Karta atleta

Export do excelu
  • Kristina Gottvaldová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.42 h Trenčín 05.01.2019
50 m 08.1 Brno - ZŠ Horníkova 18.06.2019
60 m 09.84 h Olomouc 18.01.2019
60 m 09.03 Brno 05.09.2021
150 m 22.30 Brno 07.09.2020
200 m 32.49 Brno - Horníkova 03.06.2020
400 m 76.34 Brno-Horníkova 21.07.2020
800 m 2:48.6 Brno, ZŠ Horníkova 15.10.2021
50 m překážek (0.76/8.20) 10.66 h Trenčín 05.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.35 h Olomouc 11.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.76 Blansko 04.10.2020
60 m překážek 10.0 Brno, ZŠ Horníkova 06.10.2021
100 m překážek (0.76/8.20) 16.81 Ostrava - Vítkovice 02.10.2021
200 m překážek (0.76) 35.21 Olomouc 02.09.2021
skok vysoký 1.41 Vyškov 22.09.2020
skok vysoký 1.37 h Brno 16.12.2020
skok daleký 3.93 h Trenčín 05.01.2019
skok daleký 4.67 Ostrava - Vítkovice 02.10.2021
trojskok 09.35 Brno-Horníkova 21.07.2020
vrh koulí 2kg 05.33 Brno-Horníkova 21.07.2020
vrh koulí 3kg 05.97 Brno, ZŠ Horníkova 15.10.2021
hod oštěpem 400g 12.03 Čejkovice 18.08.2020
hod oštěpem 500g 17.43 Brno, ZŠ Horníkova 15.10.2021
pohár rozhlasu 0603 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 06.05.2019
hod kriketovým míčkem 25.56 Brno - Horníkova 16.06.2020
hod plným míčem 1kg 09.06 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
hod plným míčem 2kg 05.83 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
pětiboj 1838 Brno - Horníkova 16.06.2020
sedmiboj [Zky] 2592 Brno, ZŠ Horníkova 15.10.2021
sprintérský trojboj 0717 Brno - Horníkova 03.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.12 Brno 07.09.2020
150 m 22.30 Brno 07.09.2020
200 m 32.49 Brno - Horníkova 03.06.2020
400 m 76.34 Brno-Horníkova 21.07.2020
800 m 3:10.51 Brno - Horníkova 16.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.76 Blansko 04.10.2020
skok vysoký 1.41 Vyškov 22.09.2020
skok vysoký 1.37 h Brno 16.12.2020
skok daleký 4.42 Olomouc 28.09.2020
trojskok 09.35 Brno-Horníkova 21.07.2020
vrh koulí 2kg 05.33 Brno-Horníkova 21.07.2020
vrh koulí 3kg 04.98 Čejkovice 18.08.2020
hod oštěpem 400g 12.03 Čejkovice 18.08.2020
hod kriketovým míčkem 25.56 Brno - Horníkova 16.06.2020
pětiboj 1838 Brno - Horníkova 16.06.2020
sprintérský trojboj 0717 Brno - Horníkova 03.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2020 Vánoční laťka Hády (JAC Brno, BYAC Brno) skok vysoký/Žkm 2= Brno 1.37
16.12.2020 Vánoční laťka Hády (JAC Brno, BYAC Brno) skok vysoký/Žky 7 Brno 1.31
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) skok vysoký/Žkm 13 Blansko 1.34
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) skok daleký/Žkm 15= Blansko 4.24
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Blansko 10.76
30.09.2020 Líšeňský Jump Festival (JAC Brno) skok daleký/Žky Brno - Líšeň 4.09
30.09.2020 Líšeňský Jump Festival (JAC Brno) skok vysoký/Žky Brno - Líšeň NM
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/SA 9 Olomouc 4.42
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) skok vysoký/Žkm 21= Olomouc 1.25
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 8 Vyškov 20.71
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Žkm Vyškov 1.41
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Žkm 4 Vyškov 4.40
16.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (AK Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) skok vysoký/Žkm Blansko 1.35
