Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Sedláková
  • Narozen: 1986
  • Klub / oddíl: Atletický klub AHA Vyškov, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
400 m 83.36 Vyškov 26.06.2019
vrh koulí 4kg 08.29 Znojmo 28.06.2020
hod diskem 1kg 20.75 Brno 26.08.2020
hod kladivem 4kg 22.19 Vyškov 04.07.2020
hod oštěpem 600g 25.37 Znojmo 28.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 91.87 Vyškov 24.06.2020
vrh koulí 4kg 08.29 Znojmo 28.06.2020
hod diskem 1kg 20.75 Brno 26.08.2020
hod kladivem 4kg 22.19 Vyškov 04.07.2020
hod oštěpem 600g 25.37 Znojmo 28.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.08.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod kladivem 4kg/Ž Brno 19.96
26.08.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 1kg/Ž 5 Brno 20.75
26.08.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 600g/Ž Brno 22.95
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 13 Znojmo 20.00
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 19 Znojmo 22.59
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 17 Znojmo 07.47
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Ž 8 Olomouc 07.96
22.07.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 4kg/Ž 5 Brno 07.73
22.07.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod kladivem 4kg/Ž 4 Brno 20.30
22.07.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 1kg/Ž 9 Brno 16.81
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 4kg/Ž 16 Břeclav 07.65
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 600g/Ž 15 Břeclav 23.89
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kladivem 4kg/Ž 14 Břeclav 21.51
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 4kg/Ž 13 Vyškov 07.72
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod oštěpem 600g/Ž 20 Vyškov 23.90
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod kladivem 4kg/Ž 9 Vyškov 22.19
28.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Znojmo) hod oštěpem 600g/Ž Znojmo 25.37
28.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Znojmo) vrh koulí 4kg/Ž Znojmo 08.29
24.06.2020 MEMORIÁLY ve Vyškově (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Ž/B01 8 Vyškov 91.87