Karta atleta

Export do excelu
  • Roman Budil
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - 1 - - -
1 - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 27.88 České Budějovice 25.05.2013
400 m 55.47 Klatovy 07.05.2016
800 m 1:59.18 Tábor 25.07.2017
1000 m 2:51.55 Písek 08.05.2017
1000 m 2:41.27 h Praha - Strahov 19.01.2018
1500 m 4:26.01 h Praha-Strahov 16.01.2016
1500 m 3:57.70 Domažlice 17.08.2019
3000 m 08:39.41 h Praha - Stromovka 17.02.2018
3000 m 08:29.88 Kolín 19.05.2018
5000 m 14:33.76 Brno 27.07.2019
6000 m 19:35.00 Temelín - Zámecký park 10.10.2021
10000 m 31:37.76 Jablonec nad Nisou 25.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 4:09.89 Nová Včelnice 13.09.2020
3000 m 08:58.16 h Praha - Strahov 25.01.2020
3000 m 08:37.94 Praha - Přátelství 01.06.2020
5000 m 15:06.55 Domažlice 18.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh mílaři/M Praha - Běchovice DNS
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 1500 m/M MS Nová Včelnice 4:09.89
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 5000 m/M Plzeň DNS
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 5000 m/M MS Domažlice 15:06.55
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/M/BB Tábor DNS
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 1500 m/M 8 Praha - Eden 4:13.45
17.06.2020 Mikromítink ČAS - 120 let kolínské atletiky (TJ Sokol Kolín-atletika) 5000 m/M Kolín DNF
05.06.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 3000 m/M/B01 1 České Budějovice 08:49.46
01.06.2020 VZ USK Praha mládeže a dospělých (USK Praha) 3000 m/M Praha - Přátelství 08:37.94
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 3000 m/M 6 Praha - Strahov 08:58.16