Karta atleta

Export do excelu
  • Pavel Krejča
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér:
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 2 - - - 1 - - 1 -
- - - - - - 2 1 - 2 1 - 2 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.89 h Nová Včelnice 19.12.2008
60 m 08.20 Pacov 10.08.2008
60 m 07.58 h Praha-Stromovka 12.02.2011
100 m 11.81 Praha 09.10.2010
200 m 24.78 h Praha - Strahov 11.12.2010
200 m 24.37 Vlašim 05.09.2015
300 m 40.97 h Jablonec nad Nisou 07.01.2009
400 m 53.31 Stará Boleslav 19.05.2012
1000 m 3:06.58 Kladno 12.10.2008
1000 m 2:52.74 h Praha - Stromovka 09.02.2020
1500 m 4:48.55 Praha - Eden 26.07.2020
60 m překážek 09.6 Vlašim 31.08.2008
60 m překážek (0.91) 09.17 h Praha-Stromovka 19.01.2010
60 m překážek (0.99) 09.03 h Praha-Stromovka 08.02.2011
60 m překážek (1.06) 08.88 h Praha-Stromovka 19.01.2016
100 m překážek (0.84) 15.65 Kladno 11.10.2008
110 m překážek (0.99) 0 Stará Boleslav 07.05.2011
110 m překážek (1.06) 16.82 Praha - Juliska 13.10.2019
skok vysoký 1.98 Praha 24.06.2012
skok vysoký 1.95 h Praha-Strahov 11.01.2016
skok o tyči 3.50 h Praha-Strahov 08.01.2011
skok o tyči 3.70 Jihlava 08.05.2016
skok daleký 6.50 Ostrava 18.06.2011
skok daleký 6.27 h Praha-Stromovka 05.02.2012
trojskok 12.80 h Praha-Strahov 09.01.2010
trojskok 12.64 Vlašim 23.08.2020
vrh koulí 4kg 16.06 Olomouc 21.09.2008
vrh koulí 4kg 16.36 h Jablonec nad Nisou 27.12.2008
vrh koulí 5kg 17.10 České Budějovice 02.10.2010
vrh koulí 5kg 16.42 h Praha - Strahov 11.12.2010
vrh koulí 6kg 16.39 h Praha-Stromovka 19.02.2012
vrh koulí 6kg 16.14 Praha 28.09.2012
vrh koulí 7,26kg 15.01 h Praha-Stromovka 19.01.2016
vrh koulí 7,26kg 15.06 Tábor 18.07.2018
hod diskem 1kg 46.36 Vlašim 31.08.2008
hod diskem 1,5kg 42.65 České Budějovice 02.10.2010
hod diskem 1,75kg 45.66 Praha 28.09.2012
hod diskem 2kg 44.23 Praha 11.06.2019
hod kladivem 4kg 35.57 Kladno 16.05.2008
hod kladivem 5kg 32.03 Kladno 16.05.2009
hod oštěpem 600g 56.57 Pacov 09.05.2010
hod oštěpem 700g 58.77 Schwechat 23.05.2010
hod oštěpem 800g 65.85 Stará Boleslav 20.05.2012
hod břemenem 16kg 09.08 Pacov 26.12.2009
sedmiboj hala [Dci] 4058 h Praha-Strahov 10.01.2010
sedmiboj hala [J] 4527 h Praha-Stromovka 16.01.2011
sedmiboj hala [M] 4446 h Praha - Stromovka 09.02.2020
devítiboj 5075 Kladno 12.10.2008
desetiboj [Dci] 5969 Stará Boleslav 28.05.2010
desetiboj [J] 6597 Stará Boleslav 20.05.2012
desetiboj [M] 6439 Plzeň 20.06.2020
klasický pětiboj 3096 Vlašim 05.09.2015
sprintérský trojboj 1423 Veselí nad Lužnicí 09.09.2008
vrhačský trojboj 2168 Vlašim 31.08.2008
vrhačský čtyřboj 2346 Sázava 27.09.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.79 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m 12.44 Praha - Eden 25.07.2020
200 m 25.23 Kolín 31.08.2020
400 m 54.51 Praha - Eden 25.07.2020
1000 m 2:52.74 h Praha - Stromovka 09.02.2020
1500 m 4:48.55 Praha - Eden 26.07.2020
60 m překážek (1.06) 09.32 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok vysoký 1.94 h Praha - Stromovka 28.01.2020
skok vysoký 1.95 Kolín 22.08.2020
skok o tyči 3.40 h Praha - Stromovka 09.02.2020
skok o tyči 3.70 Plzeň 21.06.2020
skok daleký 6.22 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
skok daleký 6.39 Praha - Eden 25.07.2020
trojskok 12.64 Vlašim 23.08.2020
vrh koulí 7,26kg 14.96 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
vrh koulí 7,26kg 14.84 Plzeň 20.06.2020
hod diskem 2kg 40.77 Plzeň 19.07.2020
hod oštěpem 800g 62.60 Praha - Eden 26.07.2020
sedmiboj hala [M] 4446 h Praha - Stromovka 09.02.2020
desetiboj [M] 6439 Plzeň 20.06.2020
klasický pětiboj 2971 Kolín 31.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) vrh koulí 7,26kg/M 4 Meziboří 13.42
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) hod oštěpem 800g/M Meziboří 53.79
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M Kolín NM
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) klasický pětiboj/M Kolín 2971
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M Kolín 5.85
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M Kolín 25.23
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/M Kolín 5:04.06
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 2kg/M Kolín 36.51
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 800g/M/J 1 Kolín 56.95
