Karta atleta

Export do excelu
  • Katrin Sásová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Rakowski Zdeněk
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.94 Přerov 01.05.2011
60 m 08.36 Šumperk 14.05.2013
60 m 08.18 h Olomouc 18.01.2020
100 m 12.57 Zlín 17.08.2019
150 m 20.07 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
150 m 19.31 Olomouc 23.09.2020
200 m 25.98 Opava 19.05.2018
200 m 26.20 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
300 m 43.34 h Praha - Strahov 21.12.2013
300 m 42.08 Olomouc 21.08.2019
400 m 58.88 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
400 m 60.09 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
500 m 1:19.80 h Praha-Strahov 16.01.2015
600 m 1:45.07 h Bratislava 25.01.2014
600 m 1:40.45 Olomouc 19.08.2015
800 m 2:22.29 h Vídeň 31.01.2015
800 m 2:22.24 Třinec 22.08.2015
1000 m 3:12.44 Zlín 15.08.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 13.41 Olomouc 10.10.2009
60 m překážek (0.76/7.70) 12.90 h Olomouc 21.01.2011
60 m překážek (0.76/8.20) 10.61 h Olomouc 15.02.2013
60 m překážek (0.76/8.50) 10.96 h Olomouc 18.01.2014
100 m překážek (0.84) 19.64 Šumperk 03.09.2016
200 m překážek (0.76) 30.61 Břeclav 18.07.2018
300 m překážek (0.76) 45.21 Třinec 07.06.2015
400 m překážek (0.76) 62.77 Třinec 09.06.2018
skok vysoký 1.30 h Olomouc 14.01.2012
skok daleký 4.67 h Olomouc 15.02.2014
skok daleký 5.29 Castelnuovo 27.08.2015
vrh koulí 2kg 06.50 Šumperk 18.05.2009
vrh koulí 3kg 06.70 h Olomouc 15.02.2013
vrh koulí 4kg 06.47 Šternberk 09.06.2016
hod kriketovým míčkem 28.46 Olomouc 10.10.2008
pětiboj 1503 Olomouc 10.10.2009
pětiboj hala [Zky] 1776 h Olomouc 28.01.2012
sprintérský trojboj 2098 Přerov 01.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.18 h Olomouc 18.01.2020
150 m 19.31 Olomouc 23.09.2020
200 m 26.20 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
200 m 26.20 Břeclav 22.08.2020
400 m 60.09 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
400 m 59.14 Břeclav 22.08.2020
400 m překážek (0.76) 63.19 Praha - Eden 31.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2020 Přebor Univerzity Palackého v atletice (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Ž Olomouc 19.31
23.09.2020 Přebor Univerzity Palackého v atletice (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/Ž Olomouc 60.21
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/U23Z/R2 4 Jablonec nad Nisou 64.80
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 1 Brno 63.27
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Ž/B04 1 Břeclav 59.14
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B02 4 Břeclav 26.20
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.76)/Ž/R1 8 Plzeň 66.10
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 200 m/Ž/F 4 Olomouc 26.22
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.76)/Ž 4 Praha - Eden 63.19
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 2 Uherské Hradiště 65.14
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m/Ž/B03 2 Uherské Hradiště 26.32
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 3 Olomouc 66.42
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B04 3 Ostrava - Vítkovice 60.89
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B2 2 Ostrava - Vítkovice 26.20
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B1 3 Ostrava - Vítkovice 60.09
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B06 2 Ostrava - Vítkovice 26.38
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Ž/R02 1 Olomouc 08.18
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Ž/FA Olomouc 08.25
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 400 m/Ž/B3 2 Praha - Strahov 61.03
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 60 m/Ž/B2 5 Praha - Strahov 08.25