Karta atleta

Export do excelu
  • Otakar Záruba
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Grulich Jiří a Kamil Baroň
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.51 Opava, Tyršův stadion 12.06.2015
60 m 07.05 h Opava 06.01.2019
100 m 11.28 Třinec 28.05.2020
150 m 19.04 Frýdek-Místek 27.05.2014
300 m 40.84 Opava 22.06.2014
400 m 52.92 Třinec 27.06.2020
800 m 3:16.52 Opava 25.04.2012
1000 m 3:19.74 Opava 22.05.2015
1000 m 3:08.31 h Ostrava 24.01.2016
1500 m 5:44.24 Třinec 29.05.2020
60 m překážek (0.76) 12.04 Ostrava 17.05.2012
60 m překážek (0.91) 08.91 h Ostrava 06.02.2016
60 m překážek (1.06) 09.58 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
100 m překážek (0.84) 15.84 Hradec Králové 01.07.2014
110 m překážek (1.06) 16.72 Praha - Eden 26.07.2020
200 m překážek (0.76) 29.35 Opava 03.09.2014
skok vysoký 1.80 h Opava 26.01.2020
skok vysoký 1.83 Opava 19.05.2020
skok o tyči 3.48 h Opava 25.01.2020
skok o tyči 3.82 Opava 19.05.2020
skok daleký 6.74 h Opava 26.01.2020
skok daleký 6.74 Praha - Eden 25.07.2020
trojskok 10.58 h Opava 18.01.2015
vrh koulí 3kg 08.14 Frýdek-Místek 21.06.2012
vrh koulí 4kg 11.47 Opava 22.05.2015
vrh koulí 5kg 11.60 h Ostrava 23.01.2016
vrh koulí 5kg 11.45 Havířov 22.04.2016
vrh koulí 6kg 10.19 h Opava 28.01.2017
vrh koulí 6kg 11.73 Třinec 12.05.2018
vrh koulí 7,26kg 12.99 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 7,26kg 11.85 Třinec 28.05.2020
hod diskem 1kg 40.78 Opava 03.09.2014
hod diskem 1,5kg 34.44 Opava 26.04.2016
hod diskem 1,75kg 34.90 Třinec 12.05.2018
hod diskem 2kg 33.68 Opava 16.06.2020
hod oštěpem 600g 48.39 Jablonec nad Nisou 04.10.2014
hod oštěpem 700g 49.28 Havířov 22.04.2016
hod oštěpem 800g 53.30 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
hod kriketovým míčkem 54.45 Opava 14.05.2013
pětiboj 0964 Opava 25.04.2012
sedmiboj hala [Dci] 3966 h Ostrava 23.01.2016
sedmiboj hala [M] 4339 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
devítiboj 4330 Hradec Králové 02.07.2014
desetiboj [J] 4841 Třinec 12.05.2018
desetiboj [M] 5808 Třinec 29.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.13 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
100 m 11.28 Třinec 28.05.2020
400 m 52.92 Třinec 27.06.2020
1000 m 3:14.92 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
1500 m 5:44.24 Třinec 29.05.2020
60 m překážek (1.06) 09.58 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
110 m překážek (1.06) 16.72 Praha - Eden 26.07.2020
skok vysoký 1.80 h Opava 26.01.2020
skok vysoký 1.83 Opava 19.05.2020
skok o tyči 3.48 h Opava 25.01.2020
skok o tyči 3.82 Opava 19.05.2020
skok daleký 6.74 h Opava 26.01.2020
skok daleký 6.74 Praha - Eden 25.07.2020
vrh koulí 7,26kg 12.99 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 7,26kg 11.85 Třinec 28.05.2020
hod diskem 2kg 33.68 Opava 16.06.2020
hod oštěpem 800g 53.02 Třinec 28.06.2020
sedmiboj hala [M] 4339 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
desetiboj [M] 5808 Třinec 29.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [M]/M/F 10 Praha - Eden 5588
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B1 5 Praha - Eden 11.33
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/M 9 Praha - Eden 6.74
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B2 4 Praha - Eden 53.04
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/M Praha - Eden DNF
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M Praha - Eden 1.77
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 7,26kg/M 10 Praha - Eden 11.17
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/M 13 Praha - Eden 28.09
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/M 4 Praha - Eden 48.39
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B2 3 Praha - Eden 16.72
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M Praha - Eden 3.80
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod oštěpem 800g/M 7 Uherské Hradiště 51.01
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/M Uherské Hradiště 6.71
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 110 m překážek (1.06)/M/B02 3 Uherské Hradiště 19.58
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) desetiboj [M]/M Třinec 5485
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 100 m/M Třinec 11.54
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 400 m/M Třinec 52.92
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 1500 m/M 4 Třinec 6:04.17
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (1.06)/M 4 Třinec 19.70
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod diskem 2kg/M 4 Třinec 31.34
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 800g/M Třinec 53.02
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 7,26kg/M Třinec 11.35
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/M Třinec 6.49
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/M Třinec 3.40
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/M 4= Třinec 1.76
23.06.2020 3.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M 4 Opava 3.17
16.06.2020 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 800g/M Opava 50.87
16.06.2020 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) hod diskem 2kg/M Opava 33.68
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) desetiboj [M]/M Třinec 5808
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 100 m/M Třinec 11.28
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 400 m/M Třinec 55.43
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 1500 m/M Třinec 5:44.24
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (1.06)/M Třinec 16.91
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod diskem 2kg/M Třinec 32.00
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 800g/M Třinec 51.96
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 7,26kg/M Třinec 11.85
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/M Třinec 6.41
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/M Třinec 3.46
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/M Třinec 1.76
19.05.2020 Okresní přebor pětiboj (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M Opava 3.82
19.05.2020 Okresní přebor pětiboj (TJ Sokol Opava) skok vysoký/M Opava 1.83
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R2 7 Ostrava - Vítkovice 07.25
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) skok daleký/M Ostrava - Vítkovice 6.73
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/M/FB Ostrava - Vítkovice DNS
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/M/R02 5 Ostrava - Vítkovice 07.23
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/M/R1 2 Ostrava - Vítkovice 07.18
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/M/FA Ostrava - Vítkovice 07.13
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) vrh koulí 7,26kg/M 6 Ostrava - Vítkovice 12.98
26.01.2020 Okresní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) skok daleký/M Opava 6.74
26.01.2020 48. ročník Slezské laťky (TJ Sokol Opava) skok vysoký/M 7 Opava 1.80
25.01.2020 48. ročník Slezské laťky (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M 4 Opava 3.48
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m/M/B01 3 Ostrava - Vítkovice 07.23
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 7,26kg/M Ostrava - Vítkovice 12.99
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/M Ostrava - Vítkovice 6.35
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/M Ostrava - Vítkovice 1.80
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) sedmiboj hala [M]/M 6 Ostrava - Vítkovice 4339
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 1000 m/M/B01 3 Ostrava - Vítkovice 3:14.92
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok o tyči/M/S01 2= Ostrava - Vítkovice 3.30
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (1.06)/M/B02 4 Ostrava - Vítkovice 09.58
05.01.2020 Župní přebor - sprinty,dálka,výška (TJ Sokol Opava) skok vysoký/M Opava DNS