Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Brož
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Kmínek Jiří
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    110 m př. 256 1068
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2009: MS17-110 př./SF; 2011: MEJ-400 m př./SF, 4x400 m/5.; 2012: ME-400 m př./SF; 2013: ME22-400 m př./5.; 2014: ME-400 m př./SF; 2015: Univ.-400 m př./SF; 2016: ME-400 m př./SF; 2018: ME-400 m př./SF
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
4 1 - 1 - - - - - 2 - - - - -
4 - - 1 - - 1 1 - 1 1 - 1 - -
- - - 1 - - 2 - - - 1 - 1 - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Junioři
4 x 400 m - oddíl 3:15.34 Ostrava 19.06.2011

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.44 Praha 07.05.2009
60 m 07.03 h Praha-Stromovka 21.02.2015
100 m 10.94 Turnov 28.05.2019
150 m 16.66 h Praha-Strahov 14.01.2011
150 m 16.65 Cheb 02.08.2016
200 m 21.76 Kladno 14.06.2015
200 m 21.82 h Praha - Stromovka 19.01.2020
300 m 34.17 Sušice 12.05.2015
300 m 34.56 h Praha-Stromovka 16.01.2018
400 m 48.11 Turnov 23.08.2014
400 m 48.32 h Praha-Stromovka 03.02.2018
500 m 1:04.03 h Praha-Strahov 24.01.2014
500 m 1:03.37 Praha - Juliska 06.05.2017
1000 m 2:55.89 h Praha-Strahov 08.02.2009
1000 m 2:47.12 Kladno 17.05.2009
1500 m 4:46.51 Stará Boleslav 30.05.2010
60 m překážek (0.84) 08.79 h Praha - hala Strahov 15.12.2007
60 m překážek (0.91) 08.17 h Praha-Stromovka 31.01.2009
60 m překážek (0.99) 08.05 h Praha-Stromovka 20.02.2010
60 m překážek (1.06) 07.94 h Ostrava 16.02.2019
100 m překážek (0.84) 13.78 Břeclav 15.09.2007
110 m překážek (0.91) 13.91 Brixen 09.07.2009
110 m překážek (0.99) 14.09 Tábor 26.06.2010
110 m překážek (1.06) 14.13 Praha - Juliska 03.06.2019
200 m překážek (0.76) 27.13 Břeclav 16.09.2007
300 m překážek (0.84) 38.24 Praha - Eden 09.06.2009
300 m překážek (0.91) 36.24 Cheb 27.07.2017
400 m překážek (0.83) 58.74 Kladno 06.10.2007
400 m překážek (0.91) 49.78 Tampere 14.07.2013
1500 m překážek 5:26.29 Hradec Králové 30.09.2006
skok vysoký 1.89 h Jablonec nad Nisou 24.01.2009
skok vysoký 1.87 Stará Boleslav 29.05.2010
skok o tyči 4.05 h Praha-Stromovka 14.02.2009
skok o tyči 4.20 Kladno 23.05.2009
skok daleký 6.70 h Praha-Stromovka 31.01.2009
skok daleký 6.77 Stará Boleslav 29.05.2010
vrh koulí 4kg 08.08 h Jablonec nad Nisou 18.03.2006
vrh koulí 5kg 11.48 h Jablonec nad Nisou 24.01.2009
vrh koulí 5kg 11.65 Kladno 16.05.2009
vrh koulí 6kg 11.84 Stará Boleslav 29.05.2010
hod diskem 1kg 25.00 Kladno 26.04.2007
hod diskem 1,5kg 34.29 Jablonec nad Nisou 30.05.2009
hod diskem 1,75kg 38.07 Kladno 25.09.2010
hod oštěpem 700g 44.39 Praha - Stromovka 25.08.2009
hod oštěpem 800g 41.75 Praha-Juliska 15.09.2010
osmiboj IAAF 5590 Kladno 17.05.2009
pětiboj hala 1847 h Jablonec nad Nisou 18.03.2006
sedmiboj hala [Dci] 4762 h Praha-Strahov 08.02.2009
desetiboj [Dci] 6359 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
desetiboj [J] 6853 Stará Boleslav 29.05.2010
vrhačský trojboj 1008 Praha-Juliska 15.09.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.05 h Praha - Stromovka 01.02.2020
200 m 21.82 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 21.97 Praha - Eden 31.07.2020
300 m překážek (0.91) 36.49 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
400 m překážek (0.91) 50.69 Plzeň 09.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.91)/M/R3 1 Plzeň 52.09
09.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.91)/M/F Plzeň 50.69
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 2 Praha - Eden 21.97
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.91)/M/B1 4 Kladno 51.59
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m překážek (0.91)/M/B2 2 Praha - Juliska 51.98
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.91)/M/B01 1 Praha - Eden 37.08
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 300 m překážek (0.91)/M Praha - Strahov (Evžena Rošického) 36.49
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 200 m/M/B01 6 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 22.19
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Plzeň I (AK Škoda Plzeň) 300 m překážek (0.91)/M Plzeň 36.56
23.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/R4 2 Ostrava - Vítkovice 22.12
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 1 Praha - Stromovka 07.09
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B2 1 Praha - Stromovka 21.96
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/FA 6 Praha - Stromovka 07.05
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B01 2 Praha - Stromovka 21.87
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R04 2 Praha - Stromovka 07.08
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 200 m/M/B01 Praha - Stromovka DNS
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m/M/B02 MS Praha - Stromovka 07.09
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/M/R06 MS Praha - Stromovka 07.09
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 200 m/M/B02 MS Praha - Stromovka 21.82
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/M/FMS Praha - Stromovka DNS