Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Rapp
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 514 985
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 1 - 1 - - - - -
- - - - - - - 1 - 1 1 - 1 - -
- - - - - - 3 1 - 1 - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 03.61 h Jablonec nad Nisou 27.12.2011
60 m 07.64 Bílina 22.09.2012
60 m 07.04 h Seattle 28.02.2020
100 m 10.77 Santa Barbara 10.05.2019
150 m 20.25 h Jablonec nad Nisou 11.01.2012
150 m 19.38 Jablonec nad Nisou 16.06.2012
200 m 21.87 h Praha-Stromovka 21.02.2016
200 m 22.00 Santa Barbara 10.05.2019
300 m 42.31 h Jablonec nad Nisou 18.01.2012
300 m 40.44 Jablonec nad Nisou 13.06.2012
400 m 50.64 Riverside 06.03.2020
800 m 2:56.48 Stará Boleslav 30.05.2010
1000 m 3:25.02 h Jablonec nad Nisou 22.01.2012
60 m překážek (0.76) 10.53 Stará Boleslav 30.05.2010
60 m překážek (0.76) 10.33 h Jablonec nad Nisou 06.11.2010
60 m překážek (0.84) 09.33 h Jablonec nad Nisou 22.01.2012
100 m překážek (0.84) 15.69 Jičín 12.05.2012
200 m překážek (0.76) 32.43 Turnov 15.06.2011
skok vysoký 1.84 Jablonec nad Nisou 07.06.2014
skok vysoký 1.90 h Jablonec nad Nisou 16.01.2016
skok o tyči 2.90 Nové Město nad Metují 03.09.2011
skok o tyči 3.20 h Jablonec nad Nisou 25.01.2012
skok daleký 7.50 Montevallo 20.04.2017
skok daleký 7.27 h Seattle 28.02.2020
trojskok 11.95 Stará Boleslav 15.09.2012
vrh koulí 4kg 11.08 h Jablonec nad Nisou 21.01.2012
vrh koulí 4kg 10.05 Jičín 13.05.2012
hod diskem 1kg 24.94 Jičín 12.05.2012
hod oštěpem 600g 31.88 Jičín 12.05.2012
hod oštěpem 800g 44.76 Mladá Boleslav 23.05.2015
hod kriketovým míčkem 41.05 Stará Boleslav 30.05.2010
pětiboj 1490 Stará Boleslav 30.05.2010
sedmiboj hala [Zci] 3650 h Jablonec nad Nisou 22.01.2012
devítiboj 3024 Jičín 13.05.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.04 h Seattle 28.02.2020
100 m 11.25 Jablonec nad Nisou 18.07.2020
200 m 22.07 h Albuquerque 13.02.2020
400 m 50.64 Riverside 06.03.2020
skok daleký 7.27 h Seattle 28.02.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R02 3 Jablonec nad Nisou 11.25
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B01 6 Jablonec nad Nisou 54.40
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M Jablonec nad Nisou NM
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FB Jablonec nad Nisou 11.62
06.03.2020 RCC Invitational (Riverside City College) 200 m/M/B2 1 Riverside 22.24
06.03.2020 RCC Invitational (Riverside City College) 400 m/M/B2 1 Riverside 50.64
28.02.2020 MPSF Championships 60 m/M/R1 6 Seattle 07.04
29.02.2020 MPSF Championships 200 m/M/B7 2 Seattle 22.22
28.02.2020 MPSF Championships skok daleký/M 7 Seattle 7.27
14.02.2020 Don Kirby Invitational 60 m/M/R5 8 Albuquerque 07.19
13.02.2020 Don Kirby Invitational 200 m/M/B11 3 Albuquerque 22.07
13.02.2020 Don Kirby Invitational skok daleký/M 12 Albuquerque 7.00
01.02.2020 Mountain T's Invitational 60 m/M/R7 3 Flagstaff 07.21
17.01.2020 Lumberjack Team Challenge (Northern Arizona University) 60 m/M/R4 5 Flagstaff 07.22
17.01.2020 Lumberjack Team Challenge (Northern Arizona University) skok daleký/M 6 Flagstaff 6.66