Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Svoboda
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Ruda Jan
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.45 Dvůr Králové nad Labem 18.08.2017
60 m 07.51 h Praha - Stromovka 20.01.2018
100 m 11.51 Praha - Přátelství 07.06.2018
150 m 17.65 h Praha-Strahov 18.01.2019
150 m 17.49 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
200 m 23.68 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 23.46 České Budějovice 04.07.2020
300 m 38.90 h Praha-Strahov 22.01.2016
300 m 37.83 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
400 m 54.14 h Praha-Stromovka 30.01.2016
400 m 53.80 Praha-Juliska 20.05.2016
vrh koulí 5kg 09.72 Brno 17.09.2014
sprintérský trojboj 2123 Praha - Děkanka 30.06.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.51 h Praha - Strahov 13.01.2020
60 m 07.59 Praha - Děkanka 18.06.2020
100 m 11.74 Praha - Eden 26.06.2020
150 m 17.77 h Praha - Strahov 17.01.2020
150 m 17.49 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
200 m 23.68 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 23.46 České Budějovice 04.07.2020
300 m 37.83 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
sprintérský trojboj 2059 Praha - Děkanka 18.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R01 8 České Budějovice 11.79
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B03 4 České Budějovice 23.46
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R01 5 Praha - Eden 11.74
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 1 Praha - Eden 23.65
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) sprintérský trojboj/M Praha - Děkanka 2059
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 60 m/M/B01 3 Praha - Děkanka 07.59
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 100 m/M/B01 3 Praha - Děkanka 11.84
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 200 m/M/B01 2 Praha - Děkanka 24.01
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 300 m/M/B02 2 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 37.83
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 150 m/M/B01 7 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 17.49
01.06.2020 VZ USK Praha mládeže a dospělých (USK Praha) 150 m/M/B01 3 Praha - Přátelství 17.86
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R02 4 Praha - Stromovka 07.52
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B05 4 Praha - Stromovka 24.00
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B9 2 Praha - Stromovka 23.68
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B24 3 Praha - Strahov 17.77
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 60 m/M/B3 6 Praha - Strahov 07.51
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B12 1 Praha - Strahov 17.92