Karta atleta

Export do excelu
  • Karel Pinc
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér: Rybák Michal
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.60 h České Budějovice 30.03.2019
50 m 08.61 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
60 m 09.84 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
60 m 09.74 h Praha - Strahov 22.02.2020
150 m 25.41 Tábor 11.05.2019
600 m 2:11.55 Brno 27.04.2019
800 m 2:56.52 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76) 13.26 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76) 12.90 České Budějovice 13.06.2020
skok vysoký 1.15 České Budějovice 01.06.2020
skok daleký 3.40 h České Budějovice 07.02.2020
skok daleký 3.84 České Budějovice 01.06.2020
vrh koulí 2kg 06.61 Brno 27.04.2019
vrh koulí 3kg 07.10 h Praha - Strahov 18.01.2020
vrh koulí 3kg 07.41 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
hod oštěpem 500g 15.06 České Budějovice 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 34.17 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
hod plným míčem 1kg 09.16 Prachatice 07.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.74 h Praha - Strahov 22.02.2020
800 m 2:56.52 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76) 13.26 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76) 12.90 České Budějovice 13.06.2020
skok vysoký 1.15 České Budějovice 01.06.2020
skok daleký 3.40 h České Budějovice 07.02.2020
skok daleký 3.84 České Budějovice 01.06.2020
vrh koulí 3kg 07.10 h Praha - Strahov 18.01.2020
vrh koulí 3kg 07.41 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
hod oštěpem 500g 15.06 České Budějovice 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žci České Budějovice DNS
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 800 m/Žci České Budějovice DNS
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) skok daleký/Žcm 19 Veselí nad Lužnicí 3.24
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Veselí nad Lužnicí 07.41
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 5 Veselí nad Lužnicí 13.03
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 150 m/Žcm/B03 Veselí nad Lužnicí DNS
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žcm 19 České Budějovice 3.44
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žcm 10 České Budějovice 06.05
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 5 České Budějovice 12.90
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žcm České Budějovice 3.84
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žcm České Budějovice 06.51
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) hod oštěpem 500g/Žcm České Budějovice 15.06
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok vysoký/Žcm 2= České Budějovice 1.15
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) pětiboj hala/Žcm 23 Praha - Strahov 0868
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 800 m/Žcm/B01 1 Praha - Strahov 2:56.52
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) skok daleký/Žcm 32 Praha - Strahov 3.24
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) vrh koulí 3kg/Žcm 16 Praha - Strahov 06.37
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B06 2 Praha - Strahov 13.26
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m/Žcm/B05 5 Praha - Strahov 09.74
07.02.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žcm/B01 2 České Budějovice 09.96
07.02.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žcm 4 České Budějovice 3.40
07.02.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 České Budějovice 13.90
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Praha - Strahov 07.10
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm/R01 3 Praha - Strahov 09.81