Karta atleta

Export do excelu
  • Bendová Nikola
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Miroslav Zahořák
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.67 Cheb 02.08.2016
60 m 07.38 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
100 m 11.41 Brno 26.07.2019
150 m 18.18 Jablonec nad Nisou 04.10.2014
150 m 18.42 h Praha-Strahov 13.02.2014
200 m 23.38 Třinec 09.06.2017
200 m 23.97 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
300 m 37.85 Cheb 20.08.2019
300 m 38.47 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 54.62 České Budějovice 24.09.2016
400 m 55.06 h Praha - Stromovka 04.02.2017
500 m 1:32.1 Beroun 15.04.2012
500 m 1:18.41 h Praha-Strahov 18.01.2019
800 m 2:49.00 Kladno - Sletiště 25.05.2012
60 m překážek 10.18 Stará Boleslav 08.06.2012
60 m překážek 08.48 h Praha-Stromovka 16.02.2016
100 m překážek 13.57 Třinec 25.06.2016
200 m překážek 30.06 Praha - Strahov 29.05.2013
pětiboj 2421 Kladno - Sletiště 25.05.2012
hod kriketovým míčkem 24.61 Kladno - Sletiště 25.05.2012
skok daleký 4.37 Kladno - Sletiště 25.05.2012
skok daleký 4.40 h Jablonec nad Nisou 03.12.2011
skok vysoký 1.24 Beroun 15.04.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.38 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
200 m 23.97 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
300 m 38.47 h Praha - Stromovka 21.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R2 1 Ostrava - Vítkovice 07.42
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/F Ostrava - Vítkovice 07.41
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/R2 1 Ostrava - Vítkovice 23.97
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/F 4 Ostrava - Vítkovice 24.21
12.02.2020 AIT Grand Prix (European Athletics Indoor Permit Meetings) 60 m/Ž/R1 4 Athlone 07.53
12.02.2020 AIT Grand Prix (European Athletics Indoor Permit Meetings) 60 m/Ž/F 6 Athlone 07.44
12.02.2020 AIT Grand Prix (European Athletics Indoor Permit Meetings) 200 m/Ž Athlone 24.09
05.02.2020 Czech Indoor Gala (European Athletics Indoor Permit Meetings) (ČAS) 60 m/Ž/R2 1 Ostrava - Vítkovice 07.42
05.02.2020 Czech Indoor Gala (European Athletics Indoor Permit Meetings) (ČAS) 60 m/Ž/F Ostrava - Vítkovice 07.38
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/FA Praha - Stromovka 07.46
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Praha - Stromovka 23.99
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R01 1 Praha - Stromovka 07.52
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B1 1 Praha - Stromovka 07.48
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Ž/B1 1 Praha - Stromovka 38.47
18.01.2020 Jablonecká hala 2020 Mezinárodní atletický mítink - 48. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R1 2 Jablonec nad Nisou 07.42
18.01.2020 Jablonecká hala 2020 Mezinárodní atletický mítink - 48. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/F Jablonec nad Nisou 07.42