Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Oliva
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Zaplatílková Lucie
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.09 h Kladno 23.01.2020
60 m 09.09 Slaný 04.09.2020
150 m 23.42 Kladno 17.05.2019
300 m 52.74 Roztoky 06.09.2019
600 m 2:18.73 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
800 m 3:00.92 Kladno 29.05.2020
50 m překážek (0.76) 10.37 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
60 m překážek (0.76) 12.41 Kladno 29.05.2020
skok vysoký 1.35 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
skok daleký 3.93 h Kladno 23.01.2020
skok daleký 4.04 Slaný 04.09.2020
hod kriketovým míčkem 30.95 Kladno 29.05.2020
pětiboj 0977 Kladno 29.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.09 h Kladno 23.01.2020
60 m 09.09 Slaný 04.09.2020
600 m 2:18.73 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
800 m 3:00.92 Kladno 29.05.2020
50 m překážek (0.76) 10.37 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
60 m překážek (0.76) 12.41 Kladno 29.05.2020
skok vysoký 1.35 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
skok daleký 3.93 h Kladno 23.01.2020
skok daleký 4.04 Slaný 04.09.2020
hod kriketovým míčkem 30.95 Kladno 29.05.2020
pětiboj 0977 Kladno 29.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2020 3. kolo KPD SKAS mladšího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žcm 14 Slaný 4.04
04.09.2020 3. kolo KPD SKAS mladšího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žcm/B02 2 Slaný 09.09
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žcm 34 Kladno 0977
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm 59 Kladno 30.95
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 25 Kladno 3.89
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B08 3 Kladno 12.41
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/B08 3 Kladno 09.27
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm/B05 6 Kladno 3:00.92
13.02.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (uzavřené) (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76)/Žcm/B12 3 Kladno-Sletiště 10.37
13.02.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (uzavřené) (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm/S2 3 Kladno-Sletiště 1.35
13.02.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (uzavřené) (A. C. TEPO Kladno) 600 m/Žcm 20 Kladno-Sletiště 2:18.73
23.01.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (A.C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 9 Kladno 3.93
23.01.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (A.C. TEPO Kladno) 50 m/Žcm/B11 3 Kladno 08.09
16.01.2020 Novoroční běh (A.C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žcm/B 5 Kladno 0:04:50