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M Kolín 5.88
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR vrh koulí 7,26kg/M 7 Brno 14.21
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR hod oštěpem 800g/M 8 Brno 53.17
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/M MS Vlašim 5.92
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) trojskok/M MS Vlašim 12.64
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 7,26kg/M Kolín 14.48
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M 4 Kolín 1.95
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 800g/M 4 Kolín 58.63
21.08.2020 Atletika pod Blaníkem 3 - uzavřený závod (TJ Spartak Vlašim) trojskok/M Vlašim DNS
16.08.2020 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/M Třebíč 1.90
09.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 800g/M 10 Plzeň 59.54
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) vrh koulí 7,26kg/M 6 Olomouc 13.84
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) hod oštěpem 800g/M Olomouc NM
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) hod diskem 2kg/M 6 Olomouc 40.02
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [M]/M/F 9 Praha - Eden 5862
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B2 7 Praha - Eden 12.44
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/M 12 Praha - Eden 6.39
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B2 7 Praha - Eden 54.51
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/M Praha - Eden 4:48.55
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M Praha - Eden 1.92
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Eden 14.68
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/M 5 Praha - Eden 37.60
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/M Praha - Eden 62.60
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B2 Praha - Eden DNF
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M Praha - Eden 3.50
22.07.2020 Pardubický atletický mítink (Hvězda Pardubice) vrh koulí 7,26kg/M 8 Pardubice 14.84
22.07.2020 Pardubický atletický mítink (Hvězda Pardubice) skok daleký/M 9 Pardubice 6.04
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 2kg/M MS Plzeň 40.77
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/M MS Plzeň 3.45
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 800g/M 4 Jablonec nad Nisou 57.43
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/M 3= Jablonec nad Nisou 1.86
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Jablonec nad Nisou 14.61
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) vrh koulí 7,26kg/M Tábor 13.96
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) hod oštěpem 800g/M Tábor 53.82
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 2kg/M MS Pacov 38.78
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/M Pacov NM
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) hod oštěpem 800g/M Mladá Boleslav 60.03
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Mladá Boleslav 14.54
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) skok vysoký/M 7 Mladá Boleslav 1.90
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/B02 4 Plzeň 12.24
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/M 8 Plzeň 6.16
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 7,26kg/M Plzeň 14.84
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/M Plzeň 1.89
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B02 3 Plzeň 54.97
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/M/B 2 Plzeň 4:52.45
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 2kg/M Plzeň 39.56
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 800g/M Plzeň 59.19
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/M 5 Plzeň 3.70
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) desetiboj [M]/M 4 Plzeň 6439
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 110 m překážek (1.06)/M/B02 2 Plzeň 17.17
17.06.2020 Mikromítink ČAS - 120 let kolínské atletiky (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (1.06)/M Kolín DNS
17.06.2020 Mikromítink ČAS - 120 let kolínské atletiky (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M 10 Kolín 5.84
17.06.2020 Mikromítink ČAS - 120 let kolínské atletiky (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 7,26kg/M Kolín NM
