (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žcm 8 Břeclav 3.52
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Břeclav (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m překážek (0.76)/Žcm Břeclav 12.97
14.02.2020 Brněnská Laťka - žactvo (JAC Brno) skok vysoký/Žcm 11 Brno-Olympia 1.18
06.02.2020 Hustopečské skákání žactvo (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/Žcm 14 Hustopeče 1.15
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm 33 Ostrava - Vítkovice 3.60
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žcm 16 Ostrava - Vítkovice 1.14
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žcm 18 Ostrava - Vítkovice 06.14
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R04 8 Ostrava - Vítkovice 13.16
22.01.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žcm 12 Olomouc 3.68
22.01.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R03 2 Olomouc 13.29
22.01.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/R13 3 Olomouc 10.18
22.01.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FC Olomouc 14.18