Karta atleta

Export do excelu
  • Jindřich Vyroubal
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Svitavy, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.26 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 09.12 Svitavy 01.06.2020
150 m 22.09 h Praha - Strahov 02.02.2020
150 m 21.68 Svitavy 24.06.2020
300 m 51.99 Svitavy 29.05.2019
600 m 2:04.99 Chrudim 22.09.2019
800 m 2:40.78 Svitavy 01.07.2020
1500 m 6:10.54 Litomyšl 27.09.2020
60 m překážek (0.76) 12.06 h Praha - Strahov 02.02.2020
60 m překážek (0.76) 11.18 Chrudim 11.07.2020
skok vysoký 1.25 h Pardubice 26.01.2020
skok vysoký 1.41 Svitavy 09.06.2021
skok daleký 4.07 h Pardubice 26.01.2020
skok daleký 4.49 Svitavy 21.06.2020
vrh koulí 3kg 04.54 Ústí nad Orlicí 09.09.2020
hod oštěpem 500g 30.65 Svitavy 09.06.2021
hod kriketovým míčkem 46.97 Svitavy 23.06.2021
hod plným míčem 2kg 05.50 h Svitavy 18.01.2020
pětiboj 1438 Svitavy 01.07.2020
čtyřboj 1010 Chrudim 22.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.26 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 09.12 Svitavy 01.06.2020
150 m 22.09 h Praha - Strahov 02.02.2020
150 m 21.68 Svitavy 24.06.2020
800 m 2:40.78 Svitavy 01.07.2020
1500 m 6:10.54 Litomyšl 27.09.2020
60 m překážek (0.76) 12.06 h Praha - Strahov 02.02.2020
60 m překážek (0.76) 11.18 Chrudim 11.07.2020
skok vysoký 1.25 h Pardubice 26.01.2020
skok daleký 4.07 h Pardubice 26.01.2020
skok daleký 4.49 Svitavy 21.06.2020
vrh koulí 3kg 04.54 Ústí nad Orlicí 09.09.2020
hod oštěpem 500g 24.35 Litomyšl 27.09.2020
hod kriketovým míčkem 41.55 Svitavy 01.07.2020
hod plným míčem 2kg 05.50 h Svitavy 18.01.2020
pětiboj 1438 Svitavy 01.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2020 Finále KP družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 3kg/Žcm Litomyšl DNS
27.09.2020 Finále KP družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 500g/Žcm 8 Litomyšl 24.35
27.09.2020 Finále KP družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 1500 m/Žcm 8 Litomyšl 6:10.54
09.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 14 Ústí nad Orlicí 04.54
09.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 7 Ústí nad Orlicí 39.69
11.07.2020 KPJ ve vícebojích ml., st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) pětiboj/Žcm Chrudim DNF
11.07.2020 KPJ ve vícebojích ml., st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) hod kriketovým míčkem/Žcm 13 Chrudim 38.64
11.07.2020 KPJ ve vícebojích ml., st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) skok daleký/Žcm Chrudim DNS
11.07.2020 KPJ ve vícebojích ml., st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 800 m/Žcm/B01 Chrudim DNS
11.07.2020 KPJ ve vícebojích ml., st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 60 m/Žcm/B02 8 Chrudim 14.45
11.07.2020 KPJ ve vícebojích ml., st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Chrudim 11.18
01.07.2020 Oddílové víceboje mladšího žactva a přípravek (TJ Svitavy) pětiboj/Žcm Svitavy 1438
01.07.2020 Oddílové víceboje mladšího žactva a přípravek (TJ Svitavy) 60 m překážek (0.76)/Žcm 4 Svitavy 11.82
01.07.2020 Oddílové víceboje mladšího žactva a přípravek (TJ Svitavy) hod kriketovým míčkem/Žcm Svitavy 41.55
01.07.2020 Oddílové víceboje mladšího žactva a přípravek (TJ Svitavy) 60 m/Žcm Svitavy 09.19
01.07.2020 Oddílové víceboje mladšího žactva a přípravek (TJ Svitavy) skok daleký/Žcm Svitavy 4.58
01.07.2020 Oddílové víceboje mladšího žactva a přípravek (TJ Svitavy) 800 m/Žcm Svitavy 2:40.78
24.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva B (TJ Svitavy) skok daleký/Žcm Svitavy 4.56
24.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva B (TJ Svitavy) hod oštěpem 500g/Žcm 6 Svitavy 22.92
24.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva B (TJ Svitavy) 150 m/Žcm/B01 4 Svitavy 21.68
21.06.2020 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) skok daleký/Žcm 5 Svitavy 4.49
21.06.2020 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žcm/B05 1 Svitavy 22.14
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Svitavy II (TJ Svitavy) skok daleký/Žcm Svitavy 4.22
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Svitavy II (TJ Svitavy) 60 m/Žcm 5 Svitavy 09.12
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Svitavy II (TJ Svitavy) 60 m překážek (0.76)/Žcm Svitavy 12.46
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) skok vysoký/Žcm 12 Ostrava - Vítkovice 1.20
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/R06 5 Ostrava - Vítkovice 09.26
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) skok vysoký/Žcm 4= Praha - Strahov 1.20
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - Strahov 22.09
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Praha - Strahov 12.06
26.01.2020 Zimní přebor Pardubického kraje přípravky jednotlivců (AC Pardubice) skok vysoký/EleH MS Pardubice 1.25
26.01.2020 Zimní přebor Pardubického kraje přípravky jednotlivců (AC Pardubice) skok daleký/EleH MS Pardubice 4.07
26.01.2020 Zimní přebor Pardubického kraje přípravky jednotlivců (AC Pardubice) 60 m překážek/EleH/B04 MS Pardubice 12.0
18.01.2020 Oddílové halové přebory TJ Svitavy, oddíl atletiky (TJ Svitavy) 150 m/Žcm/B01 2 Svitavy 22.90
18.01.2020 Oddílové halové přebory TJ Svitavy, oddíl atletiky (TJ Svitavy) 150 m/Žcm/B02 3 Svitavy 23.50
18.01.2020 Oddílové halové přebory TJ Svitavy, oddíl atletiky (TJ Svitavy) hod plným míčem 2kg/Žcm Svitavy 05.50