Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Burda
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj BANES Pacov
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.88 h Praha - Strahov 20.01.2018
60 m 07.88 Litomyšl 04.08.2018
100 m 12.31 Praha - Přátelství 07.06.2018
150 m 21.88 Jihlava 07.06.2008
150 m 19.17 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 25.77 h Vídeň 27.01.2018
200 m 25.10 Praha - Eden 09.06.2018
400 m 64.75 h Praha-Strahov 16.01.2016
400 m 58.46 Pacov 16.09.2018
800 m 2:42.22 h Vídeň 25.01.2015
800 m 2:34.08 Pacov 15.07.2018
1000 m 3:50.52 h Jablonec nad Nisou 06.01.2016
60 m překážek (0.84) 09.71 h Praha-Strahov 17.01.2015
100 m překážek (0.84) 16.02 Pacov 07.06.2014
skok vysoký 1.61 Pacov 07.06.2014
skok vysoký 1.62 h Praha-Strahov 17.01.2015
skok o tyči 2.70 České Budějovice 07.09.2013
skok o tyči 2.40 h Wels 11.01.2014
skok daleký 5.95 Vídeň 25.06.2016
skok daleký 5.69 h Praha - Strahov 20.01.2018
vrh koulí 4kg 08.40 h Jablonec nad Nisou 20.01.2016
vrh koulí 4kg 09.43 Litomyšl 04.08.2018
hod diskem 1kg 15.59 Vlašim 06.09.2014
hod oštěpem 600g 24.57 Wels 30.08.2015
pětiboj hala [Z] 3022 h Vídeň 25.01.2015
sedmiboj [Z] 4273 Pacov 15.07.2018
sprintérský trojboj 2634 Litomyšl 04.08.2018
vrhačský trojboj 0983 Vlašim 06.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.01 h Vídeň 15.02.2020
100 m 12.45 Südstadt 15.08.2020
200 m 26.60 h Vídeň 01.02.2020
200 m 26.21 Südstadt 16.08.2020
skok daleký 5.55 h Vídeň 15.02.2020
skok daleký 5.59 Südstadt 16.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/FA 6 Praha - Děkanka 12.78
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) skok daleký/Ž 4 Praha - Děkanka 5.43
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R04 2 Praha - Děkanka 12.73
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B03 1 Praha - Děkanka 26.47
15.08.2020 Österreichische Staatsmeisterschaften (BSFZ Südstadt) 100 m/Ž/R1 6 Südstadt 12.45
16.08.2020 Österreichische Staatsmeisterschaften (BSFZ Südstadt) 200 m/Ž/B2 7 Südstadt 26.21
16.08.2020 Österreichische Staatsmeisterschaften (BSFZ Südstadt) skok daleký/Ž 4 Südstadt 5.59
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) skok daleký/Ž 9 Domažlice 5.22
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/Ž/R02 5 Domažlice 12.89
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 200 m/Ž/B04 3 Domažlice 26.93
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Ž 11 České Budějovice 5.10
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B01 6 České Budějovice 27.26
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R03 3 České Budějovice 12.82
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/FB České Budějovice 12.83
22.02.2020 Österr. Hallen-Staatsmeisterschaften AK und U18 60 m/Ž/R2 6 Linec 08.04
22.02.2020 Österr. Hallen-Staatsmeisterschaften AK und U18 skok daleký/Ž 7 Linec 5.46
15.02.2020 ÖMS Mehrkampf Halle + Rahmenmeeting - Wien 60 m/Ž/R1 4 Vídeň 08.04
15.02.2020 ÖMS Mehrkampf Halle + Rahmenmeeting - Wien 60 m/Ž/F 6 Vídeň 08.01
15.02.2020 ÖMS Mehrkampf Halle + Rahmenmeeting - Wien 200 m/Ž/B5 1 Vídeň 26.66
15.02.2020 ÖMS Mehrkampf Halle + Rahmenmeeting - Wien skok daleký/Ž Vídeň 5.55
01.02.2020 Indoor Track & Field Vienna 60 m/Ž/R3 4 Vídeň 08.11
01.02.2020 Indoor Track & Field Vienna 200 m/Ž/B9 2 Vídeň 26.60
01.02.2020 Indoor Track & Field Vienna skok daleký/Ž Vídeň 5.41