Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Fišer
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Bahenská Kateřina
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.25 h Praha - Strahov 18.01.2020
60 m 09.01 Domažlice 16.08.2020
150 m 22.45 České Budějovice 31.05.2020
300 m 46.77 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
600 m 1:57.48 h Praha - Strahov 16.02.2019
600 m 1:52.47 České Budějovice 08.09.2019
800 m 2:47.05 h Praha - Strahov 18.01.2020
800 m 2:25.11 Veselí nad Lužnicí 12.06.2021
60 m překážek (0.76) 12.64 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76) 10.82 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
skok vysoký 1.23 h České Budějovice 05.01.2020
skok vysoký 1.56 České Budějovice 31.05.2021
skok daleký 4.27 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 4.74 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
vrh koulí 3kg 05.81 h Praha - Strahov 22.02.2020
vrh koulí 3kg 09.23 Veselí nad Lužnicí 12.06.2021
hod oštěpem 500g 18.68 České Budějovice 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 54.64 České Budějovice 06.06.2021
hod plným míčem 1kg 07.52 h Praha - Strahov 16.02.2019
pětiboj 1704 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
čtyřboj 1293 h Praha - Strahov 16.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.25 h Praha - Strahov 18.01.2020
60 m 09.01 Domažlice 16.08.2020
150 m 22.45 České Budějovice 31.05.2020
300 m 46.77 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
800 m 2:47.05 h Praha - Strahov 18.01.2020
800 m 2:37.34 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
60 m překážek (0.76) 12.64 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76) 10.82 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
skok vysoký 1.23 h České Budějovice 05.01.2020
skok vysoký 1.35 České Budějovice 01.06.2020
skok daleký 4.27 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 4.74 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
vrh koulí 3kg 05.81 h Praha - Strahov 22.02.2020
hod oštěpem 500g 18.68 České Budějovice 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 49.66 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
pětiboj 1704 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žcm 4 Lomnice nad Lužnicí 1704
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Lomnice nad Lužnicí 47.84
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/Žcm 6 Lomnice nad Lužnicí 4.60
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B04 1 Lomnice nad Lužnicí 10.82
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žcm/B02 3 Lomnice nad Lužnicí 09.05
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žcm/B02 4 Lomnice nad Lužnicí 2:37.34
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žcm 4 Nová Včelnice 4.63
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 800 m/Žcm Nová Včelnice 2:38.95
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žcm/B02 Nová Včelnice DNS
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 300 m/Žci/B03 2 Domažlice 46.82
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 60 m/Žci/R02 7 Domažlice 09.01
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) skok daleký/Žcm 5 Veselí nad Lužnicí 4.74
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Veselí nad Lužnicí 49.66
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 300 m/Žcm/B01 4 Veselí nad Lužnicí 46.77
16.06.2020 Oddílové závody přípravek (T. J. Sokol České Budějovice) hod kriketovým míčkem/EleH/F České Budějovice 50.16
16.06.2020 Oddílové závody přípravek (T. J. Sokol České Budějovice) skok z místa/EleH/F České Budějovice 2.25
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žcm 4 České Budějovice 4.67
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) hod kriketovým míčkem/Žcm České Budějovice 48.22
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 300 m/Žcm/B02 2 České Budějovice 47.12
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - České Budějovice 1 (T. J. Sokol České Budějovice) hod oštěpem 500g/Žcm České Budějovice 18.68
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - České Budějovice 1 (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žcm České Budějovice NM
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - České Budějovice 1 (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žcm České Budějovice 1.35
31.05.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm/B01 2 České Budějovice 09.11
31.05.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žcm/B01 3 České Budějovice 22.45
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) pětiboj hala/Žcm 13 Praha - Strahov 1187
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) skok daleký/Žcm 9 Praha - Strahov 4.27
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) vrh koulí 3kg/Žcm 24 Praha - Strahov 05.81
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 4 Praha - Strahov 12.64
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m/Žcm/B03 2 Praha - Strahov 09.33
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 800 m/Žcm/B02 4 Praha - Strahov 2:48.79
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žcm/B01 4 Praha - Strahov 2:47.05
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žcm 14 Praha - Strahov 3.98
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm/R02 3 Praha - Strahov 09.25
05.01.2020 Halový oddílový závod žactva (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žcm 4 České Budějovice 4.04
05.01.2020 Halový oddílový závod žactva (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žcm 5 České Budějovice 1.23
05.01.2020 Halový oddílový závod žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm/B04 3 České Budějovice 09.2