Karta atleta

Export do excelu
  • Anežka Kopecká
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 948 942
    1500 m 868 908
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 Praha 20.06.2012
60 m 08.61 h Praha-Stromovka 20.01.2015
100 m 13.54 Praha 11.06.2013
150 m 21.98 Praha 15.10.2011
150 m 20.20 h Praha-Strahov 16.01.2015
200 m 27.53 Praha 23.05.2014
200 m 26.81 h Praha-Stromovka 16.02.2016
300 m 42.56 Praha-Eden 06.05.2016
300 m 42.22 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 58.50 Praha - Eden 03.06.2016
400 m 57.86 h Praha - Stromovka 11.02.2020
500 m 1:16.47 Praha - Eden 03.05.2019
600 m 1:37.88 Kolín 01.05.2019
600 m 1:34.48 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 2:12.91 Turnov 28.05.2019
800 m 2:13.25 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
1000 m 2:54.72 Praha - Eden 07.05.2019
1000 m 2:54.21 h Praha - Strahov 17.01.2020
1500 m 4:36.00 h Praha - Stromovka 01.02.2020
1500 m 4:31.59 Praha - Eden 26.06.2020
2000 m 6:37.24 Praha - Eden 28.05.2020
3000 m 11:33.72 h Ostrava 14.01.2016
3000 m 11:32.62 Praha–Podvinný Mlýn 10.05.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.11 Praha 09.10.2010
60 m překážek (0.76/8.20) 09.64 h Praha 15.12.2012
60 m překážek (0.76/8.50) 09.82 h Jablonec nad Nisou 13.01.2013
60 m překážek (0.84) 09.77 h Praha-Stromovka 20.01.2015
100 m překážek (0.76/8.50) 15.84 Plzeň 13.05.2014
100 m překážek (0.84) 16.16 Pardubice 13.09.2014
200 m překážek (0.76) 31.24 Olomouc 06.10.2012
300 m překážek (0.76) 45.24 Třinec 28.06.2014
400 m překážek (0.76) 62.91 Třinec 26.06.2016
1500 m překážek 5:31.45 Praha 11.06.2011
3000 m překážek 11:19.17 České Budějovice 04.07.2020
skok vysoký 1.43 Praha 17.06.2014
skok vysoký 1.40 h Praha-Strahov 23.01.2015
skok daleký 4.97 Praha 23.05.2014
skok daleký 4.81 h Praha-Strahov 23.01.2015
vrh koulí 2kg 05.14 Praha-Mazurská 24.06.2008
vrh koulí 3kg 07.60 Praha - Strahov 13.10.2012
vrh koulí 3kg 07.78 h Jablonec nad Nisou 13.01.2013
hod oštěpem 500g 15.93 Praha - Strahov 14.10.2012
hod oštěpem 600g 11.08 Praha 16.10.2011
hod kriketovým míčkem 27.14 Praha 09.10.2010
pětiboj 2075 Praha 09.10.2010
pětiboj hala [Dky] 2751 h Jablonec nad Nisou 13.01.2013
sedmiboj [Zky] 3528 Praha - Strahov 14.10.2012
sedmiboj [Dky] 3328 Praha 13.10.2013
čtyřboj 2237 ZŠ Campanus, Praha 11 20.09.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 42.22 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 57.86 h Praha - Stromovka 11.02.2020
500 m 1:19.21 Praha - Eden 28.05.2020
600 m 1:34.48 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 2:13.25 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
800 m 2:14.11 Praha - Eden 27.06.2020
1000 m 2:54.21 h Praha - Strahov 17.01.2020
1500 m 4:36.00 h Praha - Stromovka 01.02.2020
1500 m 4:31.59 Praha - Eden 26.06.2020
2000 m 6:37.24 Praha - Eden 28.05.2020
3000 m překážek 11:19.17 České Budějovice 04.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž 6 Praha - Eden 2:16.78
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 800 m/Ž Domažlice 2:15.91
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 1500 m/Ž Domažlice 4:44.10
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 3000 m překážek/Ž České Budějovice 11:19.17
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž/F Praha - Eden 2:14.11
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 1500 m/Ž/F Praha - Eden 4:31.59
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 1500 m/Ž Praha - Eden 4:42.57
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kladno (A. C. TEPO Kladno) 1000 m/Ž Kladno DNF
28.05.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 2000 m/Ž 4 Praha - Eden 6:37.24
28.05.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 500 m/Ž/B01 8 Praha - Eden 1:19.21
23.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž 11 Ostrava - Vítkovice 4:42.71
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B6 1 Praha - Stromovka 57.86
05.02.2020 Czech Indoor Gala (European Athletics Indoor Permit Meetings) (ČAS) 800 m/Ž 4 Ostrava - Vítkovice 2:13.25
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Ž/F 5 Praha - Stromovka 4:36.00
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Ž/B1 2 Praha - Stromovka 2:14.04
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 1000 m/Ž/B1 3 Praha - Strahov 2:54.21
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 1500 m/Ž/F Praha - Strahov 4:38.88
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 600 m/Ž/B1 3 Praha - Strahov 1:34.48
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Ž/B8 2 Praha - Strahov 42.22