Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Šmíd
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 h Praha-Strahov 09.01.2011
60 m 07.99 Kolín 14.09.2012
150 m 20.45 h Praha-Strahov 09.01.2011
150 m 18.61 Kladno 04.05.2012
200 m 24.10 Jablonec nad Nisou 04.06.2016
300 m 39.75 Kolín 14.09.2012
400 m 55.46 h Praha-Strahov 03.02.2013
400 m 52.16 Stará Boleslav 06.06.2015
800 m 1:58.85 h Praha-Stromovka 30.01.2016
800 m 1:55.06 Kladno 11.05.2019
1000 m 2:53.97 h Praha 02.12.2012
1000 m 2:33.33 Domažlice 01.09.2019
1500 m 3:59.77 h Ostrava 17.02.2019
1500 m 3:53.41 Ostrava 20.06.2019
3000 m 08:33.22 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
60 m překážek (0.76) 11.07 Stará Boleslav 25.06.2010
200 m překážek (0.76) 31.56 Stará Boleslav 10.06.2011
300 m překážek (0.84) 45.99 Praha 01.10.2011
2000 m překážek 7:12.12 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
skok daleký 5.02 h Praha-Strahov 09.01.2011
skok daleký 5.39 Olomouc 22.06.2011
vrh koulí 5kg 10.40 Šumperk 24.04.2012
hod kriketovým míčkem 45.75 Šumperk 11.05.2010
pětiboj 1711 Kladno 09.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 1:55.89 Kladno 13.06.2020
1500 m 4:00.40 h Praha - Stromovka 19.01.2020
1500 m 3:57.33 Ostrava - Vítkovice 22.08.2020
3000 m 08:33.22 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2020 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/M Kladno DNF
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M 8 Ostrava - Vítkovice 3:57.33
09.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/M 9 Plzeň 3:59.84
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/M 8 Kladno 3:58.47
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 1500 m/M 6 Praha - Juliska 3:59.66
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 1500 m/M/F Praha - Eden 3:58.77
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 800 m/M Kladno 1:55.89
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/M 9 Ostrava - Vítkovice 08:33.22
15.02.2020 Memoriál Karla Líbala - Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m všech kategorií (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 3000 m/M/B08 3 Jablonec nad Nisou 09:00.50
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/M/B01 Praha - Stromovka DNS
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/M/B01 MS Praha - Stromovka 08:42.25
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 1500 m/M MS Praha - Stromovka 4:00.40
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 3000 m/M Praha - Strahov 08:50.83
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/M Praha - Strahov DNS