Karta atleta

Export do excelu
  • Angela Linda Manuel
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: Chládková Šárka
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.81 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 08.84 České Budějovice 06.06.2021
150 m 21.67 Nová Včelnice 13.09.2020
300 m 46.24 České Budějovice 13.06.2020
600 m 2:05.87 h Praha - Strahov 16.02.2019
600 m 2:00.68 Tábor 31.05.2019
800 m 2:42.84 h Praha - Strahov 18.01.2020
800 m 2:39.81 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.68 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.43 České Budějovice 06.06.2021
skok vysoký 1.20 h Tábor 10.12.2019
skok daleký 3.80 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 4.05 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
vrh koulí 2kg 06.08 h Praha - Strahov 22.02.2020
hod kriketovým míčkem 29.96 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
hod plným míčem 1kg 06.71 h Praha - Strahov 16.02.2019
pětiboj 2159 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
čtyřboj 0881 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
čtyřboj 0004 h Praha - Strahov 16.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.81 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 09.06 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
150 m 21.67 Nová Včelnice 13.09.2020
300 m 46.24 České Budějovice 13.06.2020
800 m 2:42.84 h Praha - Strahov 18.01.2020
800 m 2:39.81 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.68 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.36 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
skok daleký 3.80 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 4.05 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
vrh koulí 2kg 06.08 h Praha - Strahov 22.02.2020
hod kriketovým míčkem 29.96 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
pětiboj 2159 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žkm 6 Lomnice nad Lužnicí 2159
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 17 Lomnice nad Lužnicí 29.96
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/Žkm 8 Lomnice nad Lužnicí 4.05
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Lomnice nad Lužnicí 11.36
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žkm/B03 1 Lomnice nad Lužnicí 09.06
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žkm/B02 3 Lomnice nad Lužnicí 2:39.81
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Nová Včelnice 11.60
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žkm/B03 1 Nová Včelnice 21.67
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 300 m/Žkm/B01 3 Veselí nad Lužnicí 46.51
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 150 m/Žkm/B09 1 Veselí nad Lužnicí 22.02
17.06.2020 Dětská atletická liga: Jarní finále (oddílový závod uzavřený) (TJ VS Tábor, z.s.) čtyřboj/Žkm Tábor 1523
15.06.2020 Dětská atletická liga 2.kolo (oddílový závod uzavřený) (TJ VS Tábor, z.s.) 150 m/Žkm 4 Tábor 21.3
15.06.2020 Dětská atletická liga 2.kolo (oddílový závod uzavřený) (TJ VS Tábor, z.s.) hod plným míčem 1kg/Žkm 4 Tábor 09.93
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 300 m/Žkm/B01 1 České Budějovice 46.24
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 1 České Budějovice 11.77
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Tábor (uzavřený oddílový závod) (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Žkm 8 Tábor 3.88
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Tábor (uzavřený oddílový závod) (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žkm 4 Tábor 08.8
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Tábor (uzavřený oddílový závod) (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 4= Tábor 11.4
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) pětiboj hala/Žkm 8 Praha - Strahov 2060
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) skok daleký/Žkm 27 Praha - Strahov 3.80
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) vrh koulí 2kg/Žkm 35 Praha - Strahov 06.08
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 1 Praha - Strahov 11.68
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m/Žkm/B03 3 Praha - Strahov 08.81
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 800 m/Žkm/B03 1 Praha - Strahov 2:48.94
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žkm/B01 3 Praha - Strahov 2:42.84
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Praha - Strahov 25.67