Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Kozáková
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletika Písek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.56 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
50 m 07.65 h České Budějovice (hala ZŠ O.Nedbala) 15.12.2019
60 m 08.75 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 08.62 České Budějovice 20.06.2020
150 m 23.25 h Praha - Strahov 26.01.2019
150 m 21.76 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
200 m 29.35 Písek 23.06.2019
300 m 47.80 České Budějovice 20.06.2020
600 m 2:03.31 h Praha - Strahov 16.02.2019
600 m 1:53.78 Prachatice 27.09.2020
800 m 2:53.60 h Praha - Strahov 22.02.2020
800 m 2:52.05 Říčany 03.10.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.88 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.01 Nová Včelnice 06.07.2020
skok vysoký 1.28 České Budějovice 01.06.2020
skok daleký 4.25 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.44 České Budějovice 05.09.2020
vrh koulí 2kg 07.33 h Praha - Strahov 22.02.2020
vrh koulí 2kg 09.66 Jindřichův Hradec 28.09.2020
hod oštěpem 400g 20.00 Prachatice 27.09.2020
hod kriketovým míčkem 39.92 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
hod plným míčem 1kg 06.78 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
hod plným míčem 1kg 08.26 h Praha - Strahov 16.02.2019
pětiboj 1802 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
čtyřboj 0009 h Praha - Strahov 16.02.2019
čtyřboj 1933 Říčany 03.10.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.75 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 08.62 České Budějovice 20.06.2020
150 m 21.76 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
300 m 47.80 České Budějovice 20.06.2020
600 m 1:53.78 Prachatice 27.09.2020
800 m 2:53.60 h Praha - Strahov 22.02.2020
800 m 2:52.05 Říčany 03.10.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.88 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.01 Nová Včelnice 06.07.2020
skok vysoký 1.28 České Budějovice 01.06.2020
skok daleký 4.25 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.44 České Budějovice 05.09.2020
vrh koulí 2kg 07.33 h Praha - Strahov 22.02.2020
vrh koulí 2kg 09.66 Jindřichův Hradec 28.09.2020
hod oštěpem 400g 20.00 Prachatice 27.09.2020
hod kriketovým míčkem 39.92 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
pětiboj 1802 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
čtyřboj 1933 Říčany 03.10.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Žákovský atletický den (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) čtyřboj/Žkm 4 Říčany 1933
03.10.2020 Žákovský atletický den (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 60 m/Žkm/B01 4 Říčany 08.92
03.10.2020 Žákovský atletický den (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 800 m/Žkm 6 Říčany 2:52.05
03.10.2020 Žákovský atletický den (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) skok daleký/Žkm Říčany 4.42
03.10.2020 Žákovský atletický den (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) vrh koulí 2kg/Žkm Říčany 09.48
28.09.2020 Podzimní Atletický Jindřicháč (závody pro širokou veřejnost) a Memoriál Karla Koláře (SKOK J. Hradec, z. s) vrh koulí 2kg/Žkm Jindřichův Hradec 09.66
28.09.2020 Podzimní Atletický Jindřicháč (závody pro širokou veřejnost) a Memoriál Karla Koláře (SKOK J. Hradec, z. s) skok daleký/Žkm Jindřichův Hradec 4.08
28.09.2020 Podzimní Atletický Jindřicháč (závody pro širokou veřejnost) a Memoriál Karla Koláře (SKOK J. Hradec, z. s) 60 m/Žkm/B02 1 Jindřichův Hradec 08.87
27.09.2020 10. Atletická neděle (Atletika Prachatice) 600 m/Žkm Prachatice 1:53.78
27.09.2020 10. Atletická neděle (Atletika Prachatice) hod oštěpem 400g/Žkm Prachatice 20.00
27.09.2020 10. Atletická neděle (Atletika Prachatice) 60 m/Žkm/B02 1 Prachatice 08.88
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žkm 11 Lomnice nad Lužnicí 1802
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žkm/B01 5 Lomnice nad Lužnicí 08.77
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Lomnice nad Lužnicí 39.92
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/Žkm Lomnice nad Lužnicí 4.33
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 6 Lomnice nad Lužnicí 17.36
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žkm/B02 6 Lomnice nad Lužnicí 2:52.72
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm 7 Nová Včelnice 4.41
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B01 4 Nová Včelnice 08.75
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žky 8 České Budějovice 4.44
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žky/B02 5 České Budějovice 08.84
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) pětiboj/Žkm Nová Včelnice DNF
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Nová Včelnice 37.24
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm Nová Včelnice DNS
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 3 Nová Včelnice 12.01
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B06 6 Nová Včelnice 08.87
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 60 m/Žkm/F 4 Veselí nad Lužnicí 08.82
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) skok daleký/Žkm 5 Veselí nad Lužnicí 4.35
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 150 m/Žkm/B03 1 Veselí nad Lužnicí 21.76
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 60 m/Žkm/R04 1 Veselí nad Lužnicí 08.73
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/R01 2 České Budějovice 08.62
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žky/B02 3 České Budějovice 47.80
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žkm České Budějovice 4.29
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žkm/B01 4 České Budějovice 08.74
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 150 m/Žkm/B08 1 České Budějovice 21.95
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žkm České Budějovice 4.16
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok vysoký/Žkm České Budějovice 1.28
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) hod oštěpem 400g/Žkm 4 České Budějovice 16.42
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm České Budějovice 08.90
24.05.2020 9. Atletická neděle Prachatice (Atletika Prachatice) skok daleký/Žkm/F Prachatice 4.35
24.05.2020 9. Atletická neděle Prachatice (Atletika Prachatice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Prachatice 08.90
24.05.2020 9. Atletická neděle Prachatice (Atletika Prachatice) 60 m/Žkm/B03 1 Prachatice 08.88
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) pětiboj hala/Žkm 6 Praha - Strahov 2147
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) skok daleký/Žkm 13 Praha - Strahov 4.10
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) vrh koulí 2kg/Žkm 18 Praha - Strahov 07.33
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 2 Praha - Strahov 11.88
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m/Žkm/B03 1 Praha - Strahov 08.75
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 800 m/Žkm/B03 2 Praha - Strahov 2:53.60
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žkm Praha - Strahov 4.25
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm 6 Praha - Strahov 09.04
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm/R04 1 Praha - Strahov 08.90