Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Galáč
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
300 m 39.85 Liberec 26.04.2018
400 m 52.91 Jablonec nad Nisou 02.06.2018
500 m 1:11.78 Liberec 26.04.2018
800 m 2:02.80 h Jablonec nad Nisou 27.01.2018
800 m 1:56.72 Bílina 15.08.2020
1000 m 2:45.90 h Jablonec nad Nisou 10.02.2016
1000 m 2:36.28 Liberec 08.05.2018
1500 m 4:05.03 h Praha - Strahov 13.01.2020
1500 m 3:58.75 Brno 25.08.2020
3000 m 08:59.06 h Praha - Stromovka 11.02.2020
3000 m 08:55.88 Kolín 22.08.2020
5000 m 16:05.84 Zittau 27.04.2019
10 km silnice 33:53 Běchovice-Praha 24.09.2017
půlmaratón 1:21:07 Liberec - přehrada Harcov 28.06.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 53.53 Stará Boleslav 16.09.2020
800 m 1:56.72 Bílina 15.08.2020
1000 m 2:39.22 Liberec 01.06.2020
1500 m 4:05.03 h Praha - Strahov 13.01.2020
1500 m 3:58.75 Brno 25.08.2020
3000 m 08:59.06 h Praha - Stromovka 11.02.2020
3000 m 08:55.88 Kolín 22.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2020 4. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 800 m/M Stará Boleslav 1:57.30
16.09.2020 3. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 1500 m/M Stará Boleslav 4:04.42
16.09.2020 3. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 400 m/M/B02 1 Stará Boleslav 53.53
08.09.2020 Zlatá tretra (World Athletics Continental Tour) 1500 m/M 10 Ostrava 4:01.16
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 1500 m/M/B02 2 Brno 3:58.75
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 3000 m/M 6 Kolín 08:55.88
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/M 7 Kolín 4:14.11
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 800 m/M/B01 6 Bílina 1:56.72
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/M 5 Jablonec nad Nisou 1:58.99
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/M Jablonec nad Nisou DNF
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 1500 m/M 6 Mladá Boleslav 4:08.78
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 1500 m/M/B01 7 Liberec 4:17.38
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Liberec (AC Slovan Liberec) 1000 m/M Liberec 2:39.22
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/M/B1 2 Praha - Stromovka 08:59.06
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 1500 m/M/B2 1 Praha - Strahov 4:05.03