Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Jakschová
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Kotrouš Jan
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.14 h Praha - Stromovka 02.02.2019
60 m 08.11 Praha - Eden 03.05.2019
100 m 12.74 Praha - Juliska 11.05.2019
150 m 21.03 h Praha-Strahov 11.01.2013
150 m 20.35 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 26.74 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 26.83 Třebíč 18.05.2019
300 m 47.03 h Praha-Strahov 16.01.2015
300 m 43.33 Praha - Eden 03.05.2019
400 m 63.56 Praha - Eden 08.09.2019
800 m 3:12.21 h Jablonec nad Nisou 11.01.2015
60 m překážek (0.84) 11.29 h Praha-Stromovka 20.01.2015
skok vysoký 1.27 h Jablonec nad Nisou 11.01.2015
skok daleký 4.58 h Praha-Strahov 11.01.2016
skok daleký 4.80 Praha-Juliska 20.05.2016
vrh koulí 3kg 07.34 Praha 01.06.2011
vrh koulí 4kg 06.53 Praha 13.05.2014
vrh koulí 4kg 07.50 h Jablonec nad Nisou 11.01.2015
hod oštěpem 600g 23.73 Praha 03.09.2014
pětiboj hala [Z] 1424 h Jablonec nad Nisou 11.01.2015
sprintérský trojboj 2038 Praha - Děkanka 19.06.2017
chůze dráha 3000 m 24:49.54 Jablonec nad Nisou 28.09.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.23 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m 12.85 Praha - Eden 10.06.2020
200 m 26.95 České Budějovice 04.07.2020
300 m 43.68 Praha - Eden 04.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R03 3 Praha - Děkanka 13.03
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B04 3 Praha - Děkanka 27.53
21.08.2020 CZECH OPEN 2020 100 m/Ž Olomouc 13.37
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R2 6 Plzeň 12.99
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/Ž/R01 4 Domažlice 13.01
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/Ž/FB 5 Domažlice 12.92
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 200 m/Ž/B04 5 Domažlice 27.54
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/BMS MS České Budějovice 12.93
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B04 MS České Budějovice 26.95
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/FB MS České Budějovice 12.93
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 7 Praha - Eden 27.03
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R02 4 Praha - Eden 13.10
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/FB 4 Praha - Eden 12.97
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B02 3 Praha - Eden 12.85
04.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B02 6 Praha - Eden 43.68
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/FB 6 Praha - Stromovka 08.26
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R03 5 Praha - Stromovka 08.23