Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Hübner
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: Dvořák Jan
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 1143 928
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.63 Hradec Králové 06.09.2017
100 m 11.96 Litomyšl 03.08.2013
150 m 19.04 Nové Město nad Metují 19.05.2012
200 m 23.85 Svitavy 07.09.2013
300 m 38.83 Nové Město nad Metují 19.05.2012
300 m 38.95 h Praha-Strahov 11.01.2013
400 m 52.66 h Praha-Stromovka 29.01.2013
400 m 50.31 Svitavy 07.09.2013
600 m 1:27.43 h Praha-Strahov 11.01.2013
600 m 1:24.3 Brno 18.07.2016
800 m 1:53.15 Kladno 28.07.2018
800 m 1:55.31 h Praha - Stromovka 02.02.2020
1500 m 4:35.3 Ústí nad Orlicí 07.10.2012
110 m překážek (0.91) 17.18 Ústí nad Orlicí 07.10.2012
110 m překážek (0.99) 17.72 Svitavy 15.06.2013
300 m překážek (0.84) 40.93 Pardubice 16.09.2012
400 m překážek (0.91) 55.84 Pardubice 13.09.2014
skok vysoký 1.57 Ústí nad Orlicí 06.10.2012
skok o tyči 1.81 Ústí nad Orlicí 07.10.2012
skok daleký 5.21 Ústí nad Orlicí 06.10.2012
vrh koulí 5kg 12.18 Ústí nad Orlicí 06.10.2012
hod diskem 1,5kg 23.79 Ústí nad Orlicí 07.10.2012
hod oštěpem 700g 28.71 Ústí nad Orlicí 07.10.2012
desetiboj [Dci] 4866 Ústí nad Orlicí 07.10.2012
sprintérský trojboj 2005 Hradec Králové 05.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 1:55.31 h Praha - Stromovka 02.02.2020
800 m 1:55.47 Praha - Eden 31.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M/R1 7 Plzeň 1:57.15
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 800 m/M/B01 6 Praha - Eden 1:55.47
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/M Jablonec nad Nisou 1:58.07
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/M/BB 5 Tábor 1:55.90
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 800 m/M 4 Mladá Boleslav 1:56.50
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 800 m/M/B 2 Olomouc 1:56.76
17.06.2020 Ústecké memoriály (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/M/B01 5 Ústí nad Orlicí 1:57.55
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/R1 3 Ostrava - Vítkovice 1:55.39
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 800 m/M/B01 MS Praha - Strahov 1:57.27
05.02.2020 Czech Indoor Gala (European Athletics Indoor Permit Meetings) (ČAS) 800 m/M 4 Ostrava - Vítkovice 1:56.18
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B01 MS Praha - Stromovka 1:55.31
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B1 3 Praha - Stromovka 1:56.10
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 800 m/M/B1 3 Praha - Strahov 1:56.72