Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Čoka
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.89 Tábor 27.05.2017
50 m 08.07 h České Budějovice 07.12.2019
60 m 09.00 h České Budějovice 07.12.2019
60 m 08.43 Stará Boleslav 18.08.2021
150 m 19.47 České Budějovice - Čtyři Dvory 29.08.2021
200 m 39.6 České Budějovice 22.09.2015
200 m 41.02 h České Budějovice 04.12.2016
300 m 66.97 h České Budějovice 12.11.2016
300 m 42.06 České Budějovice 06.06.2021
600 m 1:54.30 h Praha - Strahov 16.02.2019
600 m 1:34.39 Stará Boleslav 18.08.2021
800 m 2:42.97 h Praha - Strahov 18.01.2020
800 m 2:10.06 Písek 19.06.2021
1000 m 3:31.20 Písek 08.06.2019
1500 m 5:25.26 Tábor 01.05.2019
60 m překážek (0.76) 14.55 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 3.23 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
skok daleký 3.64 h Praha - Strahov 16.02.2019
vrh koulí 3kg 05.67 h Praha - Strahov 22.02.2020
hod kriketovým míčkem 37.15 Brno 07.09.2020
hod plným míčem 1kg 06.30 h Praha - Strahov 16.02.2019
čtyřboj 0804 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
čtyřboj 1206 h Praha - Strahov 16.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.32 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 09.14 České Budějovice 20.06.2020
300 m 47.57 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
800 m 2:42.97 h Praha - Strahov 18.01.2020
800 m 2:25.28 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
60 m překážek (0.76) 14.55 h Praha - Strahov 22.02.2020
vrh koulí 3kg 05.67 h Praha - Strahov 22.02.2020
hod kriketovým míčkem 37.15 Brno 07.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 800 m/Žcm Nová Včelnice DNS
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žcm/B06 Nová Včelnice DNS
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žcm/R12 4 Brno 09.15
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 800 m/Žcm/B3 12 Brno 3:00.71
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm/KA 24 Brno 37.15
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 800 m/Žci 4 České Budějovice 2:30.68
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 800 m/Žcm Veselí nad Lužnicí 2:25.28
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 300 m/Žcm/B03 1 Veselí nad Lužnicí 47.57
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žci/R02 7 České Budějovice 09.14
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žci 4 České Budějovice 2:28.22
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 800 m/Žcm/B01 1 České Budějovice 2:32.01
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 300 m/Žcm/B02 3 České Budějovice 48.73
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žci/B01 7 České Budějovice 48.05
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žci České Budějovice 2:30.43
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) pětiboj hala/Žcm Praha - Strahov DNF
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 800 m/Žcm/B01 Praha - Strahov DNS
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) skok daleký/Žcm Praha - Strahov NM
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) vrh koulí 3kg/Žcm 27 Praha - Strahov 05.67
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 6 Praha - Strahov 14.55
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m/Žcm/B07 2 Praha - Strahov 09.32
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm/R01 2 Praha - Strahov 09.41
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žcm/B01 3 Praha - Strahov 2:42.97
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žcm/B06 Praha - Strahov DNS