Karta atleta

Export do excelu
  • Anastasiya Sabadosh
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.75 Chomutov 14.08.2018
60 m 08.84 h Praha - Strahov 09.02.2020
60 m 09.01 Bílina 15.08.2020
100 m 14.19 Louny 10.08.2019
150 m 22.36 h Praha-Strahov 05.02.2012
150 m 22.41 Bílina 19.05.2012
200 m 29.76 h Praha-Strahov 10.02.2013
200 m 29.12 Bílina 15.08.2020
300 m 47.05 h Praha-Strahov 05.02.2012
300 m 45.42 Louny 10.08.2019
400 m 65.79 Děčín 26.05.2012
400 m 68.21 h Praha - Strahov 29.01.2017
500 m 1:27.42 h Praha-Strahov 20.01.2012
500 m 1:25.42 Bílina 05.08.2014
800 m 2:41.50 h Praha 12.02.2012
800 m 2:38.87 Bílina 03.06.2012
1500 m 6:01.32 Meziboří 20.06.2012
100 m překážek (0.76/8.20) 19.48 Bílina 19.05.2012
100 m překážek (0.76/8.50) 19.53 Děčín 05.05.2013
100 m překážek (0.84) 21.67 Chomutov 25.08.2020
200 m překážek (0.76) 35.33 Bílina 12.06.2012
300 m překážek (0.76) 52.30 Praha 14.09.2013
400 m překážek (0.76) 77.38 Česká Lípa 08.09.2013
skok vysoký 1.56 Turnov 24.08.2019
skok daleký 5.15 h Chemnitz 19.01.2019
skok daleký 5.25 Kladno 08.06.2019
trojskok 9.79 Jablonec nad Nisou 23.06.2013
trojskok 11.51 h Praha-Strahov 08.02.2015
vrh koulí 3kg 05.68 Bílina 19.05.2012
vrh koulí 4kg 06.24 Chomutov 25.08.2020
hod diskem 1kg 07.94 Ústí nad Labem 04.05.2011
hod kladivem 3kg 14.44 Děčín 24.05.2012
hod oštěpem 500g 18.53 Ústí nad Labem 05.09.2012
hod oštěpem 600g 21.40 Chomutov 25.08.2020
sedmiboj [Zky] 2690 Bílina 20.05.2012
sedmiboj [Z] 2868 Chomutov 25.08.2020
trojboj 1476 Ústí nad Labem 18.09.2011
sprintérský trojboj 1623 Bílina 15.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.84 h Praha - Strahov 09.02.2020
60 m 09.01 Bílina 15.08.2020
100 m 14.60 Bílina 15.08.2020
200 m 29.12 Bílina 15.08.2020
800 m 2:41.64 Chomutov 25.08.2020
100 m překážek (0.84) 21.67 Chomutov 25.08.2020
skok vysoký 1.50 Mladá Boleslav 04.07.2020
skok daleký 5.10 h Praha - Strahov 09.02.2020
skok daleký 5.10 Bílina 28.06.2020
trojskok 11.04 h Praha - Strahov 09.02.2020
trojskok 11.06 Kolín 22.08.2020
vrh koulí 4kg 06.24 Chomutov 25.08.2020
hod oštěpem 600g 21.40 Chomutov 25.08.2020
sedmiboj [Z] 2868 Chomutov 25.08.2020
sprintérský trojboj 1623 Bílina 15.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) sedmiboj [Z]/Ž Chomutov 2868
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) 200 m/Ž Chomutov 29.71
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) 800 m/Ž Chomutov 2:41.64
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž Chomutov 21.67
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Chomutov 21.40
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Chomutov 06.24
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) skok daleký/Ž Chomutov 4.85
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) skok vysoký/Ž Chomutov 1.40
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Ž 4 Kolín 11.06
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž 17 Kolín 4.72
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž 11 Kolín 1.45
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) skok daleký/Ž 7 Bílina 4.72
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/Ž 32 Bílina 1623
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/Ž/B08 4 Bílina 09.01
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/Ž/B06 4 Bílina 14.60
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/Ž/B06 1 Bílina 29.12
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž 9 Jablonec nad Nisou 1.45
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž 15 Jablonec nad Nisou 4.81
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Ž 4 Jablonec nad Nisou 10.79
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) trojskok/Ž Mladá Boleslav 10.96
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) skok daleký/Ž 12 Mladá Boleslav 4.73
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) skok vysoký/Ž 11 Mladá Boleslav 1.50
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) skok daleký/Ž Bílina 5.10
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) trojskok/Ž Bílina 10.99
30.05.2020 1. Kontrolní závody (TJ VTŽ Chomutov) 60 m/Ž/B01 6 Chomutov 08.92
30.05.2020 1. Kontrolní závody (TJ VTŽ Chomutov) skok daleký/Ž Chomutov 4.72
30.05.2020 1. Kontrolní závody (TJ VTŽ Chomutov) trojskok/Ž Chomutov 10.50
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/Ž/R06 4 Praha - Strahov 08.84
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) trojskok/Ž 6 Praha - Strahov 11.04
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) skok daleký/Ž 4 Praha - Strahov 5.10
26.01.2020 Offene Landeshallenmeisterschaft Erwachsene (LAC Erdgas Chemnitz) trojskok/Ž 7 Chemnitz 10.70
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) skok daleký/Ž 14 Praha - Strahov 4.91
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) trojskok/Ž 12 Praha - Strahov 10.59