Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Holek
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Lesák Jiří
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.68 h Opava 12.01.2014
60 m 09.43 Třinec 16.05.2009
60 m 07.44 h Ostrava 13.01.2018
100 m 11.71 Třinec 07.06.2014
150 m 17.92 Opava 03.06.2014
200 m 24.11 Opava 06.05.2014
400 m 51.33 Praha - Eden 25.07.2020
800 m 2:49.52 Třinec 18.05.2008
1000 m 3:45.74 Třinec 16.05.2009
1000 m 2:56.26 h Ostrava 15.01.2017
1500 m 4:59.13 Praha - Eden 26.07.2020
60 m překážek (0.76) 12.71 Třinec 18.05.2008
60 m překážek (0.91) 09.43 h Olomouc 29.01.2012
60 m překážek (0.99) 08.88 h Opava 12.01.2014
60 m překážek (1.06) 08.90 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
100 m překážek (0.84) 21.51 Třinec 15.05.2009
110 m překážek (0.91) 17.02 Třinec 10.06.2012
110 m překážek (0.99) 15.89 Třinec 28.06.2014
110 m překážek (1.06) 15.84 Břeclav 22.08.2020
300 m překážek (0.84) 44.84 Opava 12.06.2012
400 m překážek (0.91) 58.93 Šumperk 29.06.2013
skok vysoký 1.77 Třinec 07.06.2014
skok vysoký 1.77 h Ostrava 13.01.2018
skok o tyči 4.71 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
skok o tyči 4.71 Břeclav 22.08.2020
skok daleký 6.23 h Ostrava 14.01.2017
skok daleký 6.10 Olomouc 13.05.2017
vrh koulí 4kg 07.26 Třinec 16.05.2009
vrh koulí 5kg 09.73 h Olomouc 28.01.2012
vrh koulí 5kg 10.46 Třinec 09.06.2012
vrh koulí 6kg 10.03 Třinec 27.04.2013
vrh koulí 6kg 10.20 h Praha-Stromovka 08.02.2014
vrh koulí 7,26kg 11.24 h Praha - Stromovka 08.02.2020
vrh koulí 7,26kg 11.65 Praha - Eden 25.07.2020
hod diskem 1kg 21.94 Třinec 15.05.2009
hod diskem 1,5kg 26.30 Třinec 10.06.2012
hod diskem 1,75kg 27.41 Opava 25.04.2014
hod diskem 2kg 30.42 Třinec 29.05.2020
hod kladivem 4kg 22.13 Opava 14.06.2010
hod oštěpem 600g 26.70 Šumperk 25.09.2010
hod oštěpem 700g 34.37 Třinec 08.07.2012
hod oštěpem 800g 38.00 Třinec 29.05.2020
hod kriketovým míčkem 45.49 Bílina 13.06.2010
pětiboj 1012 Třinec 18.05.2008
sedmiboj hala [Dci] 3393 h Olomouc 28.01.2012
sedmiboj hala [J] 4396 h Praha-Stromovka 09.02.2014
sedmiboj hala [M] 4698 h Ostrava 14.01.2018
devítiboj 2282 Třinec 16.05.2009
desetiboj [Dci] 4811 Třinec 10.06.2012
desetiboj [J] 5105 Třinec 28.04.2013
desetiboj [M] 6052 Praha - Eden 26.07.2020
chůze dráha 3000 m 21:05.11 Šumperk 25.09.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.54 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
100 m 11.75 Praha - Eden 25.07.2020
400 m 51.33 Praha - Eden 25.07.2020
1000 m 2:58.12 h Praha - Stromovka 09.02.2020
1500 m 4:59.13 Praha - Eden 26.07.2020
60 m překážek (1.06) 09.01 h Praha - Stromovka 09.02.2020
110 m překážek (1.06) 15.84 Břeclav 22.08.2020
skok vysoký 1.65 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok vysoký 1.62 Praha - Eden 25.07.2020
skok o tyči 4.46 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
skok o tyči 4.71 Břeclav 22.08.2020
skok daleký 6.13 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok daleký 6.07 Praha - Eden 25.07.2020
vrh koulí 7,26kg 11.24 h Praha - Stromovka 08.02.2020
vrh koulí 7,26kg 11.65 Praha - Eden 25.07.2020
hod diskem 2kg 30.42 Třinec 29.05.2020
hod oštěpem 800g 38.00 Třinec 29.05.2020
sedmiboj hala [M] 4497 h Praha - Stromovka 09.02.2020
desetiboj [M] 6052 Praha - Eden 26.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2020 Župní přebor v pětiboji (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M Opava 3.56
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (1.06)/M/B01 3 Břeclav 15.84
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/M Břeclav 4.71
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/M 9= Plzeň 4.41
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) skok o tyči/M Olomouc 4.42
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [M]/M/F 6 Praha - Eden 6052
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B2 4 Praha - Eden 11.75
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/M 13 Praha - Eden 6.07
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B2 1 Praha - Eden 51.33
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/M 6 Praha - Eden 4:59.13
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M 5 Praha - Eden 1.62
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M Praha - Eden 4.60
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 7,26kg/M 8 Praha - Eden 11.65
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/M 11 Praha - Eden 30.18
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/M 9 Praha - Eden 37.28
