Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Valášek
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Novotný Petr
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    200 m 739 872
    akt. 01.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.27 Chomutov 15.08.2017
50 m 06.24 Chomutov 15.08.2017
60 m 07.10 h Ostrava 12.02.2019
60 m 07.20 Hradec Králové 03.09.2019
100 m 11.01 Plzeň 08.08.2020
150 m 16.75 h Praha - Strahov 10.01.2020
150 m 16.78 Praha - Eden 04.06.2020
200 m 22.28 h Praha - Stromovka 11.02.2020
200 m 22.00 Plzeň 09.08.2020
300 m 35.65 h Praha - Strahov 12.01.2018
300 m 35.04 Praha - Eden 31.05.2018
400 m 50.42 h Praha - Strahov 10.02.2017
400 m 49.75 Opava 09.09.2017
500 m 1:08.66 h Praha-Strahov 17.01.2014
500 m 1:06.89 Praha 08.05.2015
800 m 2:07.40 h Praha-Stromovka 12.02.2013
800 m 2:04.20 Praha 07.06.2013
1000 m 2:47.40 Stará Boleslav 21.08.2013
1500 m 4:31.71 Praha 13.09.2012
1500 m 4:30.54 h Praha-Strahov 25.01.2013
2000 m 6:20.36 h Praha-Strahov 11.01.2013
3000 m 09:46.12 Olomouc 25.05.2012
3000 m 10:09.26 h Praha-Stromovka 03.02.2013
1500 m překážek 4:54.41 Praha 04.05.2012
3000 m překážek 11:12.56 Kolín 22.09.2012
skok daleký 5.31 Vlašim 30.08.2019
skok daleký 4.87 h Jablonec nad Nisou 27.12.2019
sprintérský trojboj 2478 Kolín 23.08.2017
chůze dráha 5000 m 38:14.28 Ústí nad Labem 16.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.18 h Praha - Stromovka 11.02.2020
100 m 11.01 Plzeň 08.08.2020
150 m 16.75 h Praha - Strahov 10.01.2020
150 m 16.78 Praha - Eden 04.06.2020
200 m 22.28 h Praha - Stromovka 11.02.2020
200 m 22.00 Plzeň 09.08.2020
300 m 35.98 h Praha - Strahov 10.01.2020
300 m 35.54 Praha - Eden 10.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2020 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B2 Kladno DNS
16.09.2020 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B1 Kladno DNS
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 100 m/M/F Meziboří 11.23
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 200 m/M/B01 2 Meziboří 22.66
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 100 m/M/R01 1 Meziboří 11.46
08.09.2020 Zlatá tretra (World Athletics Continental Tour) 100 m/M/B1 4 Ostrava 11.26
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/M/R2 4 Ostrava - Vítkovice 11.15
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/M/FB 6 Ostrava - Vítkovice 11.05
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B2 3 Ostrava - Vítkovice 22.11
15.08.2020 Mítink Zlín 2020 (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/M/B2 7 Zlín 11.13
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R1 7 Plzeň 11.01
09.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/R1 5 Plzeň 22.00
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B02 2 Praha - Eden 11.07
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B04 1 Praha - Eden 22.01
23.07.2020 Běžecký mítink na Zlaté dráze (SKP Union Cheb) 200 m/M Cheb 22.53
23.07.2020 Běžecký mítink na Zlaté dráze (SKP Union Cheb) 100 m/M Cheb 11.11
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R1 6 Kladno 11.13
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FB 4 Kladno 11.11
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B3 3 Kladno 22.47
10.07.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B01 3 Praha - Eden 16.90
10.07.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B01 2 Praha - Eden 35.54
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/R2 7 Praha - Juliska 11.14
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B3 5 Praha - Juliska 22.59
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R03 5 Praha - Eden 11.29
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FB Praha - Eden 11.18
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 1 Praha - Eden 23.04
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B01 2 Praha - Eden 11.14
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 1 Praha - Eden 22.78
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B01 3 Praha - Eden 23.00
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B02 1 Praha - Eden 11.46
04.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B02 2 Praha - Eden 36.08
04.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B02 2 Praha - Eden 16.78
29.05.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B01 6 Praha - Eden 36.30
29.05.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B02 1 Praha - Eden 16.88
23.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/R4 4 Ostrava - Vítkovice 22.69
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 4 Praha - Stromovka 07.18
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B1 3 Praha - Stromovka 22.28
05.02.2020 Czech Indoor Gala (European Athletics Indoor Permit Meetings) (ČAS) 60 m/M/B2 Ostrava - Vítkovice DNS
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/FB 6 Praha - Stromovka 07.33
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R01 5 Praha - Stromovka 07.32
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B03 1 Praha - Stromovka 22.45
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B1 2 Praha - Stromovka 22.38
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B21 1 Praha - Stromovka 22.49
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m/M/B02 MS Praha - Stromovka 07.26
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 200 m/M/B02 MS Praha - Stromovka 22.40
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 6 Praha - Stromovka 07.24
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B16 2 Praha - Stromovka 07.22
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B9 1 Praha - Strahov 16.90
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B2 Praha - Strahov DQ
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B8 1 Praha - Strahov 36.62
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 60 m/M/B2 5 Praha - Strahov 07.23
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B7 1 Praha - Strahov 16.75
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B6 1 Praha - Strahov 35.98