Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Pospíšil
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.02 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
60 m 07.06 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
100 m 11.03 Hranice 18.05.2019
200 m 23.21 h Ostrava 03.02.2018
200 m 22.05 Brno 25.08.2020
300 m 36.60 Šumperk 26.04.2018
400 m 53.89 Hranice 30.06.2018
skok vysoký 1.65 Šumperk 26.04.2018
skok daleký 5.28 h Olomouc 13.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.02 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
60 m 07.06 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
100 m 11.08 Brno 25.08.2020
200 m 22.05 Brno 25.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 200 m/M/B01 3 Brno 22.05
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 100 m/M/F 8 Brno 11.72
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 100 m/M/R03 2 Brno 11.08
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B01 2 Třinec 22.58
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/FA Třinec 11.28
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R02 2 Třinec 11.34
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/R01 1 Šumperk 11.20
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/FA Šumperk 11.21
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B01 1 Šumperk 22.41
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 100 m/M/F Olomouc 11.25
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 100 m/M/R01 2 Olomouc 11.23
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/FA Šumperk 11.07
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/R01 1 Šumperk 11.24
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B01 3 Šumperk 22.42
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 100 m/M/FA 8 Olomouc 11.25
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 200 m/M/B01 7 Olomouc 22.87
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 100 m/M/R04 3 Olomouc 11.26
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B01 3 Praha - Eden 11.24
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 Praha - Eden DNS
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) 60 m/M/B02 1 Ostrava - Vítkovice 07.06
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Šumperk (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M Šumperk 11.47
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Šumperk (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/M Šumperk 07.24
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Šumperk (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M Šumperk 22.61
18.05.2020 Zahajovací oddílové závody - běhy (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/M Šumperk 07.22
18.05.2020 Zahajovací oddílové závody - běhy (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/M Šumperk DNF
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R2 4 Ostrava - Vítkovice 07.02
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/M/R1 1 Ostrava - Vítkovice 07.06
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/M/FA Ostrava - Vítkovice 07.03
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/M/B1 Ostrava - Vítkovice DNS
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/M/FA Olomouc 07.09
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/M/R01 1 Olomouc 07.11
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R01 4 Ostrava - Vítkovice 07.08
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/F Ostrava - Vítkovice DNS