Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Korejz
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.15 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
60 m 07.20 Přerov 01.05.2019
100 m 11.17 Uherské Hradiště 22.06.2019
150 m 16.85 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
200 m 22.62 Přerov 01.05.2019
200 m 22.61 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
300 m 36.8 Havířov 16.04.2015
300 m 35.89 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
400 m 50.23 Ostrava 20.06.2019
400 m 50.71 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
skok vysoký 1.60 h Havířov 13.03.2016
skok daleký 5.92 Hranice 01.06.2013
skok daleký 5.98 h Havířov 13.03.2016
vrh koulí 4kg 09.40 Ostrava 15.09.2011
vrh koulí 5kg 09.43 h Ostrava 10.03.2012
hod diskem 1kg 30.28 Ostrava 15.09.2011
hod diskem 1,5kg 27.37 Břeclav 22.09.2012
hod oštěpem 600g 36.47 Opava 08.09.2011
hod oštěpem 700g 40.90 Havířov 07.05.2013
hod oštěpem 800g 40.57 Olomouc 04.05.2013
sprintérský trojboj 2409 Přerov 01.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.15 h Praha - Strahov 13.01.2020
100 m 11.17 Ostrava - Vítkovice 22.08.2020
150 m 16.85 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
200 m 22.61 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
200 m 22.63 Brno 25.08.2020
300 m 35.89 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
400 m 50.71 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
400 m 50.65 Kladno 18.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 200 m/M/B01 4 Brno 22.63
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 100 m/M/R01 5 Brno 11.19
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/M/R1 6 Ostrava - Vítkovice 11.17
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B3 5 Ostrava - Vítkovice 22.71
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 200 m/M/B01 3 Olomouc 22.81
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 400 m/M/B01 4 Olomouc 51.08
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/B2 4 Kladno 50.65
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/R3 8 Praha - Juliska 11.37
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B2 8 Praha - Juliska 23.13
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 400 m/M/B02 4 Olomouc 50.67
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 200 m/M/B02 1 Olomouc 22.97
05.02.2020 Czech Indoor Gala (European Athletics Indoor Permit Meetings) (ČAS) 60 m/M/B2 4 Ostrava - Vítkovice 07.17
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/M/B2 1 Ostrava - Vítkovice 22.61
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/M/B4 2 Ostrava - Vítkovice 50.71
25.01.2020 Halowych Mistrzostw Śląska juniorów młodszych, juniorów i seniorów (Śląski Związek Lekkiej Atletyki) 60 m/M/R01 MS Ostrava 07.16
25.01.2020 Halowych Mistrzostw Śląska juniorów młodszych, juniorów i seniorów (Śląski Związek Lekkiej Atletyki) 200 m/M/B03 MS Ostrava 22.62
19.01.2020 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 150 m/M/B03 1 Ostrava - Vítkovice 16.85
19.01.2020 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/M/B03 1 Ostrava - Vítkovice 35.89
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 400 m/M/B5 3 Praha - Strahov 51.05
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 60 m/M/B2 4 Praha - Strahov 07.15