16.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (AK Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) skok daleký/Žkm Blansko 4.26
16.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (AK Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Blansko 10.86
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žkm/R7 7 Brno 09.12
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 150 m/Žkm/R4 8 Brno 22.30
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok vysoký/Žkm/FB Brno 1.38
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KC 2 Brno 4.23
18.08.2020 Atletické úterý II (Atletický klub Hodonín,z.s., AC Čejkovice) vrh koulí 3kg/Žky 14 Čejkovice 04.98
18.08.2020 Atletické úterý II (Atletický klub Hodonín,z.s., AC Čejkovice) skok vysoký/Ž 7= Čejkovice 1.26
18.08.2020 Atletické úterý II (Atletický klub Hodonín,z.s., AC Čejkovice) hod oštěpem 400g/Žkm Čejkovice 12.03
21.07.2020 2. atletické prázdninové úterý (JAC Brno) 400 m/Ž Brno-Horníkova 76.34
21.07.2020 2. atletické prázdninové úterý (JAC Brno) vrh koulí 2kg/Žkm Brno-Horníkova 05.33
21.07.2020 2. atletické prázdninové úterý (JAC Brno) trojskok/Ž Brno-Horníkova 09.35
21.07.2020 2. atletické prázdninové úterý (JAC Brno) skok vysoký/Ž Brno-Horníkova 1.32
16.06.2020 Oddílové přebory mladšího žactva (JAC Brno) pětiboj/Žkm Brno - Horníkova 1838
16.06.2020 Oddílové přebory mladšího žactva (JAC Brno) 60 m/Žkm/B01 3 Brno - Horníkova 09.31
16.06.2020 Oddílové přebory mladšího žactva (JAC Brno) 800 m/Žkm/B01 3 Brno - Horníkova 3:10.51
16.06.2020 Oddílové přebory mladšího žactva (JAC Brno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Brno - Horníkova 10.81
16.06.2020 Oddílové přebory mladšího žactva (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Brno - Horníkova 25.56
16.06.2020 Oddílové přebory mladšího žactva (JAC Brno) skok daleký/Žkm Brno - Horníkova 4.07
16.06.2020 Oddílové přebory staršího žactva, dorostu a juniorů (JAC Brno) skok vysoký/Žkm Brno - Horníkova 1.27
10.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Brno 11.05
10.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) skok vysoký/Žkm 4 Brno 1.30
10.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) skok daleký/Žkm 4 Brno 4.14
03.06.2020 3. atletická středa (JAC Brno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Brno - Horníkova 10.97
03.06.2020 3. atletická středa (JAC Brno) sprintérský trojboj/Žkm 11 Brno - Horníkova 0717
03.06.2020 3. atletická středa (JAC Brno) skok vysoký/Žkm Brno - Horníkova 1.34
03.06.2020 3. atletická středa (JAC Brno) 60 m/Žkm/B01 4 Brno - Horníkova 09.72
03.06.2020 3. atletická středa (JAC Brno) 200 m/Žkm/B05 1 Brno - Horníkova 32.49
27.05.2020 2. atletická středa (JAC Brno) skok vysoký/Žkm 6= Brno - Horníkova 1.19
27.05.2020 2. atletická středa (JAC Brno) skok daleký/Žkm Brno - Horníkova 4.24
27.05.2020 2. atletická středa (JAC Brno) 150 m/Žkm/B03 1 Brno - Horníkova 23.12
20.05.2020 1. atletická středa (JAC Brno) 60 m/Žkm/B01 2 Brno - Horníkova 09.62
20.05.2020 1. atletická středa (JAC Brno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Brno - Horníkova 11.50
20.05.2020 1. atletická středa (JAC Brno) skok vysoký/Žkm Brno - Horníkova 1.33
20.05.2020 1. atletická středa (JAC Brno) skok daleký/Žkm Brno - Horníkova 3.92