Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Stanovský
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Toová Kateřina
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.48 Frýdek-Místek 05.09.2019
100 m 18.91 Ostrava - Poruba 13.04.2019
200 m 34.84 Ostrava - Poruba 13.04.2019
800 m 2:47.96 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
800 m 2:42.09 Ostrava - Poruba 22.05.2020
1500 m 5:09.88 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
1500 m 5:11.40 Blansko 04.10.2020
60 m překážek (0.76) 13.83 Ostrava - Poruba 22.05.2020
skok daleký 2.51 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
skok daleký 3.34 Ostrava - Poruba 22.05.2020
hod kriketovým míčkem 37.50 Ostrava - Poruba 22.05.2020
pětiboj 0930 Ostrava - Poruba 22.05.2020
sprintérský trojboj 0056 Ostrava - Poruba 13.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.55 Ostrava - Poruba 22.05.2020
800 m 2:42.09 Ostrava - Poruba 22.05.2020
1500 m 5:11.40 Blansko 04.10.2020
60 m překážek (0.76) 13.83 Ostrava - Poruba 22.05.2020
skok daleký 3.34 Ostrava - Poruba 22.05.2020
hod kriketovým míčkem 37.50 Ostrava - Poruba 22.05.2020
pětiboj 0930 Ostrava - Poruba 22.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) 1500 m/Žcm Blansko 5:11.40
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 1500 m/Žcm 7 Olomouc 5:13.46
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žcm Frýdek-Místek 5:30.29
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) 1500 m/Žcm 5 Opava 5:31.04
16.06.2020 4.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/Žcm Poruba - Atletický areál Porubská 0:03:52
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žcm 4 Frýdek-Místek 5:19.62
22.05.2020 2.Porubský atletický pátek - uzavřené závody (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žcm 4 Ostrava - Poruba 0930
22.05.2020 2.Porubský atletický pátek - uzavřené závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Ostrava - Poruba 13.83
22.05.2020 2.Porubský atletický pátek - uzavřené závody (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Ostrava - Poruba 37.50
22.05.2020 2.Porubský atletický pátek - uzavřené závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/B01 3 Ostrava - Poruba 09.55
22.05.2020 2.Porubský atletický pátek - uzavřené závody (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm 11 Ostrava - Poruba 3.34
22.05.2020 2.Porubský atletický pátek - uzavřené závody (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm Ostrava - Poruba 2:42.09
10.03.2020 3.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/Žcm/B 3 Poruba - Atletický areál Porubská 0:03:59
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci Ostrava - Vítkovice DNS
18.02.2020 2.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/Žcm Poruba - Atletický areál Porubská 0:03:12
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm/B04 Ostrava - Vítkovice DNS
21.01.2020 1.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/Žcm/F Poruba - Porubská DNS
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žcm/F Ostrava - Vítkovice DNS