Karta atleta

Export do excelu
  • Patricie Pavlíčková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Zaplatílková Lucie
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.03 Slaný 04.09.2020
150 m 22.63 Slaný 21.06.2019
300 m 48.96 Beroun 07.06.2019
600 m 2:18.30 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
800 m 3:03.75 Kladno 29.05.2020
50 m překážek (0.76/7.70) 10.33 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.89 Roztoky u Prahy 12.06.2020
skok vysoký 1.25 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
skok daleký 3.75 Kladno 29.05.2020
hod oštěpem 400g 14.22 Roztoky 06.09.2019
pohár rozhlasu 0759 Kladno 02.05.2019
hod kriketovým míčkem 39.38 Beroun 13.09.2020
pětiboj 1257 Kladno 29.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.03 Slaný 04.09.2020
600 m 2:18.30 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
800 m 3:03.75 Kladno 29.05.2020
50 m překážek (0.76/7.70) 10.33 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.89 Roztoky u Prahy 12.06.2020
skok vysoký 1.25 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
skok daleký 3.75 Kladno 29.05.2020
hod kriketovým míčkem 39.38 Beroun 13.09.2020
pětiboj 1257 Kladno 29.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 Finále KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Beroun 39.38
04.09.2020 3. kolo KPD SKAS mladšího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/FB 5= Slaný 09.20
04.09.2020 3. kolo KPD SKAS mladšího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 3 Slaný 12.29
04.09.2020 3. kolo KPD SKAS mladšího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/R07 2 Slaný 09.03
12.06.2020 2. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 1 Roztoky u Prahy 11.89
12.06.2020 2. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R11 2 Roztoky u Prahy 09.17
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm 59 Kladno 1257
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm/S01 30 Kladno 3.75
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B09 3 Kladno 12.60
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm/S02 10 Kladno 30.84
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B09 8 Kladno 11.25
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B05 7 Kladno 3:03.75
13.02.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (uzavřené) (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B10 1 Kladno-Sletiště 10.33
13.02.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (uzavřené) (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm/S2 2 Kladno-Sletiště 1.25
13.02.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (uzavřené) (A. C. TEPO Kladno) 600 m/Žkm 11 Kladno-Sletiště 2:18.30
16.01.2020 Novoroční běh (A.C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm/B 2 Kladno 0:04:55