Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Fojtová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér: Pláteník Petr
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.31 Břeclav 17.09.2020
100 m 13.85 Břeclav 12.08.2020
150 m 20.39 Vyškov 22.09.2020
200 m 28.80 Břeclav 12.08.2020
300 m 43.78 Kolín 04.10.2020
800 m 3:02.42 Břeclav 19.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.22 Břeclav 19.10.2019
200 m překážek (0.76) 37.18 Břeclav 05.08.2020
skok daleký 4.76 Brno, Vojtova 12c 24.08.2020
hod kriketovým míčkem 25.86 Břeclav 10.07.2019
pětiboj 1633 Břeclav 19.10.2019
sprintérský trojboj 1887 Břeclav 12.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.31 Břeclav 17.09.2020
100 m 13.85 Břeclav 12.08.2020
150 m 20.39 Vyškov 22.09.2020
200 m 28.80 Břeclav 12.08.2020
300 m 43.78 Kolín 04.10.2020
200 m překážek (0.76) 37.18 Břeclav 05.08.2020
skok daleký 4.76 Brno, Vojtova 12c 24.08.2020
sprintérský trojboj 1887 Břeclav 12.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B03 1 Kolín 43.78
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 300 m/Žkm/B01 4 Olomouc 44.74
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R01 8 Olomouc 08.59
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FA 5 Olomouc 08.43
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R02 3 Břeclav 08.40
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/FB 4 Břeclav 08.46
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 300 m/Žkm/B01 3 Vyškov 44.39
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Žkm/B01 4 Vyškov 20.39
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žkm/R01 1 Vyškov 08.34
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žkm/FA 4 Vyškov 08.35
17.09.2020 1. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. B (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žkm 6 Břeclav 4.47
17.09.2020 1. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. B (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/R01 1 Břeclav 08.31
17.09.2020 1. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. B (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/FA Břeclav 08.47
17.09.2020 1. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. B (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žkm/B06 1 Břeclav 20.92
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) skok daleký/Žkm Brno, Vojtova 12c 4.76
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) 300 m/Žkm/B01 4 Brno, Vojtova 12c 44.31
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žkm/B01 3 Brno, Vojtova 12c 08.50
12.08.2020 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) sprintérský trojboj/Ž 13 Břeclav 1887
12.08.2020 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Ž/B02 3 Břeclav 08.54
12.08.2020 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/B02 5 Břeclav 13.85
12.08.2020 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B03 3 Břeclav 28.80
05.08.2020 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž 4 Břeclav 4.60
05.08.2020 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Ž/B01 3 Břeclav 08.50
05.08.2020 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m překážek (0.76)/Ž 4 Břeclav 37.18
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Břeclav (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žkm Břeclav 4.23
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Břeclav (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/B01 3 Břeclav 08.67
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Břeclav (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žkm/B01 3 Břeclav 47.11