Karta atleta

Export do excelu
  • Petra Štabrňáková
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: SKP České Budějovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.73 h České Budějovice 07.12.2019
60 m 09.60 h České Budějovice 07.12.2019
60 m 09.84 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
150 m 24.18 Nová Včelnice 13.09.2020
300 m 52.15 České Budějovice 13.06.2020
600 m 2:17.37 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
800 m 2:57.48 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.68 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
skok daleký 3.66 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
vrh koulí 2kg 07.41 Nová Včelnice 13.09.2020
hod oštěpem 400g 19.92 Nová Včelnice 13.09.2020
hod kriketovým míčkem 33.90 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
hod plným míčem 1kg 10.12 České Budějovice 08.09.2019
pětiboj 1453 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.84 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
150 m 24.18 Nová Včelnice 13.09.2020
300 m 52.15 České Budějovice 13.06.2020
800 m 2:57.48 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.68 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
skok daleký 3.66 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
vrh koulí 2kg 07.41 Nová Včelnice 13.09.2020
hod oštěpem 400g 19.92 Nová Včelnice 13.09.2020
hod kriketovým míčkem 33.90 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
pětiboj 1453 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žkm 23 Lomnice nad Lužnicí 1453
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žkm/B01 5 Lomnice nad Lužnicí 2:57.48
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Lomnice nad Lužnicí 33.90
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/Žkm 17 Lomnice nad Lužnicí 3.66
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 3 Lomnice nad Lužnicí 13.68
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žkm/B06 3 Lomnice nad Lužnicí 09.84
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) hod oštěpem 400g/Žkm 13 Nová Včelnice 19.92
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 2kg/Žkm 10 Nová Včelnice 07.41
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žkm/B08 2 Nová Včelnice 24.18
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm 16 České Budějovice 05.92
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 České Budějovice 32.41
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 300 m/Žkm/B04 1 České Budějovice 52.15
05.06.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žkm/F 4 České Budějovice 10.26
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žkm 9 České Budějovice 3.07
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) hod oštěpem 400g/Žkm 7 České Budějovice 11.83
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm 9 České Budějovice 05.26