Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Šafářová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: ATLETIKA Polička, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.00 h Praha - Strahov 13.01.2020
60 m 07.97 Litomyšl 01.08.2020
100 m 12.61 Brno 25.08.2020
200 m 25.63 Litomyšl 01.08.2020
400 m 58.53 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
800 m 2:35.79 h Praha-Stromovka 07.02.2014
800 m 2:24.17 Praha - Eden 26.07.2020
1000 m 3:22.0 Polička 01.06.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 09.42 h Praha-Stromovka 07.02.2014
60 m překážek (0.84) 10.06 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 17.22 Blansko 26.04.2015
100 m překážek (0.84) 15.40 Praha - Eden 25.07.2020
400 m překážek (0.76) 70.18 Pardubice 13.09.2014
skok vysoký 1.66 Liberec 11.06.2016
skok vysoký 1.58 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
skok daleký 5.49 h Praha - Strahov 13.01.2020
skok daleký 5.66 Olomouc 04.07.2020
trojskok 10.82 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
trojskok 11.40 Liberec 11.06.2016
vrh koulí 3kg 08.78 h Olomouc 24.01.2015
vrh koulí 4kg 08.11 Praha - Eden 25.07.2020
hod diskem 1kg 20.01 Brno 29.07.2020
hod kladivem 4kg 18.61 Brno 29.07.2020
hod oštěpem 600g 27.43 Týniště nad Orlicí 19.05.2019
pětiboj hala [Dky] 3121 h Praha-Stromovka 07.02.2014
sedmiboj [Z] 4616 Praha - Eden 26.07.2020
sprintérský trojboj 2518 Litomyšl 01.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.00 h Praha - Strahov 13.01.2020
60 m 07.97 Litomyšl 01.08.2020
100 m 12.61 Brno 25.08.2020
200 m 25.63 Litomyšl 01.08.2020
400 m 59.32 Brno 25.08.2020
800 m 2:24.17 Praha - Eden 26.07.2020
1000 m 3:22.0 Polička 01.06.2020
100 m překážek (0.84) 15.40 Praha - Eden 25.07.2020
skok vysoký 1.55 h Olomouc 25.01.2020
skok vysoký 1.63 Olomouc 04.07.2020
skok daleký 5.49 h Praha - Strahov 13.01.2020
skok daleký 5.66 Olomouc 04.07.2020
vrh koulí 4kg 08.11 Praha - Eden 25.07.2020
hod diskem 1kg 20.01 Brno 29.07.2020
hod kladivem 4kg 18.61 Brno 29.07.2020
hod oštěpem 600g 27.35 Praha - Eden 26.07.2020
sedmiboj [Z] 4616 Praha - Eden 26.07.2020
sprintérský trojboj 2518 Litomyšl 01.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 3. kolo společného KPD mužů a žen a KPJ mužů a žen OPEN (TJ Svitavy) 100 m/Ž/R01 MS Svitavy 12.86
13.09.2020 3. kolo společného KPD mužů a žen a KPJ mužů a žen OPEN (TJ Svitavy) 100 m/Ž/FA MS Svitavy 12.63
13.09.2020 3. kolo společného KPD mužů a žen a KPJ mužů a žen OPEN (TJ Svitavy) skok vysoký/Ž MS Svitavy 1.57
13.09.2020 3. kolo společného KPD mužů a žen a KPJ mužů a žen OPEN (TJ Svitavy) skok daleký/Ž MS Svitavy 5.36
13.09.2020 3. kolo společného KPD mužů a žen a KPJ mužů a žen OPEN (TJ Svitavy) 100 m překážek (0.84)/Ž MS Svitavy 16.16
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 100 m/Ž/F 6 Brno 12.76
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 400 m/Ž/B01 4 Brno 59.32
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 100 m/Ž/R01 3 Brno 12.61
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR skok vysoký/Ž 6 Brno 1.60
01.08.2020 Letní mítink Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/Ž Litomyšl 2518
01.08.2020 Letní mítink Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B01 3 Litomyšl 07.97
01.08.2020 Letní mítink Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B01 3 Litomyšl 25.63
01.08.2020 Letní mítink Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B02 1 Litomyšl 12.65
29.07.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod kladivem 4kg/Ž Brno 18.61
29.07.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 1kg/Ž 4 Brno 20.01
29.07.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 600g/Ž Brno 26.09
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Z]/Ž/F 7 Praha - Eden 4616
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 5 Praha - Eden 15.40
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B1 7 Praha - Eden 25.73
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž 7 Praha - Eden 2:24.17
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Ž 8 Praha - Eden 1.62
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 10 Praha - Eden 5.31
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Ž 13 Praha - Eden 08.11
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž 12 Praha - Eden 27.35
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Ž Uherské Hradiště 1.63
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Ž 6 Uherské Hradiště 5.43
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m/Ž/B02 2 Uherské Hradiště 26.05
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok daleký/Ž Olomouc 5.66
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok vysoký/Ž 5 Olomouc 1.63
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 200 m/Ž/B01 8 Olomouc 25.65
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) sedmiboj [Z]/Ž Hradec Králové 4500
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B01 1 Hradec Králové 25.66
14.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Ž/B01 1 Hradec Králové 2:29.72
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Hradec Králové 15.88
14.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 600g/Ž Hradec Králové 26.80
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 4kg/Ž Hradec Králové 07.98
14.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Ž Hradec Králové 5.37
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Ž Hradec Králové 1.63
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Polička (ATLETIKA Polička) vrh koulí 4kg/Ž/F Polička 07.71
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Polička (ATLETIKA Polička) 60 m/Ž/F Polička 07.9
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Polička (ATLETIKA Polička) skok daleký/Ž/F Polička 5.15
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Polička (ATLETIKA Polička) 1000 m/Ž/F Polička 3:22.0
23.05.2020 Jarní atletický mítink dopoledne (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Ž Litomyšl 1.63
23.05.2020 Jarní atletický mítink dopoledne (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B02 1 Litomyšl 12.90
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Ž MS Olomouc 5.21
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Ž MS Olomouc 1.55
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) skok daleký/Ž 8 Praha - Strahov 5.49
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) skok vysoký/Ž 6 Praha - Strahov 1.55
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 60 m/Ž/B3 1 Praha - Strahov 08.00