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B2 2 Praha - Eden 16.26
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok o tyči/M Uherské Hradiště NM
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 110 m překážek (1.06)/M/B02 1 Uherské Hradiště 15.86
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok o tyči/J Vyškov DNS
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok o tyči/M Olomouc 4.45
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 110 m překážek (1.06)/M/B01 5 Olomouc 16.17
23.06.2020 3.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M Opava NM
20.06.2020 27. Sachsenpokal der SG Vorwärts Frankenberg (SG Vorwärts Frankenberg) skok o tyči/M Frankenberg 4.22
16.06.2020 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M Opava 4.31
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Žci MS Opava 4.44
01.06.2020 Krajský přebor ve skoku o tyči (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M 2= Opava 4.02
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) desetiboj [M]/M Třinec 5754
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 100 m/M Třinec 11.82
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 400 m/M Třinec 53.43
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 1500 m/M Třinec 5:07.83
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (1.06)/M Třinec 16.18
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod diskem 2kg/M Třinec 30.42
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 800g/M Třinec 38.00
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 7,26kg/M Třinec 10.96
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/M Třinec 5.99
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/M Třinec 4.26
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/M Třinec 1.61
26.05.2020 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M Opava 4.02
19.05.2020 Okresní přebor pětiboj (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M Opava 4.22
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/M 12 Ostrava - Vítkovice 4.36
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B3 5 Praha - Stromovka 07.59
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M 15 Praha - Stromovka 6.13
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/M 6 Praha - Stromovka 1.62
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M 10 Praha - Stromovka 11.24
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/M 10 Praha - Stromovka 2:58.12
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/B2 4 Praha - Stromovka 09.01
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/M 7 Praha - Stromovka 4.40
09.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj hala [M]/M/F 9 Praha - Stromovka 4497
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok o tyči/M Ostrava - Vítkovice 4.46
25.01.2020 48. ročník Slezské laťky (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M Opava 4.08
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 7,26kg/M 7 Ostrava - Vítkovice 10.58
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/M 7 Ostrava - Vítkovice 5.87
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m/M/B02 2 Ostrava - Vítkovice 07.54
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/M Ostrava - Vítkovice 1.65
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) sedmiboj hala [M]/M 5 Ostrava - Vítkovice 4357
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (1.06)/M/B02 1 Ostrava - Vítkovice 09.10
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok o tyči/M/S02 4 Ostrava - Vítkovice 4.30
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 1000 m/M/B02 2 Ostrava - Vítkovice 3:01.81
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/M Ostrava - Vítkovice 4.31
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/M Ostrava - Vítkovice DNS
05.01.2020 Župní přebor - sprinty,dálka,výška (TJ Sokol Opava) 60 m/M/F Opava 07.55
05.01.2020 Župní přebor - sprinty,dálka,výška (TJ Sokol Opava) 60 m/M/R01 3 Opava 07.62
05.01.2020 Župní přebor - sprinty,dálka,výška (TJ Sokol Opava) skok daleký/M Opava 5.92
05.01.2020 Župní přebor - sprinty,dálka,výška (TJ Sokol Opava) skok vysoký/M 2= Opava 1.60
05.01.2020 Župní přebor - sprinty,dálka,výška (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (1.06)/M Opava 09.21
04.01.2020 Župní přebor ve skoku o tyči a v kouli (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M Opava 4.21
04.01.2020 Župní přebor ve skoku o tyči a v kouli (TJ Sokol Opava) vrh koulí 7,26kg/M Opava 10.18