Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Dyrynková
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šimánek Jindřich
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m př. 1128 970
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.59 Brno 08.09.2014
60 m 08.35 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 13.32 Praha-Eden 10.08.2019
150 m 20.55 Praha-Eden 06.05.2016
150 m 20.06 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 27.15 Kolín 02.06.2018
200 m 26.79 h Praha - Stromovka 03.02.2019
300 m 44.71 Praha - Děkanka 02.05.2017
300 m 44.44 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 63.88 Praha-Eden 10.08.2019
600 m 1:48.76 Stará Boleslav 21.05.2013
800 m 2:36.99 h Praha - Stromovka 09.02.2019
800 m 2:35.60 Zlín 02.06.2019
1500 m 5:57.14 Praha-Eden 11.08.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.32 h Praha-Strahov 15.01.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 09.92 Kladno 16.09.2012
60 m překážek (0.76/8.20) 09.07 h Praha - Strahov 13.12.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 09.23 h Praha-Stromovka 06.02.2016
60 m překážek (0.84) 08.78 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 14.90 Bílina 18.06.2016
100 m překážek (0.84) 14.42 Plzeň 08.08.2020
200 m překážek (0.76) 31.36 Plzeň 21.09.2014
300 m překážek (0.76) 47.45 Ostrava 24.09.2016
400 m překážek (0.76) 66.77 Stará Boleslav 23.06.2019
skok vysoký 1.59 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok vysoký 1.50 Praha - Eden 25.07.2020
skok o tyči 2.20 h Praha - Strahov 07.12.2013
skok o tyči 2.10 Praha-Eden 11.08.2019
skok daleký 5.19 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 5.12 Praha - Eden 31.07.2020
vrh koulí 3kg 10.00 h Praha-Stromovka 12.02.2016
vrh koulí 3kg 10.55 Praha - Eden 03.06.2016
vrh koulí 4kg 09.42 h Praha - Stromovka 02.02.2020
vrh koulí 4kg 09.25 Praha - Eden 19.06.2020
hod diskem 1kg 25.83 Praha-Eden 11.08.2019
hod oštěpem 500g 30.63 Praha 13.07.2014
hod oštěpem 600g 30.10 Praha - Eden 26.07.2020
hod kriketovým míčkem 40.23 Třinec 07.07.2012
pětiboj 2528 Kladno - Sletiště 25.05.2012
pětiboj hala [Zky] 2916 h Praha-Stromovka 07.02.2014
pětiboj hala [Dky] 2976 h Praha-Stromovka 12.02.2016
pětiboj hala [Z] 3304 h Praha - Stromovka 08.02.2020
sedmiboj [Zky] 4134 Praha 13.07.2014
sedmiboj [Dky] 3859 Praha-Eden 21.05.2016
sedmiboj [Z] 4297 Praha - Eden 26.07.2020
desetiboj 5330 Praha-Eden 11.08.2019
vrhačský trojboj 1270 Praha-Juliska 15.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 20.06 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 27.16 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 27.28 Praha - Eden 31.07.2020
800 m 2:40.09 h Praha - Stromovka 08.02.2020
800 m 2:38.67 Praha - Eden 26.07.2020
60 m překážek (0.84) 08.78 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m překážek (0.84) 14.42 Plzeň 08.08.2020
skok vysoký 1.59 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok vysoký 1.50 Praha - Eden 25.07.2020
skok daleký 5.19 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 5.12 Praha - Eden 31.07.2020
vrh koulí 4kg 09.42 h Praha - Stromovka 02.02.2020
vrh koulí 4kg 09.25 Praha - Eden 19.06.2020
hod diskem 1kg 23.82 Praha - Juliska 22.09.2020
hod oštěpem 600g 30.10 Praha - Eden 26.07.2020
pětiboj hala [Z] 3304 h Praha - Stromovka 08.02.2020
sedmiboj [Z] 4297 Praha - Eden 26.07.2020
vrhačský trojboj 1227 Praha - Juliska 22.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2020 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Ž 4 Praha - Juliska 1227
22.09.2020 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1kg/Ž 4 Praha - Juliska 23.82
22.09.2020 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 600g/Ž 5 Praha - Juliska 27.06
22.09.2020 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 4kg/Ž 4 Praha - Juliska 08.92
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/U23Z/R2 2 Jablonec nad Nisou 14.49
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/U23Z/F 4 Jablonec nad Nisou 14.61
09.09.2020 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Ž Stará Boleslav 15.04
09.09.2020 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 200 m/Ž Stará Boleslav 28.03
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 100 m překážek (0.84)/Ž 6 Brno 14.76
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Praha - Děkanka 14.67
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B05 4 Praha - Děkanka 28.19
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Ž/R2 6 Plzeň 14.42
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 9 Praha - Eden 5.12
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B05 2 Praha - Eden 27.28
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Z]/Ž/F 10 Praha - Eden 4297
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 1 Praha - Eden 14.49
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B2 5 Praha - Eden 27.47
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž 10 Praha - Eden 2:38.67
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Ž 4= Praha - Eden 1.50
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 11 Praha - Eden 5.00
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Ž 10 Praha - Eden 09.05
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž 11 Praha - Eden 30.10
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 Domažlice 14.88
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) skok daleký/Ž 12 Domažlice 5.11
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 200 m/Ž/B05 2 Domažlice 27.93
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž Liberec 27.72
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m/Ž Liberec 2:45.89
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž Liberec 15.26
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Liberec 26.93
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Liberec 09.09
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Ž Liberec 5.02
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok vysoký/Ž Liberec 1.49
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) sedmiboj [Z]/Ž Liberec 4032
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 České Budějovice 14.93
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B03 7 České Budějovice 28.20
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Ž 6 Praha - Eden 09.25
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž Praha - Eden 14.63
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B03 3 Praha - Eden 27.86
16.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší a mladší žactvo (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž MS Praha - Eden 28.71
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž 14 Praha - Eden 25.52
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 3 Praha - Eden 15.00
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B05 5 Praha - Eden 28.29
05.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž MS Praha - Eden 29.25
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/R2 5 Ostrava - Vítkovice 08.84
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 1 Praha - Stromovka 08.85
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 6 Praha - Stromovka 09.34
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 5 Praha - Stromovka 08.78
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Ž Praha - Stromovka 1.59
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Ž/B1 4 Praha - Stromovka 2:40.09
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Ž 10 Praha - Stromovka 5.10
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 10 Praha - Stromovka 09.02
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Z]/Ž/F 7 Praha - Stromovka 3304
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Ž/F 8 Praha - Stromovka 1.47
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F 9 Praha - Stromovka 09.42
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/FA 8 Praha - Stromovka 08.97
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Ž 10 Praha - Stromovka 5.14
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/R02 3 Praha - Stromovka 08.83
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B04 Praha - Stromovka DNS
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B10 3 Praha - Stromovka 27.16
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 1 Praha - Stromovka 08.80
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 10 Praha - Stromovka 09.04
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 7 Praha - Stromovka 09.13
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B4 1 Praha - Stromovka 09.11
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Ž 10 Praha - Stromovka 1.51
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Ž/B7 1 Praha - Strahov 20.06
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) skok daleký/Ž Praha - Strahov NM
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) skok vysoký/Ž 11= Praha - Strahov 1.45
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Z]/Ž/F Jablonec nad Nisou 3168
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž Jablonec nad Nisou 08.97
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/FA 7 Jablonec nad Nisou 09.01
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž/FA Jablonec nad Nisou 5.19
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 1.51
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Ž/B02 2 Jablonec nad Nisou 2:42.62