Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Razým
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Dlouhá Třebová, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.19 Ústí nad Orlicí 23.09.2020
60 m 09.47 Svitavy 02.06.2021
100 m 15.77 Ústí nad Orlicí 23.09.2020
150 m 23.73 Svitavy 09.06.2021
300 m 51.13 Svitavy 23.06.2021
500 m 1:42.1 Ústí nad Orlicí 30.05.2021
600 m 2:08.52 Svitavy 27.04.2019
800 m 2:56.29 Moravská Třebová 19.09.2020
60 m překážek (0.76) 13.26 Ústí nad Orlicí 03.10.2020
skok daleký 3.63 Litomyšl 27.09.2020
hod oštěpem 500g 21.07 Litomyšl 27.09.2020
hod kriketovým míčkem 44.45 Svitavy 02.06.2021
pětiboj 0717 Ústí nad Orlicí 03.10.2020
čtyřboj 0774 Chrudim 22.09.2019
sprintérský trojboj 0466 Ústí nad Orlicí 23.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.19 Ústí nad Orlicí 23.09.2020
60 m 09.50 Svitavy 01.07.2020
100 m 15.77 Ústí nad Orlicí 23.09.2020
150 m 23.83 Svitavy 21.06.2020
300 m 54.05 Ústí nad Orlicí 09.09.2020
800 m 2:56.29 Moravská Třebová 19.09.2020
60 m překážek (0.76) 13.26 Ústí nad Orlicí 03.10.2020
skok daleký 3.63 Litomyšl 27.09.2020
hod oštěpem 500g 21.07 Litomyšl 27.09.2020
hod kriketovým míčkem 42.85 Moravská Třebová 19.09.2020
pětiboj 0717 Ústí nad Orlicí 03.10.2020
sprintérský trojboj 0466 Ústí nad Orlicí 23.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) pětiboj/Žcm 7 Ústí nad Orlicí 0717
03.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Ústí nad Orlicí 35.91
03.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/Žcm 9 Ústí nad Orlicí 3.57
03.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/Žcm 6 Ústí nad Orlicí 3:00.48
03.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Ústí nad Orlicí 13.26
03.10.2020 76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 60 m/Žcm/B02 4 Ústí nad Orlicí 10.35
27.09.2020 Finále KP družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žcm 20 Litomyšl 3.63
27.09.2020 Finále KP družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 500g/Žcm 12 Litomyšl 21.07
27.09.2020 Finále KP družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Žcm 6 Litomyšl 2:57.15
23.09.2020 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) sprintérský trojboj/Žcm 6 Ústí nad Orlicí 0466
23.09.2020 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 50 m/Žcm 6 Ústí nad Orlicí 08.19
23.09.2020 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 60 m/Žcm 6 Ústí nad Orlicí 09.83
23.09.2020 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Žcm 6 Ústí nad Orlicí 15.77
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Moravská Třebová 13.39
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) hod kriketovým míčkem/Žcm Moravská Třebová 42.85
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 60 m/Žcm/B01 2 Moravská Třebová 09.59
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) skok daleký/Žcm 7 Moravská Třebová 3.68
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 800 m/Žcm 6 Moravská Třebová 2:56.29
09.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/Žcm 16 Ústí nad Orlicí 3.64
09.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Ústí nad Orlicí 34.31
09.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 300 m/Žcm/B02 4 Ústí nad Orlicí 54.05
29.08.2020 Rieter mítink (Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žci/B01 5 Ústí nad Orlicí 09.55
01.07.2020 Oddílové víceboje mladšího žactva a přípravek (TJ Svitavy) pětiboj/Žcm Svitavy DNF
01.07.2020 Oddílové víceboje mladšího žactva a přípravek (TJ Svitavy) 60 m překážek (0.76)/Žcm Svitavy DNS
01.07.2020 Oddílové víceboje mladšího žactva a přípravek (TJ Svitavy) hod kriketovým míčkem/Žcm Svitavy 42.63
01.07.2020 Oddílové víceboje mladšího žactva a přípravek (TJ Svitavy) 60 m/Žcm 6 Svitavy 09.50
01.07.2020 Oddílové víceboje mladšího žactva a přípravek (TJ Svitavy) skok daleký/Žcm 6 Svitavy 3.88
01.07.2020 Oddílové víceboje mladšího žactva a přípravek (TJ Svitavy) 800 m/Žcm Svitavy DNS
24.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva B (TJ Svitavy) skok daleký/Žcm 10 Svitavy 3.66
24.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva B (TJ Svitavy) hod oštěpem 500g/Žcm 7 Svitavy 20.40
21.06.2020 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) hod oštěpem 500g/Žcm 11 Svitavy 18.58
21.06.2020 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žcm/B04 5 Svitavy 23.83
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Ústí nad Orlicí (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žcm/B01 3 Ústí nad Orlicí 23.3
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Ústí nad Orlicí (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žcm/B02 3 Ústí nad Orlicí 09.2
01.03.2020 51.ročník Velká pardubická - cross country (AC Pardubice) Přespolní běh/Žcm 4 Pardubice 5:54