Karta atleta

Export do excelu
  • Dominika Burešová
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.78 Sušice 24.09.2011
60 m 08.94 h Praha 12.02.2012
100 m 14.11 Ústí nad Labem 18.09.2011
150 m 21.86 h Praha-Strahov 13.02.2011
150 m 21.07 Bílina 19.05.2012
200 m 29.16 Kladno 25.08.2012
800 m 3:16.60 Bílina 08.05.2011
100 m překážek (0.76/8.20) 20.69 Bílina 07.05.2011
skok vysoký 1.30 Bílina 19.05.2012
skok daleký 4.39 Bílina 20.05.2012
vrh koulí 3kg 12.26 Lovosice 01.09.2012
vrh koulí 3kg 12.09 h Praha-Stromovka 23.02.2014
vrh koulí 4kg 10.99 h Praha - Strahov 09.02.2020
vrh koulí 4kg 11.61 Bílina 28.06.2020
hod diskem 1kg 31.34 Bílina 05.08.2014
hod kladivem 3kg 24.85 Kladno 14.09.2014
hod kladivem 4kg 25.07 Chomutov 27.09.2020
hod oštěpem 500g 27.68 Bílina 20.05.2012
hod oštěpem 600g 27.36 Děčín 12.06.2011
sedmiboj [Zky] 2924 Bílina 20.05.2012
trojboj 1660 Ústí nad Labem 18.09.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 10.99 h Praha - Strahov 09.02.2020
vrh koulí 4kg 11.61 Bílina 28.06.2020
hod diskem 1kg 28.56 Bílina 28.06.2020
hod kladivem 4kg 25.07 Chomutov 27.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2020 3. kolo KPD mužů a žen (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) vrh koulí 4kg/Ž MS Chomutov 10.79
27.09.2020 3. kolo KPD mužů a žen (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) hod kladivem 4kg/Ž MS Chomutov 25.07
27.09.2020 3. kolo KPD mužů a žen (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) hod diskem 1kg/Ž MS Chomutov 25.07
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Ž 19 Kolín 24.25
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Ž 14 Kolín 09.93
11.08.2020 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov) hod kladivem 4kg/Ž Chomutov 23.49
11.08.2020 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov) vrh koulí 4kg/Ž Chomutov 11.16
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod diskem 1kg/Ž 16= Jablonec nad Nisou 27.74
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 8 Jablonec nad Nisou 11.06
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 7 Mladá Boleslav 10.91
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) hod diskem 1kg/Ž Mladá Boleslav NM
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) vrh koulí 4kg/Ž Bílina 11.61
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) hod diskem 1kg/Ž 4 Bílina 28.56
30.05.2020 2. Kontrolní závody (TJ VTŽ Chomutov) vrh koulí 4kg/Ž Chomutov 10.80
30.05.2020 2. Kontrolní závody (TJ VTŽ Chomutov) hod kladivem 4kg/Ž Chomutov 20.99
30.05.2020 2. Kontrolní závody (TJ VTŽ Chomutov) hod diskem 1kg/Ž Chomutov 27.49
16.05.2020 Oddílové závody AK Most - testovací závody (AK Most) vrh koulí 4kg/Ž/F Most 11.05
16.05.2020 Oddílové závody AK Most - testovací závody (AK Most) hod kladivem 4kg/Ž/F Most 19.13
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) vrh koulí 4kg/Ž Praha - Strahov 10.99
25.01.2020 Offene Landeshallenmeisterschaft Erwachsene (LAC Erdgas Chemnitz) vrh koulí 4kg/Ž 5 Chemnitz 10.83