Karta atleta

Export do excelu
  • Viktorie Bartoňová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: Nejezchleba Jozef
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.72 Frýdek-Místek 30.05.2021
150 m 20.70 Frýdek-Místek 08.06.2021
200 m 32.22 Ostrava 28.06.2017
300 m 44.12 Frýdek-Místek 08.06.2021
400 m 74.72 Ostrava - Vítkovice 11.06.2018
500 m 1:23.6 Frýdek-Místek 21.05.2021
600 m 1:59.60 h Ostrava 09.02.2019
600 m 1:49.4 Frýdek-Místek 27.05.2020
800 m 2:33.16 h Ostrava - Vítkovice 08.03.2020
800 m 2:23.11 Brno 06.09.2021
1500 m 5:21.18 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
1500 m 5:05.64 Břeclav 21.08.2021
1 anglická míle 5:44.9 Frýdek-Místek 23.06.2021
3000 m 11:20.31 h Ostrava 15.01.2022
1500 m překážek 5:25.87 Třinec 26.08.2021
skok vysoký 1.36 Frýdek-Místek 30.05.2021
skok daleký 4.01 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok daleký 4.68 Brno 05.09.2021
hod kriketovým míčkem 29.80 Frýdek-Místek 01.05.2019
hod plným míčem 1kg 06.70 h Ostrava 09.02.2019
pětiboj 1647 Třinec 28.05.2020
chůze dráha 2000 m 11:05.83 Frýdek-Místek 23.09.2020
chůze dráha 3000 m 18:51.02 h Praha - Stromovka 09.02.2020
chůze dráha 3000 m 16:23.22 Mladá Boleslav 18.09.2021
chůze dráha 1000 m 4:54.68 Frýdek-Místek 17.11.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.04 Třinec 28.05.2020
150 m 21.32 Frýdek-Místek 26.06.2020
500 m 1:24.20 Frýdek-Místek 17.06.2020
600 m 1:49.4 Frýdek-Místek 27.05.2020
800 m 2:33.16 h Ostrava - Vítkovice 08.03.2020
800 m 2:33.87 Frýdek-Místek 26.06.2020
1500 m 5:21.18 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
1500 m 5:20.09 Frýdek-Místek 13.09.2020
1500 m překážek 5:42.47 Kolín 04.10.2020
skok daleký 4.01 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok daleký 4.14 Třinec 28.05.2020
hod kriketovým míčkem 29.37 Frýdek-Místek 25.05.2020
pětiboj 1647 Třinec 28.05.2020
chůze dráha 2000 m 11:05.83 Frýdek-Místek 23.09.2020
chůze dráha 3000 m 18:51.02 h Praha - Stromovka 09.02.2020
chůze dráha 3000 m 17:34.53 Třinec 19.09.2020
chůze dráha 1000 m 5:13.75 Ostrava - Poruba 23.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Žkm Praha - Běchovice DNS
06.12.2020 Slezanský kros (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Žkm Frýdek-Místek 0:08:02
10.10.2020 Bašťanská šestka - junior (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Žkm Baška 0:05:22
10.10.2020 Bašťanská šestka (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Ž 20 Baška 0:12:47
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m překážek/Žky Kolín 5:42.47
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B01 4 Olomouc 2:34.77
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m překážek/Žky Břeclav 5:49.72
23.09.2020 Chodecký pohár mládeže MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) chůze dráha 2000 m/Žkm Frýdek-Místek 11:05.83
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) chůze dráha 3000 m/Žky 8 Třinec 17:34.53
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žky 4 Frýdek-Místek 5:20.09
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) chůze dráha 3000 m/Žky Uherské Hradiště 18:15.77
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Žky Třinec 5:20.30
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) chůze dráha 3000 m/Žky Ostrava - Vítkovice 18:37.50
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm Frýdek-Místek 2:33.87
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B02 1 Frýdek-Místek 21.32
23.06.2020 Krajský chodecký pohár - 3.závod Porubská chůze (Atletika Poruba z.s.) chůze dráha 1000 m/Žkm Ostrava - Poruba 5:13.75
17.06.2020 Pětka na dráze (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žkm Frýdek-Místek 1:24.20
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 1500 m/Žky 4 Opava 5:30.71
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žkm Frýdek-Místek NM
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm Frýdek-Místek 2:39.63
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B03 1 Frýdek-Místek 09.11
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 16 Třinec 1647
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/S01 11 Třinec 28.33
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/S01 1 Třinec 4.14
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B02 6 Třinec 09.04
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 Třinec DNF
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B02 1 Třinec 2:43.24
27.05.2020 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek z.s.) 600 m/Žkm Frýdek-Místek 1:49.4
25.05.2020 Krajský přebor MSK v chůzi - Frýdecké šlápoty (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) chůze dráha 1000 m/Žkm Frýdek-Místek 5:17.30
25.05.2020 Zahajovací závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Frýdek-Místek 29.37
25.05.2020 Zahajovací závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žkm 6 Frýdek-Místek 3.82
08.03.2020 Meziměstské utkání Ostrava - Brno - Bratislava - Praha mladšího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm Ostrava - Vítkovice 2:33.16
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky 5 Ostrava - Vítkovice 5:21.18
09.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha, z.s.) chůze dráha 3000 m/Žky/F 4 Praha - Stromovka 18:51.02
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 1500 m/Žkm/B01 5 Ostrava - Vítkovice 5:32.60
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) chůze dráha 3000 m/Žky 4 Ostrava - Vítkovice 18:59.46
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žkm/F Ostrava - Vítkovice 5:30.31
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm/S01 15 Ostrava - Vítkovice 4.01