Karta atleta

Export do excelu
  • Zuzana Kubicová
  • Narozen: 1989
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Malina Libor, Kubica Jaroslav
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Disk 356 846
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
2 - - - - - - - - - - - - - -
1 - - - - - 1 - - 1 - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.68 Praha - Děkanka 26.04.2018
60 m 07.88 h Praha - Stromovka 04.02.2017
60 m 07.97 Praha - Děkanka 19.06.2017
80 m 10.18 Praha - Děkanka 06.10.2018
100 m 12.47 Praha - Děkanka 19.06.2017
150 m 19.75 Praha 05.05.2008
150 m 19.52 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 27.88 h Praha-Stromovka 07.02.2006
200 m 27.26 Praha 07.06.2007
300 m 45.15 Praha 09.05.2006
400 m 67.55 Praha - Děkanka 28.09.2012
1500 m 7:53.65 Praha Děkanka 28.09.2011
100 m překážek (0.84) 19.39 Praha - Děkanka 28.09.2015
skok vysoký 1.42 Praha - Děkanka 19.09.2009
skok o tyči 2.11 Praha 04.10.2011
skok daleký 4.65 Praha - Děkanka 19.09.2009
skok daleký 4.88 h Praha-Strahov 26.01.2018
trojskok 09.58 Praha - Děkanka 11.10.2019
vrh koulí 3kg 12.39 h Praha-Strahov 21.01.2006
vrh koulí 3kg 12.91 Praha-Kotlářka 30.09.2008
vrh koulí 4kg 12.52 h Praha - Stromovka 18.02.2017
vrh koulí 4kg 12.52 Stará Boleslav 03.06.2017
hod diskem 1kg 50.15 Tábor 28.05.2016
hod kladivem 3kg 46.86 Stará Boleslav 06.09.2006
hod kladivem 4kg 54.35 Praha 19.05.2012
hod oštěpem 600g 24.46 Praha 23.09.2011
hod břemenem 10kg 13.92 Pardubice 11.02.2012
desetiboj 4281 Praha Děkanka 28.09.2011
sprintérský trojboj 2332 Praha - Děkanka 30.06.2016
vrhačský trojboj 1777 Vlašim 01.09.2018
vrhačský čtyřboj 2275 Praha 23.09.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.00 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m 12.82 Praha - Eden 26.06.2020
vrh koulí 4kg 12.20 Domažlice 18.07.2020
hod diskem 1kg 47.56 Kladno 16.09.2020
hod kladivem 4kg 49.94 Domažlice 18.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2020 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Ž 4 Kladno 47.56
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) hod diskem 1kg/Ž Meziboří 42.60
27.08.2020 2. Kolínský vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Ž Kolín 43.80
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) hod kladivem 4kg/Ž Praha - Děkanka 48.49
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Ž Praha - Děkanka 45.87
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Ž Praha - Děkanka 11.52
18.08.2020 Hradecké Memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1kg/Ž 5 Hradec Králové 43.54
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1kg/Ž 4 Plzeň 46.71
26.07.2020 13. ročník Hvězdného házení a 11. ročník Memoriálu Jana Mazance (Mílaři Domažlice) hod diskem 1kg/Ž Domažlice NM
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) hod kladivem 4kg/Ž Domažlice 49.94
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) vrh koulí 4kg/Ž Domažlice 12.20
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) hod diskem 1kg/Ž Domažlice 45.52
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 4kg/Ž 6 České Budějovice 11.36
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) hod kladivem 4kg/Ž České Budějovice 49.10
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) hod diskem 1kg/Ž České Budějovice 44.28
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/FA Praha - Eden DNS
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Ž Praha - Eden 43.57
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R03 2 Praha - Eden 12.82
23.06.2020 Oddílové závody (+ pozvaní závodníci) (TJ Dukla Praha) hod diskem 1kg/Ž Praha - Juliska 45.83
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) hod kladivem 4kg/Ž/F Praha - Děkanka 48.64
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Ž/F Praha - Děkanka NM
17.06.2020 Oddílové závody (+ pozvaní závodníci) (TJ Dukla Praha) hod diskem 1kg/Ž Praha - Juliska 44.70
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Ž Praha - Eden 44.47
30.05.2020 5. ročník Memoriálu Josefa Hájka v hodu kladivem a vložené závody v hodu diskem mužů a žen (Technicky zajišťuje ASK Slavia) hod diskem 1kg/Ž Kolín 44.18
09.02.2020 Meeting Elite en salle de Metz 60 m/Ž/R2 3 Metz 08.05
09.02.2020 Meeting Elite en salle de Metz 60 m/Ž/F 6 Metz 08.11
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/FB 4 Praha - Stromovka 08.08
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R02 5 Praha - Stromovka 08.00
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B2 5 Praha - Stromovka 08.07
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B3 5 Praha - Stromovka 08.09