Karta atleta

Export do excelu
  • Rozálie Bodmas
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Šťastná Michaela
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.02 h Kladno 23.01.2020
60 m 08.80 Beroun 13.09.2020
600 m 2:17.86 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
800 m 2:49.18 Roztoky u Prahy 12.06.2020
1000 m 3:48.48 Beroun 13.09.2020
50 m překážek (0.76/7.70) 10.42 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 15.27 Kladno 29.05.2020
skok vysoký 1.15 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
skok daleký 3.39 h Kladno 23.01.2020
skok daleký 3.89 Slaný 04.09.2020
vrh koulí 2kg 07.16 h Kladno 23.01.2020
hod kriketovým míčkem 30.16 Kladno 29.05.2020
pětiboj 1373 Kladno 29.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.02 h Kladno 23.01.2020
60 m 08.80 Beroun 13.09.2020
600 m 2:17.86 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
800 m 2:49.18 Roztoky u Prahy 12.06.2020
1000 m 3:48.48 Beroun 13.09.2020
50 m překážek (0.76/7.70) 10.42 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 15.27 Kladno 29.05.2020
skok vysoký 1.15 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
skok daleký 3.39 h Kladno 23.01.2020
skok daleký 3.89 Slaný 04.09.2020
vrh koulí 2kg 07.16 h Kladno 23.01.2020
hod kriketovým míčkem 30.16 Kladno 29.05.2020
pětiboj 1373 Kladno 29.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 Finále KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R04 2 Beroun 08.80
13.09.2020 Finále KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1000 m/Žkm/B02 11 Beroun 3:48.48
13.09.2020 Finále KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/FB 4 Beroun 08.85
04.09.2020 3. kolo KPD SKAS mladšího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žkm 17 Slaný 3.89
04.09.2020 3. kolo KPD SKAS mladšího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/FA 4 Slaný 09.12
04.09.2020 3. kolo KPD SKAS mladšího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/R07 1 Slaný 08.98
12.06.2020 2. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 800 m/Žkm/B01 6 Roztoky u Prahy 2:49.18
12.06.2020 2. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R04 2 Roztoky u Prahy 09.02
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm 42= Kladno 1373
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B01 3 Kladno 09.21
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B01 2 Kladno 2:56.08
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 8 Kladno 15.27
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm/S01 64 Kladno 3.33
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm/S01 18 Kladno 30.16
13.02.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (uzavřené) (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B10 2 Kladno-Sletiště 10.42
13.02.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (uzavřené) (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm/S2 7= Kladno-Sletiště 1.15
13.02.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (uzavřené) (A. C. TEPO Kladno) 600 m/Žkm 10 Kladno-Sletiště 2:17.86
23.01.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (A.C. TEPO Kladno) vrh koulí 2kg/Žkm Kladno 07.16
23.01.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (A.C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 17 Kladno 3.39
23.01.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (A.C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B09 1 Kladno 08.02
16.01.2020 Novoroční běh (A.C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm/B 5 Kladno 0:05:43