17.06.2020 Mikromítink ČAS - 120 let kolínské atletiky (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M Kolín DNS
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) skok vysoký/M 4 Kladno 0.00
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) hod diskem 2kg/M Kladno 38.84
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) hod oštěpem 800g/M Kladno 55.74
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) vrh koulí 7,26kg/M Kladno 14.24
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) skok daleký/M Kladno DNS
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) skok o tyči/M 3= Kladno 3.60
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 110 m překážek (1.06)/M Kladno DNF
08.06.2020 Memoriál Josefa Odložila vrh koulí 7,26kg/M 5 Praha - Juliska 14.73
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - 66. ročník Polabských závodů - Kolín (TJ Sokol Kolín - atletika) hod oštěpem 800g/M Kolín 57.80
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - 66. ročník Polabských závodů - Kolín (TJ Sokol Kolín - atletika) skok daleký/M Kolín 6.10
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) skok o tyči/M 4 Vlašim 3.35
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 800g/M Vlašim 56.20
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 2kg/M Vlašim 40.01
23.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Ostrava - Vítkovice NM
12.02.2020 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Jablonec nad Nisou 14.39
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Stromovka NM
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M/SB 12 Praha - Stromovka 5.77
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B3 6 Praha - Stromovka 07.79
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M 16 Praha - Stromovka 6.04
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/M 10 Praha - Stromovka 1.80
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Stromovka 14.22
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/M 5 Praha - Stromovka 2:52.74
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/B2 7 Praha - Stromovka 09.37
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/M 5 Praha - Stromovka 3.40
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj hala [M]/M/F 10 Praha - Stromovka 4446
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M 4 Jablonec nad Nisou 6.22
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Jablonec nad Nisou 14.96
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) skok vysoký/M MS Praha - Strahov 1.84
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/M Praha - Stromovka DNS
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Stromovka DNS
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) vrh koulí 7,26kg/M Jablonec nad Nisou 14.60
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) skok daleký/M 4 Jablonec nad Nisou 6.09
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/B2 6 Praha - Stromovka 09.35
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Stromovka 14.95
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/M Praha - Stromovka 1.94
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 7,26kg/M MS Praha - Strahov 14.59
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (1.06)/M/F MS Praha - Strahov 09.32
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/M MS Praha - Strahov 6.18
22.01.2020 Hvězdy v Nehvizdech 3. ročník DNA ALUTEC KK mezinárodního atletického mítinku (ATHLOS, spolek) vrh koulí 7,26kg/M Nehvizdy 14.30
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Stromovka 13.95
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) vrh koulí 7,26kg/M MS Praha - Stromovka 00.00
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m překážek (1.06)/M/F Praha - Stromovka DNS
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) skok vysoký/M 3= Praha - Strahov 1.90
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) skok daleký/M 14 Praha - Strahov 6.11
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Strahov 14.51
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) skok vysoký/M 5 Praha - Strahov 1.90
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 60 m překážek (1.06)/M/B4 2 Praha - Strahov 09.44