Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Řezníček
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Uher Jakub
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2013: MEJ-4x100 m/R-DNF
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.04 h Praha-Stromovka 06.02.2016
60 m 06.95 Litomyšl 01.08.2020
100 m 10.78 Praha 30.06.2013
150 m 18.04 h Praha - Strahov 18.12.2010
150 m 16.65 Praha - Eden 29.04.2016
200 m 23.26 h Praha-Strahov 10.02.2013
200 m 22.17 Praha-Juliska 14.06.2014
300 m 38.86 h Praha - Strahov 18.12.2010
300 m 35.98 Praha - Eden 29.04.2016
400 m 56.89 Kladno 02.06.2011
400 m 56.73 h Praha 10.12.2011
sprintérský trojboj 2587 Litomyšl 01.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.95 Litomyšl 01.08.2020
100 m 10.85 Litomyšl 01.08.2020
200 m 22.56 Kladno 16.09.2020
sprintérský trojboj 2587 Litomyšl 01.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2020 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B2 1 Kladno 10.88
16.09.2020 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 2 Kladno 22.56
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/M/FA 4 Praha - Děkanka 11.20
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/M/R03 1 Praha - Děkanka 11.24
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R2 6 Plzeň 10.93
01.08.2020 Letní mítink Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/M Litomyšl 2587
01.08.2020 Letní mítink Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B01 2 Litomyšl 06.95
01.08.2020 Letní mítink Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B01 2 Litomyšl 10.85
01.08.2020 Letní mítink Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B01 4 Litomyšl 22.92
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/M/R02 Domažlice DNS
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/BC 2 Tábor 11.04
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R01 2 České Budějovice 11.12
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/FA České Budějovice 10.97
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B03 1 České Budějovice 22.95
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FA 6 Praha - Eden 11.26
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R03 4 Praha - Eden 11.28