Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Dvořák
  • Narozen: 1982
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj BANES Pacov
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.57 Pacov 20.08.2017
60 m 07.72 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m 11.62 Vlašim 30.05.2020
150 m 17.92 h Praha - Strahov 13.01.2017
150 m 17.80 Praha - Děkanka 02.05.2017
200 m 23.94 h Praha-Stromovka 27.01.2015
200 m 22.96 Jihlava 13.06.2020
300 m 37.40 h Praha - Strahov 13.01.2017
300 m 36.75 Praha - Eden 31.05.2018
400 m 53.60 h Praha-Stromovka 20.01.2015
400 m 51.64 Vlašim 23.08.2020
800 m 2:01.98 Vlašim 23.08.2014
800 m 2:05.74 h Praha-Stromovka 24.01.2015
1500 m 4:32.98 Pacov 17.05.2014
110 m překážek (1.06) 21.30 Pacov 08.06.2014
300 m překážek (0.91) 41.82 Praha - Eden 31.05.2018
400 m překážek (0.91) 58.00 Vlašim 27.08.2017
skok vysoký 1.57 Třebíč 09.05.2015
skok o tyči 2.40 Pacov 08.06.2014
skok daleký 5.13 Třebíč 09.05.2015
vrh koulí 7,26kg 10.31 Třebíč 09.05.2015
hod diskem 2kg 26.77 Pacov 08.06.2014
hod oštěpem 800g 37.96 Pacov 08.06.2014
hod břemenem 16kg 09.47 Pacov 26.12.2019
desetiboj [M] 4494 Pacov 08.06.2014
sprintérský trojboj 2167 Vlašim 30.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.62 Vlašim 30.05.2020
100 m 11.62 Vlašim 30.05.2020
200 m 24.20 h Praha - Strahov 26.01.2020
200 m 22.96 Jihlava 13.06.2020
400 m 53.61 h Praha - Strahov 26.01.2020
400 m 51.64 Vlašim 23.08.2020
sprintérský trojboj 2167 Vlašim 30.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.08.2020 Mistrovství ČR veteránů na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/M/B01 1 Pacov 52.14
29.08.2020 Mistrovství ČR veteránů na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B01 1 Pacov 23.06
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m/M/B01 4 Vlašim 51.64
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B01 4 Plzeň 23.75
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B02 1 Plzeň 51.74
13.06.2020 KP mužů, žen, juniorů a dorostu (Atletika Jihlava) 200 m/M/B01 4 Jihlava 22.96
13.06.2020 KP mužů, žen, juniorů a dorostu (Atletika Jihlava) 100 m/M 4 Jihlava 11.66
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) 200 m/M Jihlava 23.38
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) 100 m/M Jihlava 11.65
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B01 2 Vlašim 23.23
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) sprintérský trojboj/M Vlašim 2167
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 60 m/M/B01 4 Vlašim 07.62
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/B01 3 Vlašim 11.62
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 200 m/M/B04 1 Praha - Strahov 24.20
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 400 m/M/B02 3 Praha - Strahov 53.61