Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Udvarosová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Melounová Kateřina
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.3 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 08.67 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 08.11 Šumperk 03.10.2021
150 m 21.47 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
150 m 19.78 Frýdek-Místek 15.09.2020
300 m 45.80 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
300 m 43.60 Blansko 04.10.2020
500 m 1:40.1 Frýdek-Místek 23.05.2018
600 m 1:58.98 h Ostrava 09.02.2019
600 m 1:50.10 Brno 11.09.2019
800 m 2:41.93 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
800 m 2:37.09 Frýdek-Místek 30.05.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 11.33 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.63 Kopřivnice 25.09.2021
skok vysoký 1.30 h Kopřivnice 12.12.2019
skok vysoký 1.35 Ostrava 02.06.2021
skok daleký 4.34 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
skok daleký 5.25 Olomouc 28.09.2021
vrh koulí 2kg 09.30 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
vrh koulí 2kg 11.73 Frýdek-Místek 09.09.2021
hod oštěpem 400g 33.45 Opava 24.08.2021
hod kriketovým míčkem 52.69 Ostrava - Poruba 23.09.2021
hod plným míčem 1kg 11.09 Kopřivnice 19.05.2020
hod raketkou 29.90 Ostrava - Poruba 26.05.2018
pětiboj 3051 Ostrava - Poruba 30.09.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.3 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 08.67 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 08.31 Brno 07.09.2020
150 m 21.47 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
150 m 19.78 Frýdek-Místek 15.09.2020
300 m 45.80 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
300 m 43.60 Blansko 04.10.2020
800 m 2:41.93 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
800 m 2:37.67 Brno 08.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.33 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.17 Třinec 03.09.2020
skok vysoký 1.20 h Opava 26.01.2020
skok daleký 4.34 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
skok daleký 4.72 Brno 08.09.2020
vrh koulí 2kg 09.30 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
vrh koulí 2kg 10.35 Frýdek-Místek 23.09.2020
hod oštěpem 400g 28.17 Ostrava - Poruba 16.05.2020
hod kriketovým míčkem 44.75 Třinec 21.05.2020
hod plným míčem 1kg 11.09 Kopřivnice 19.05.2020
pětiboj 2560 Třinec 28.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) 300 m/Žkm/B01 1 Blansko 43.60
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) 60 m/Žkm/R01 3 Blansko 08.42
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) 60 m/Žkm/FA Blansko 08.40
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 150 m/Žkm/B01 2 Olomouc 20.10
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R01 4 Olomouc 08.40
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FA 6 Olomouc 08.45
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Frýdek-Místek 10.35
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 6 Frýdek-Místek 27.50
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Frýdek-Místek 10.20
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Frýdek-Místek 41.66
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B01 2 Frýdek-Místek 19.78
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žkm/R14 3 Brno 08.31
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žkm/FC 6 Brno 08.41
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 800 m/Žkm/B5 7 Brno 2:37.67
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KE 5 Brno 4.57
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žkm/FB 4 Brno 4.72
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F01 Třinec NM
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Třinec 10.17
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B01 2 Třinec 20.57
04.08.2020 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž Opava 4.58
04.08.2020 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 300 m/Ž Opava 45.75
22.07.2020 Večerní oštěp (SSK Vítkovice) hod oštěpem 400g/Žkm Ostrava - Vítkovice 27.50
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Frýdek-Místek 39.29
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Frýdek-Místek 10.54
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B04 1 Frýdek-Místek 21.26
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kopřivnice (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žkm/B03 1 Kopřovnice 08.8
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kopřivnice (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 150 m/Žkm/B03 1 Kopřovnice 21.6
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Frýdek-Místek 09.63
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žkm Frýdek-Místek 4.31
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Frýdek-Místek 08.71
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm Třinec 2560
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B01 4 Třinec 08.54
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B01 3 Třinec 2:39.55
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 3 Třinec 11.18
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/S02 2 Třinec 41.13
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/S02 3 Třinec 4.45
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 09.85
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 8 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 24.35
21.05.2020 Zahajovací závody oddílu - mladší žactvo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm 4 Třinec 4.32
21.05.2020 Zahajovací závody oddílu - mladší žactvo (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm Třinec 44.75
21.05.2020 Zahajovací závody oddílu - mladší žactvo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 400g/Žkm Třinec 26.78
21.05.2020 Zahajovací závody oddílu - mladší žactvo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B02 1 Třinec 08.66
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) hod plným míčem 1kg/Žkm Kopřivnice 11.09
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) skok z místa/Žkm Kopřivnice 2.13
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 50 m/Žkm Kopřivnice 07.3
16.05.2020 1.Porubské házení 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Ostrava - Poruba 28.17
08.03.2020 Meziměstské utkání Ostrava - Brno - Bratislava - Praha mladšího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B02 1 Ostrava - Vítkovice 45.86
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Ostrava - Vítkovice 09.30
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/F 7 Ostrava - Vítkovice 08.70
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R11 1 Ostrava - Vítkovice 08.67
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B03 1 Ostrava - Vítkovice 2:41.93
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm 9 Ostrava - Vítkovice 4.34
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R03 2 Ostrava - Vítkovice 11.33
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B02 1 Ostrava - Vítkovice 45.80
26.01.2020 Okresní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž 4 Opava 4.29
26.01.2020 Okresní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/F Opava 08.94
26.01.2020 Okresní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Opava 11.35
26.01.2020 Okresní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/R01 2 Opava 08.84
26.01.2020 48. ročník Slezské laťky (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Ž 8= Opava 1.20
19.01.2020 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 150 m/Ž/B08 1 Ostrava - Vítkovice 21.47
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Ostrava - Vítkovice 09.00
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F 5 Ostrava - Vítkovice 08.78
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Ostrava - Vítkovice 46.33
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R01 4 Ostrava - Vítkovice 08.75
05.01.2020 Župní přebor - sprinty,dálka,výška (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/F Opava 08.72
05.01.2020 Župní přebor - sprinty,dálka,výška (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/R01 2 Opava 08.78
05.01.2020 Župní přebor - sprinty,dálka,výška (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Opava 11.51